Jaké jsou rozestupy mezi Kety?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amitrama
Povídálka 19 příspěvků 30.10.18 19:32
Jaké jsou rozestupy mezi Kety?

Bohužel moje první Ivf bylo bez úspěchu, následující měsíc Ket taky bez úspěchu. Chci určitě čím dříve zkusit další, ale nevím jestli je to hned možné. Máte zkušenosti?

Reakce:
Kikulele
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 30.10.18 20:00

Já myslím že Me v CARu říkali že KETy lze dělat i po sobě,tzn.po menstruaci ale nevím jestli to neplatí jen pro nativ. Já mela rizenej KET. Přeji ať je další pokus úspěšný. :kytka:

karkarka
Závislačka 3037 příspěvků 30.10.18 20:04

Urcite hned po sobe.

Vdaná Iris
Stálice 56 příspěvků 30.10.18 20:33

@amitrama ahojky pokud máš ještě zamraženo a měla jsi KET v přirozeném cyklu, tak určitě hned můžeš jít do dalšího.. Pokud ale myslíš, že bys šla do další stimulace, tak tam nějaká pauza asi musí ýt, aby si vaječníky odpočinuly…

amitrama
Povídálka 19 příspěvků 30.10.18 20:47

Děkuji za odpovědi. Zamraženo mám ještě 5, takže je z čeho brát. Chci jít hned bez odpočinku protože ten druhý „pokus“ se mi nějak nezdál… Byl v přirozeném cyklu, kromě ovitrelle jsem nic neměla, nic jsem nebrala a menstruace mi dorazila čtvrtý den po transferu. To se mi přijde zvláštní.

Vdaná Iris
Stálice 56 příspěvků 30.10.18 20:50

@amitrama MS přišla 4tý den po transferu ?? No tak to je hodně zvláštní… Vždyť by tam měl být rozestup podobný jako u normálního otěhotnění, nějakých 14 dní.. ? :think:

amitrama
Povídálka 19 příspěvků 30.10.18 21:13

@Vdaná Iris No právě mi to přijde úplně zbytečný pokus :( . Cyklus mám kratší kolem 25 dní, zaváděli 5 denní embryo, takže v podstatě ms přišla o 2 dni dřív. Po telefonu mi nic moc neřekli, tak jsem zvědavá co mi řeknou když se tam ukážu.

Vdaná Iris
Stálice 56 příspěvků 30.10.18 21:31

@amitrama ježiš to je divný fakticky..prober to s nima osobně a nenech se odbýt !
Jinak nevím, jestli si to tu už někde četla, ale na uhnízdění je prý dobrý ananas :palec: tak 5 dní po transferu, čerstvý je nejlepší - zkonzumovat i s tím prostředkem. Já to tak udělala a vyšlo to ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >