Jaké jsou hodnoty HCG při mimoděložním těhotenství

427
4.5.17 11:06

Jaké jsou hodnoty HCG při mimoděložním těhotenství

Ahoj, chtěla bych znát Vás názor. Někdy mám pocit, že to dám, ale občas mě přepadá bezmoc, šílenost a nasr.. 29.3 jsem byla na KETU, 14 den jsem byla na krvi. Těhotenství bylo potvrzeno, hodnota 99j. Nižší, ale budiž.. Za týden jsem měla 1800, takže jsem se pomalu začla radovat, že to konečně vyšlo.. V pátek 29.4 jse šla znova na krev a utz s tím, že jsem si myslela, že vše krásně bude vidět. Prostě si nepřipouštím, že by byl nějaký problém.. A ejhléé v dutině děložní pouze jakési kavitace s lemem o velikosti 10.3 mm. Takže doktorka dostala hysterii, že se může jednat o MT. :zed: Chtěla, abych zůstala v nemocnici. Neposlechla jsem. Kolem poledne byla hodnota HCG 12 000. Dle mých počtů jsem byla 6+2.. Je možné mít při tak vysokých hodnotách MT a je šance, že vše bude v pořádku? Žádné potíže nejsou, špinění nic.. Jen klasika prsa, únava.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1986
4.5.17 11:11

Já jsem měla po IVF mimoděložní, ale hcg jsem tak vysoké tedy neměla, bylo okolo 1000 a k tomu jsem špinila, v děloze nebylo nic.

Příspěvek upraven 04.05.17 v 11:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2594
4.5.17 11:15

V 6+2 už by mělo být vidět emrbyo, kolikrát i se srdíčkem :nevim: to moc nadějně bohužel nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
4.5.17 11:15

@Sabinka Děkuju za reakci. A měla si ještě nějaký problémy? V kolikátým týdnu Ti na to přišli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
4.5.17 11:19

@Nowuka2 To srdíčko mě nechává v klidu, při prvním těhotenství bylo až v 8+0 a druhý plod až v 9 týdnu na konci, ale spíš, že to nenazvala ani pořádně gestrační váček.. Je možné, že utz nebyl udělán kvalitní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
4.5.17 11:23

Jen to špinění, pak jsem silně krvácela, ale nic mě nebolelo. Bylo to v 5. týdnu, na UZ nic moc vidět nebylo, ale nebyli si jistí (myslím ty vejcovody) a hcg neklesalo, tak mě poslali do nemocnice a mimoděložní se potvrdilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 11:27

@Musulka12 ten uz ti dělala tvoje dr? Možná jsi měla jít do te nemocnice - mají většinou lepší vybavení. Ten gestacni váček už by určitě měl byt krasne vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 11:29

Holky, a jaktoze po IVF muze byt vubec mimodelozni? Ja myslela ze embryo jiz ulozi rovnou do delohy :nevim:

Jinak ja mela v 7. tydnu hodnotu 13 000

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
4.5.17 11:52

@Tichošlápek Právě že ne, je na dovolené.. A i sestra mně naznačila, že paní doktorka moc utz nedělá.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9671
4.5.17 11:53

Já při mimodeloznim 1500 v 6+1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
4.5.17 11:54

@Ghanaian Princess Možné to bohužel je :roll: Tu hodnotu 13000 si ale měla při normalním nebo MT?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
4.5.17 11:55

@kaca35 A problémy si měla nějaké?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9671
4.5.17 12:11
@Musulka12 píše:
@Tichošlápek Právě že ne, je na dovolené.. A i sestra mně naznačila, že paní doktorka moc utz nedělá.. :nevim:

Bolesti v podbřišku už od termínů ms.pak jsem začala lehce krvacet.mi to bylo jasný. že to není ok.tak jsme jeli do nemocnice.dva doktoři hledali poctive v děloze a nic. když přišly výsledky hcg tak to bylo jasný. naštěstí to vejcovod vypudil do břišní dutiny. takže mi jen vyčistili to břicho a jinak jsem zůstala cela. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
4.5.17 12:24

@kaca35 To si měla štěstí v neštěstí ;) A podařilo se Ti po tom už otěhotnět normálně nebo musíte ještě čekat? Děkuji moc za reakce. Snažím se pořád nevzdát šance, že to klapne, ale.. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9671
4.5.17 12:28
@Musulka12 píše:
@kaca35 To si měla štěstí v neštěstí ;) A podařilo se Ti po tom už otěhotnět normálně nebo musíte ještě čekat? Děkuji moc za reakce. Snažím se pořád nevzdát šance, že to klapne, ale.. :pocitac:

V září 2014 jsem byla na ty laparoskopii. v listopadu jsme na to vlitli.to jsem hned mela biochemicky těhu. Ale hned další měsíc už to klaplo. a bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama