Jaké jsou na trhu "neigelitové" pleny?

6429
27.5.05 21:14

Jaké jsou na trhu "neigelitové" pleny?

Ahojky,

nepoužíváte někdo pleny, které nejsou Pampers a jsou přitom „papírové“, prodyšné?
Ty nové Pampers Active baby mi vadí tím, jak jsou divně cítit..
Tak bych ráda vyzkoušela jinou značku, zatím jsem ale narazila jen na „igelitové“ a opruzeniny byly zase doma…
Díky za tip + info jak jste s nimi spokojeni.

E. a Eliška 10m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2133
27.5.05 21:22

Ahoj Efi,
neigelitky jsou tuším Fixies, ale měli jsme je jen asi 2×, protože Ondrovi nestačila jejich kapacita :-))).
Krom toho jsou to Pampers Sesitive, používáme je na noc, jsou sice o něco dražší, ale skvělý. Mají elastické měkkoučké boky a igelit v nich fakt nenajdeš…ani nic jemu podobného. Zápach nevím, mně nevadí ani Active baby, ty má Ondra přes den.
Pokud vím, tak se P. Sensitive dají bohužel sehnat jenom v Tescu, aspoň tady v Brně…
Vyzkoušej, uvidíš…
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.5.05 21:25

Ahoj Eli my máme to štěstí,že nám igelitáky nevadí takže my to střídáme,ale jaké ještě jsou tak například Hugies ty jsou papírové a nám vyhovují a řekla bych ,že i stejně cenově dostupné jako Pampers a máš pravdu ,že Pampers active baby jsou cítit také už jsem je nikdy nekoupila a total care ty jsou také dobré,no a pak ještě fixies,ale ty jsou poměrně drahé takže já když kupuji tak koupím vždy dva až tři balíky jak kde jsou v akci dnes my manža koupil právě ty igelitáky Helen Harper dvě balení za 444kč a máme je na celý měsíc tak si myslím,že je to dobré namísto kdybych kupovala třeba Hugies tak za ty dám za stejný počet skoro 900kč takže máme opravdu výhodu,že nám igelitáčky vyhovují.S pozdravem Eliška a Elinka 6m a 12 dní :D

• Nahlásit
  • Citovat
198
27.5.05 21:29

Nebyla jsem přihlášená pa Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
27.5.05 21:32

Ahoj,
vyborne neigelitove jsou znackove z DM drogerie babylove, maji dokonce vzadu jakoby „gumicku“( Jako maji huggiesky), takze obsah lip drzi vevnitr. Cenove jsou jako pampersky, v akci jeste levnejsi.

Chci se jeste zeptat, ty pampers sesitive jsou i ve vestich velikostech? ja je videla jen ve 2.
Diky a mejte se krasne
Kacica + Betynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
27.5.05 21:34

Ahoj, my jsme na ,,pamprskách´´, ty totiž vyšly nejlépe v testech, ale jen o něco málo horší podle testů jsou pleny Clever, tuším, že snad jsou to výrobky pro Billu, ale nejsem si jistá.
Ahoj Gabra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
27.5.05 21:37

Ahoj Efi,
my používáme plenky Droxi, nejsou igelitové a jsou prodyšné. Stojí 299,–kč. Dříve jsme také kupovali Pampersky, ale přestali nám vyhovovat. S plenkami Droxi jsme moc spokojeni.
Zůza & Dáda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
27.5.05 21:43

Kacico,
tady maji Pampers Sensitive jen ve vel. 3,4 a 5…
Ondra ma plet vecne samy pupinek nebo ekzem, takze nam se vyplati…na noc urcite :-)
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
27.5.05 21:55

My používáme Pampersky na noc a na den Clever ale ty jsou bohužel igelitové. Nám naštěstí navadí.
Maky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.5.05 23:45

Ahoj, my jsme používali přes 2 roky od narození výhradně Pampersky, ale po „smradu“ z Active baby (a taky mi připadá, že míň tekutiny v noci pojmou) jsem zkusila koupit HELEN HARPER modré balení typ AIRCOMFORT a jsem na 100% spokojená, dokonce vydrží i celou noc bez přebalování a to je u nás výkon. Jsou měkké, prodyšné a mají dobré suché zipy, můžeš vyzkoušet. Cena bývá v akcích kolem 250 Kč/balík (asi 62-70 ks ve vel. Maxi, teď nevím), jinak stojí myslím normálně 300 Kč/balík, včera jsem je koupila v normální malé drogerii za 299 Kč/balík. Problém ale je, že modré HH nejdou dobře sehnat, všude mají většinou jen Helen Harper červené (Compact) a ty jsou igelitové (taky jsme zkoušeli, jsou dost kvalitní, ale na léto bych je nedávala kvůli igelitu). Takže používáme už jen Helen Harper modré Aircomfort, platím zhruba o stovku míň než za Pampersky za stejné množství plínek a kvalita mi přijde srovnatelná (a hlavně HH nesmrdí).
Johanka

• Nahlásit
  • Citovat
3417
28.5.05 00:16

Holky, ony existují jednorázové plíny bez igelitu? Asi jsem to špatně pochopila…Že totiž ve všech „papírových“, které jsem kdy měla, ten igelit byl. :?:

A když tam byl igelit, tak to není prodyšné ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
28.5.05 02:09

Ahoj, ja jsem ted poprve vyzkousela TESCO plenky a jsem moc spokojena. Ale pozor - ty vinove, drazsi. Jsou stejne jako Pampersky a kdyz nejsou v akci, stoji balik 289,–. Ted je na ne akce - baleni po dvou, cena za komplet 499,– + nafukovaci mic jako darek. Puvodne jsem chtela pouzivat na den levnejsi plenky (Billa Clever, Tesco…) a na noc Pampersky, ale budu pouzivat Tesco na noc a na Pampersky kaslu - taky mam pocit, ze ty Active baby divne smrdi. Prijde mi, ze po prvnim pocurani zacnou smrdet, jakoby je uz mala mela pul dne :-(

Marťoch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
28.5.05 06:36

Ahoj :P
My používáme na noc Pampersky a na den Clever (Billa),Aro (Makro), červené HH a kvalita těchto tří značek je velmi srovnatelná a nám vyhovuje. Ale jsou to igelitky. Zatím nám to nevadilo. Ale na léto chci pro jistotu koupit papírovky a předejít tak případným opruzeninám.

Jestli některá víte,napište mi prosím jaká CENA je u plen DROXI, BABYLOVE, MODRÉ HELEN HARPER a taky POČET KUSŮ v balení MAXI. Kvalita je prý hodně srovnatelná,ale chtěla bych porovnat taky cenu a nemám čas lítat po obchodech a zjišťovat ceny.
Díky.
Ketty+Honzík (za 9dní 1.rok) :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
28.5.05 07:29

Jejej, to je tipů!!
Super.
Nevíte někdo přesně typ těch Huggies a Fixies?
Většina značek má víc druhů, tak ať vím, které jsou ty osvědčené.
U Helen Harpur už vím - od nich jsem měla 2 druhy a oba igelitové, tak mne překvapilo, že umí i ty „vylepšenější“..

Za případné doupřesnění přesného „modelu“ díky.

Zkusím nyní omrknout letáky s akcemi, dojíždíme ještě balík a půl Pampersek z akce, které nás vyšly na 4.30 Kč, což je na velikost 4+ super cena = ten zápach ještě chvíli zkousnem. :-)
Jinak když končily Total Care, tak jsme sehnali posledních pár balíků, už došly.. tak je čas na změnu… aspoň do doby, než Pampers změní gel, který do nových plenek používají…
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
28.5.05 12:01

Ahoj Efino,
tak my jsme po problémech (zápach, tenké, nekvalitní) s Pampers Active Baby (skvělé Totalky už neseženu :( ach jo) vyzkoušeli Huggies Superflex (to jsou ty „lepší“ zelenomodré) a musím říct, že jsme spokojeni :)
Tak šťastnou ruku při výběru a pěkné léto bez opruzenin :)
Verča a Adam 19m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama