Jaké jsou nejlepší plenky na plavání?

Epe
138
1.7.15 12:23

jaké jsou nejlepší plenky na plavání

Maminky poraďte prosím :)
jaké jsou nejlepší plenky na plavání? Jaké máte vyzkoušené a jak jste snimi spokojené? Předem děkuju za rady a názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
1.7.15 12:25
@Epe píše:
jaké jsou nejlepší plenky na plavání? Jaké máte vyzkoušené a jak jste snimi spokojené? Předem děkuju za rady a názory :)

používáme ty Huggies a spokojenost moc - mela jsem je jak u první tak tedka u druhého :kytka: daji se za dobře kopit v Rakousku ;)

• Citovat
  • Upravit
9321
1.7.15 12:26

My jsme loni mely Huggies a letos Babylove a spokojena jsem s obema znackama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
1.7.15 12:29

Imse Vimse ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.7.15 12:30
@Epe píše:
jaké jsou nejlepší plenky na plavání? Jaké máte vyzkoušené a jak jste snimi spokojené? Předem děkuju za rady a názory :)

jakakoliv plenka na plavani je pouze k tomu, aby zachytila pripadnou stolici. Zkusila jsem huggies a uz jsem u nich zustala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
1.7.15 12:32

@MarieOVMUC To jsem taky pochopila. :mrgreen: Dala jsem synovi koupaci plenu hned doma a nez jsem dojely na koupak, byl prochcany ganc. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18724
1.7.15 12:33

@Epe Zkus neoprénové plavečky pro děti. Na plenky se vyprdni. Jestli budete chodit často tak se ti to rozhodně vyplatí a prckovi nevysí mezi nohama nacucaný balík :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.7.15 12:33
@Luisiana píše:
@Epe Zkus neoprénové plavečky pro děti. Na plenky se vyprdni. Jestli budete chodit často tak se ti to rozhodně vyplatí a prckovi nevysí mezi nohama nacucaný balík :mavam:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47179
1.7.15 12:34

Haggies jsem děckám kupovala.
Na zahradě ve velkém bazénu má nejmladší buď nic nebo normální plavky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.7.15 12:34
@jednažena píše:
@MarieOVMUC To jsem taky pochopila. :mrgreen: Dala jsem synovi koupaci plenu hned doma a nez jsem dojely na koupak, byl prochcany ganc. :mrgreen:

njn, kdyby tam meli save jadro, tak po ponoreni do bazenu vypadaji jak balony:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
1.7.15 12:39

@MarieOVMUC Me to vubec nedoslo. :zed: Nestezuju si na pleny ale na svuj zakrnely mozek. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.7.15 12:40
@jednažena píše:
@MarieOVMUC Me to vubec nedoslo. :zed: Nestezuju si na pleny ale na svuj zakrnely mozek. :mrgreen:

me by to taky nenapadlo, plenku jsem oblikala vzdy az na bazene a bylo mi divne, ze to po malym tak tece, kdyz cura s tou bazenovou plenkou:D pak mi to doslo:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8570
1.7.15 12:44

Taky doporucuji neoprenove plavecky Happy Nappy, koupis za 300, prezijou dve deti a jeste za pulku prodas. A prckovi v nich nestudi zadecek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
1.7.15 12:46
@MarieOVMUC píše:
me by to taky nenapadlo, plenku jsem oblikala vzdy az na bazene a bylo mi divne, ze to po malym tak tece, kdyz cura s tou bazenovou plenkou:D pak mi to doslo:D

No ja si plavky oblekam doma, tak sem to takto chytre udelala i prckovi, ze jako pujde do vody uz rovnou. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
1.7.15 12:51
@Luisiana píše:
@Epe Zkus neoprénové plavečky pro děti. Na plenky se vyprdni. Jestli budete chodit často tak se ti to rozhodně vyplatí a prckovi nevysí mezi nohama nacucaný balík :mavam:

přesně tak. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama