Reklama

Jaké jsou vaše důvody ke svatbě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tamara27
Kecalka 130 příspěvků 10.05.18 15:54
Jake jsou vase duvody ke svatbe?

Pritel zacal mluvit o svatbe a mne se do toho nechce kvuli moznym spolecnym exekucim. Ted ctu, ze exekutora ani nemusi podle noveho zakoniku zajimat ani naprosto zuzene SJM. Rikam si, co zrovna vas primelo k manzelstvi? Nebojite se pripadnych rizik? Ja jako jedinou vyhodu zatim vidim jen vdovsky duchod. :) Prijmeni si menit nechci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 15:56

Můj manžel je normální a nemá ani nebude mít dluhy, zároveň máme oba funkční rodinu takže kdyby nedejbože byl problém s penězi, vždy nám kdokoliv z nich pomůže..
vdovský důchod mě ani nenapadl, jsme oba mladí

ametyst
Extra třída :D 11233 příspěvků 10.05.18 15:56

Proč hned myslet na nějaké exekuce 8o? Máš k tomu důvod?
Já nevím…asi bych se z takhle rozumových důvodů ani nevdávala…nevím…já to mám jinak.
Vdát bych se chtěla z lásky :think:

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 10.05.18 15:57

Byla jsem tehotna a potrebovala jsem byt pojistena v zahranici :mrgreen:
Ale taky jsme se meli radi, zejo, jinak bych si ho nevzala.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16469 příspěvků 10.05.18 15:57
@Tamara27 píše:
Pritel zacal mluvit o svatbe a mne se do toho nechce kvuli moznym spolecnym exekucim. Ted ctu, ze exekutora ani nemusi podle noveho zakoniku zajimat ani naprosto zuzene SJM. Rikam si, co zrovna vas primelo k manzelstvi? Nebojite se pripadnych rizik? Ja jako jedinou vyhodu zatim vidim jen vdovsky duchod. :) Prijmeni si menit nechci.

Hodláte začít dělat dluhy?

Paola21
Závislačka 3478 příspěvků 10.05.18 15:59

Láska…

Taka
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 10.05.18 16:02

Láska a vědomí, že s tím člověkem chci být do konce života. A to i po začátečním vystřízlivění.
Tak jednoduché to mám :kytka:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16295 příspěvků 10.05.18 16:04

Důvody? Jako u každého normálního muže - pistole u hlavy :nevim:

zuza92
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 10.05.18 16:04

Vzali jsme se, když jsme začali mluvit o dítěti, chtěli jsme abychom měli všichni stejné příjmení.

Příspěvek upraven 10.05.18 v 16:09

Janakatabara
Kecalka 119 příspěvků 10.05.18 16:05

Láska, to, že je to můj životní partner, plánování společné budoucnosti, důvěra, společné příjmení, společný majetek, finance, budoucí děti,…

Vím, koho jsem si brala, exekucí jsem se nebála, vše jsme o sobě s partnerem věděli.

Pokud je Tvou jedinou pozitivitou manželství vdovský důchod, tak bych do toho být Tebou nešla.

radkka
Generální žvanilka 20456 příspěvků 10.05.18 16:08

Pro mě je tohle jediná varianta opravdové rodiny, je to pro mě vnitřně důležité, nemohla bych mít děti s člověkem, který si mě vzít nechce. Špatně se to vysvětluje, je to prostě moje vnitřní přesvědčení.

Z praktických věcí je pro mě důležité, že jsem manželka, kdyby se manželovi nedej bože něco stalo. Vdovský důchod apod. už jsou pro mě nepodstatné, i když věřím, že jsou situace, kdy to přijde určitě vhod.
Slevu na manželku neuplatníme, protože pracuji.

Udržuji přehled o manželově financích, co se týká podnikání, abych se nemusela exekucí bát. Vzhledem k tomu, že manžel si půjčky nebral nikdy na nic, jsem v klidu. Třeba s mým bratrem, který si půjčí i na kolo, které nepotřebuje nebo na nový gauč, bych měla větší problém :mrgreen:
Nicméně ano, je tam riziko.

Markéta80
Hvězda diskuse 39612 příspěvků 10.05.18 16:09

@Tamara27 my se brali z lásky. Ani jeden nejsme finančně negramotní a nikdy jsme si ani nebrali žádnou půjčku. Tak mu řekni že si ho brát nechceš ;) Nechtěla bych být svobodná matka, aby jsme každý se jmenoval jinak. Ale brala jsem to že je to ten pravý a proto jsme se svatbou souhlasila a to jsme byli celkem mladí :mrgreen:

Tamara27
Kecalka 130 příspěvků 10.05.18 16:10
@Kobliha51 píše:
Hodláte začít dělat dluhy?

To ne, zijeme si celkem dobre, ale tak do dluhu muze spadnout kazdy i treba omylem.

neila
Extra třída :D 10197 příspěvků 10.05.18 16:12

My jsme si naplánovali exotickou dovolenou, což byl důvod, proč by svatba musela počkat, žejo :mrgreen: Ale už nám to přišlo trapné, tak jsme to spojili :palec: a taky jsme se moc milovali, měli společný majetek, děti, pejsky a vše kolem :lol:

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 10.05.18 16:12

Pocit, ze jsme se nasli a chceme spolu stravit cely zivot..ze si vyhovujeme, ze mame spolecne vnimani veci a nazory na stezejni temata :kytka: :hug:..zasnoubili jsme se po 3 mesicich znamosti, po pul roce se brali, ja byla uz tehotna a jsme spolu pres 7 let a vse klape jak ma :mavam:..ale ze bych resila benefity? 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >