Jaké jsou teď moderní vzory na textil pro miminka?

8.11.19 10:39

Jaké jsou teď moderní vzory na textil pro miminka?

Už několik let šiju výbavičky pro miminka, povlečení, hnízdečka, mantinely atd. Ale poslední dobou se nějak nechytám. To co byly vždycky hity, tak nikdo nechce a nějak nemůžu najít vzory co momentálně letí.
Když se podívám na heureku, tak tam jsou na první straně pouze Disney vzory… ale to jsou spíše pro starší děti, pro miminka je tam obvykle to co mám v nabídce také :nevim:

A tak bych Vás chtěla poprosit, pošlete mi link na fotku co je podle Vás moderní vzor?
Moc díky :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.11.19 10:55

Jednoduchost, jednoduchost a ještě jednou jednoduchost ;) v té je krása. Anebo naopak nějaké pěkné neokoukané vzory. Šedé a mint hvězdičky a mráčky má každý :)
Pak bych řekla přírodní barvy a motivy. Schválně jsem si zadala do googlu „hnízdo pro mimina“ a např. tyhle vzory, jsou podle mě pěkné, ale je to samozřejmě subjektivní.
A to, že ti to tak moc nefrčí, je také možná proto, že už to dneska šije kde kdo a navíc se rozšířila nabídka značkového povlečení v pěkných vzorech. Chce to přijít s něčím originálním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
8.11.19 11:00

@švadlenka Eliška Do Disney vzorů apod. bych se nepouštěla, tam je potřeba řešit autorská práva a hrozí to průšvihem… Já osobně bych vybírala max tříbarevné v pastelových barvách bez vzorů (autíčka, zvířátka apod.). Samozřejmě co člověk, to názor a jiný vkus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 11:01

Dík, třeba ten poslední vzor s trojúhelníkama je totálně propadák, za rok se neprodalo ani jedno.
A je krásné vidět co si různí lidé představují pod jednoduchost :-) Moc děkuji za názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
8.11.19 11:01

@švadlenka Eliška Souhlasím, v jednoduchosti je krása, ale to mluvím pouze za sebe, co se líbí jednomu, nemusí druhému, jinak já třeba hnizdecko objednávala v pastelových barvach, je to to samé, jen do růžova jako je první zleva odspodu, co sem vkládala @Popokatepetla .Taky záleží na materiálu, tady výrobce použil Velvet, to samé mám s mantinelem. Zbytek lůžkovin jsem volila v neutrálních barvách, převažuje bílá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 11:03

@zuzka2a Pokud nakoupíš licenční látky, tak už to není problém… teda pokud to není „licenční z ALI“ co tahají poláci ve velkým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 11:06

@Majinka7 většina lidí bohužel vůbec netuší co je to velvet a z fotky to ani nepoznají. A to z toho velvetu máš boky? nebo na tom miminko přímo leží? přecejenom je to 100% polyester.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
8.11.19 11:13

@švadlenka Eliška u toho hnízda jen boky z venku, jinak vnitřek bavlna, mantinel je celý z Velvetu, ale tam by to mělo být vpohode, přeci je to jen ochranná pomůcka, aby se miminko nebouchlo. Jinak já dám hodně na hodnocení, třeba teď jsem objednávala péřovou zavinovačku a zrovna povlaky na ni nebyly úplně podle mého gusta, ale i přesto jsem nakonec vybrala, takže to chce i zapracovat na reklamě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
8.11.19 11:20

Jednoduche minimalisticke vzory, sedive, neutralni - to bylo to, co mne chybelo v nabidce, kdyz jsem pred pul rokem hledala.
Ja osobne jsem prave i hledala vzor, ktery by byl jak ted pro holcicku, tak pripadne pak pro chlapecka, abych nemusela kupovat nove :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26805
8.11.19 11:24

Myslím ze těch co sijou hnizdecka a spol je strašně moc. A taky asi záleží na ceně. Já koupila hnizdecko opravdu jednoduché, sede s bílými puntíky a bílé se šedým z druhé strany. Teď jsem ho prodávala na bazaru na FB a bylo hned pryč, hodně zájemců. Takže dost lidi asi koupi i z druhé ruky. Ty hnizdecka jsou jako nová a mají je za půlku, někdy ani to ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
8.11.19 11:25

Já si nemyslím, že to nutné musí být špatnými vzory. Spíš tím, že teď to dělá každá druhá a konkurence je obrovská. Taky jsem to chtěla dělat, ale přesně z tohoto důvodu jsem to nakonec zavrhla. Ono celkově šití pro děti teď zažívá nějaký boom, takže pokid najdeš s něčím naprosto originálním, nemá to cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17068
8.11.19 11:40

Je toho moc, a když už bych si měla vybrat tak jsem nedávno viděla úžasně žluté a vnitřek bílý, třeba puntíky bych si nekoupila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama