Jaké jsou rozestupy mezi Kety?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amitrama
Nováček 6 příspěvků 30.10.18 19:32
Jaké jsou rozestupy mezi Kety?

Bohužel moje první Ivf bylo bez úspěchu, následující měsíc Ket taky bez úspěchu. Chci určitě čím dříve zkusit další, ale nevím jestli je to hned možné. Máte zkušenosti?

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 30.10.18 20:00

Já myslím že Me v CARu říkali že KETy lze dělat i po sobě,tzn.po menstruaci ale nevím jestli to neplatí jen pro nativ. Já mela rizenej KET. Přeji ať je další pokus úspěšný. :kytka:

karkarka
Závislačka 2667 příspěvků 30.10.18 20:04

Urcite hned po sobe.

Vdaná Iris
Povídálka 46 příspěvků 30.10.18 20:33

@amitrama ahojky pokud máš ještě zamraženo a měla jsi KET v přirozeném cyklu, tak určitě hned můžeš jít do dalšího.. Pokud ale myslíš, že bys šla do další stimulace, tak tam nějaká pauza asi musí ýt, aby si vaječníky odpočinuly…

amitrama
Nováček 6 příspěvků 30.10.18 20:47

Děkuji za odpovědi. Zamraženo mám ještě 5, takže je z čeho brát. Chci jít hned bez odpočinku protože ten druhý „pokus“ se mi nějak nezdál… Byl v přirozeném cyklu, kromě ovitrelle jsem nic neměla, nic jsem nebrala a menstruace mi dorazila čtvrtý den po transferu. To se mi přijde zvláštní.

Vdaná Iris
Povídálka 46 příspěvků 30.10.18 20:50

@amitrama MS přišla 4tý den po transferu ?? No tak to je hodně zvláštní… Vždyť by tam měl být rozestup podobný jako u normálního otěhotnění, nějakých 14 dní.. ? :think:

amitrama
Nováček 6 příspěvků 30.10.18 21:13

@Vdaná Iris No právě mi to přijde úplně zbytečný pokus :( . Cyklus mám kratší kolem 25 dní, zaváděli 5 denní embryo, takže v podstatě ms přišla o 2 dni dřív. Po telefonu mi nic moc neřekli, tak jsem zvědavá co mi řeknou když se tam ukážu.

Vdaná Iris
Povídálka 46 příspěvků 30.10.18 21:31

@amitrama ježiš to je divný fakticky..prober to s nima osobně a nenech se odbýt !
Jinak nevím, jestli si to tu už někde četla, ale na uhnízdění je prý dobrý ananas :palec: tak 5 dní po transferu, čerstvý je nejlepší - zkonzumovat i s tím prostředkem. Já to tak udělala a vyšlo to ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >