Jaké jogurty a jiné ml. výrobky kupujete svým dětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
St. Estephe
Závislačka 4639 příspěvků 26.02.14 16:44

No, tak ja jsem se na nejake imunologicke okenko vybodla z vysoka a pul roku pouze kojila (stejny postup radi nase osetrujici lekarka). Jogurt deti nedostaly pred desatym mesicem veku. Jedi chocenske, obcas Lipanek ci mlecnou ryzi nebo umicham neco doma. Pak tvrde syry, Lucinu, zerve, cottage…

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 26.02.14 17:17

@St. Estephe proč ne před desátým?

St. Estephe
Závislačka 4639 příspěvků 26.02.14 17:26

@kozisek Protoze nez zacnou jist plne davky obycejne ryzove kase, zeleniny, ovoce, nejaka ta drobnost do ruky, testoviny… Chvilku to trva, kravske mleko zarazuji az skoro nakonec.

Gituš
Závislačka 2637 příspěvků 26.02.14 17:32

@kozisek Tak je jasné, že nezačnu s přikrmováním až v roce :-P Na druhou stranu, myslím si, že i to by prcek přežil. Měla jsem v plánu začít v těch 6,5 měsících, na horách na to není moc čas, tak třeba až doma :-).

Hanca1012
Stálice 91 příspěvků 26.02.14 21:40

@petrita85 :mrgreen: Vanilkové jsou nejlepsi bych rekla :srdce: jojo ono je to lepsi asi davat pozdejc ted uz to vim, prejde se tak boleni briska a vseho mozneho :roll: urcite vyskousej deti ho maji radi co se takhle ptam svych kamaradek ktere maji decka, mi jsme taky vyskouseli 1 ale to uz skoncilo :lol:

Ukulina
Extra třída :D 14530 příspěvků 26.02.14 21:52

To Danonino (které mě odpuzuje už obalem a tím, že ho doporučuje Česká pediatrická společnost), je podle výrobce „lahodný tvaroh“. Tvaroh se má podávat až od roka. Pokud se něco nezměnilo za poslední dva roky. :)

Tady složení:

• Složení: odtučněný tvaroh 53%, smetana, vanilková složka 15% (voda, cukr, oligofruktózový sirup, glukózovo-fruktózový sirup, přírodní vanilkové aroma, přírodní aroma, vitamín D3 - cholekalciferol), cukr, mléčné bílkoviny.
petrita85
Nováček 10 příspěvků 27.02.14 16:34

@Hanca1012 Díky za tip! Koupila jsem včera jahodu i vanilku, prozatím to malé balení a malý se oblizoval až za ušima :) Dcerce Danonino taky chutnalo. Ta měla pro změnu jahodové :srdce: příště zkusíme i ty jogurtové nápoje, když jdeme ven je to praktičtější :)
Musím se přiznat, že jsem taky ochutnala a je to mňamka :)

Blešík
Extra třída :D 12123 příspěvků 27.02.14 18:25

To složení danonina není zas až tak špatný ne? :think: budu muset začít kupovat asi nějaký ochucený. Už asi 4.den mi kluk bílé nechce :nevim: tak nevím co se změnilo. Nechce ani choceňák, který dřív miloval, tak budu muset vymyslet nějakou aleternativu nebo mu do toho alespoň zkusím nakrájet nějaký ovoce

Ukulina
Extra třída :D 14530 příspěvků 27.02.14 20:49

@Blešík Dávej ovoce, med, dobrou marmeládu, sušenku, cokoliv. Mě se příčí dávat ty přeslazené kupované.

Blešík
Extra třída :D 12123 příspěvků 27.02.14 20:54

K véče jsem zkusila přidat marmeládu a ani s tou to neprošlo, dal si 4lžičky a víc ani ťuk :roll: vidět mu do hlavy :lol:

bronazem
Nováček 5 příspěvků 27.02.14 21:16

Nejlepší je bílý jogurt, pak přichutit. Jak už tu bylo napsáno, je toho spoustu na výběr: med, oříšky, domácí marmeláda, piškoty, banán. Nejhorší jsou ty obarvené z prášku a bůhvíčehoještě vyrobené hmoty. Ani složení číst nemusím, nechutnají ani mě. Většinou kupujeme Kunín nebo Activii.

131105
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 28.02.14 07:51

Tedˇ dáváme zelenou bio Olmu nebo modrou tak jihočeský ve skle chci jogurt dělat doma nevím jestli to bude moc jíst :think:

lucinka144
Povídálka 22 příspěvků 28.02.14 08:59

Ted jsem začala míchat malému bílou holandii s ovocnou přesnídávkou a jak si mladý pán pomlaskává :P

131105
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 28.02.14 11:01

To jsem též zkoušela a máš pravdu mělo to úspěch :palec:

Sidsel
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 28.02.14 13:25
@Blešík píše:
To složení danonina není zas až tak špatný ne? :think: budu muset začít kupovat asi nějaký ochucený. Už asi 4.den mi kluk bílé nechce :nevim: tak nevím co se změnilo. Nechce ani choceňák, který dřív miloval, tak budu muset vymyslet nějakou aleternativu nebo mu do toho alespoň zkusím nakrájet nějaký ovoce

To složení je naprosto příšerný, nechápu, jak to může česká pediatrická společnost doporučit dítěti.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >