Jaké jsou vaše klasické vánoční filmy a seriály?

2296
16.12.19 01:52

Jake jsou vase klasicke vanocni filmy a serialy?

Ahoj chci se zeptat zda mate neco co proste kazdy advent a vanoce musite videt? Ja dnes dokoukala Panatvi Downtown, pak se rada podivam na Do blba, Pretty woman, krasnou pokojskou, zarikavace koni, srdce k pronajmuti, nothing hill na stedry vecer pelisky, z pohadek s certy nejsou zerty, treti princ, princ a vecernice, zimni vila, andel pane, kouzelny mesec, z tech novych andel pane, korunni princ, nejkrasnejsi hadanka… jsem asi barbar ale nelibi se mi vorlickova popelka a laska nebeska :roll: Tak jestli mate nejaky svuj evergreen tak budu rada :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6652
16.12.19 03:09

Mě o Vánocích přijde většina programu příšerná, takže nás evergreen o Vánocích jsou záznamy her z divadla Járy Cimrmana, nejradši mám hru Švestka, hlavně ten úvodní seminář, čím jsem starší tím víc se přibližuji ke dvěma neduhům stáří komplementárně spojených a to neschopnost udržet myšlenku a neschopnost myšlenku opustit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
16.12.19 03:15

My teda nemáme v tomhle směru tradice žádné, ale podíváme se na Dickensovu Vánoční koledu a Anděla Páně. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
16.12.19 03:17

Pelíšky :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2670
16.12.19 05:20

K balení dárků Harry Potter a Kámen mudrců, během svátků Láska nebeská, Pelíšky a Smrtonosná past.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
16.12.19 05:57

No přes vánoce dávají pořád to samé dokola takže u nás televize fakt moc nejede. Muž pohádky nemusí vůbec spis se věnujeme sobě. Jdem na výlet a návštěvu. Ale co se týká mě. Nenechám si ujít s čerty nejsou žerty, princ a večernice. Z filmů.. Mám pár co pro mě patří k vánocům ale málokdy je v TV vysílají tak si je pustím vždy z DVD. A to je věčný příběh, o popelce trochu jinak, hvězdný prach a Horský Křišťál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20131
16.12.19 06:06

Pelíšky, Sám doma a S čerty nejsou žerty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52241
16.12.19 06:14

Presne nejoblibenejsi je Popelka, S certy nejsou zerty, Sam doma, Pelisky atd. stala klasika. Ty nove pohadky se nam moc nelibi. Klasika je klasika. Nam nevadi nase ani zahranicni filmy. A nejvic miluju Vanoce naruby.
Ten muzu videt i nekolikrat po sobe. Bez nej to neni ono. Musim dnes koupit program nebo vytisknout a nastudovat, kdy co oblibene pujde. Bezne to nekupujeme.
Vzdy se divam na Vanoce naruby a neco pri nem pripravuji v kuchyni, ze mi jeste vic navnadi.
Hlavni je, kdyz je pohoda.

Příspěvek upraven 16.12.19 v 06:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
16.12.19 06:26

Anděl Pane 1,2

Matky na tahu o Vánocích :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
16.12.19 06:35

Anděl Páně 1 ❤️, Láska nebeská, Pelíšky, Tři oříšky a Kotva u přívozu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52938
16.12.19 06:38

Anděl páně je pěkný. Pak ještě Vánoční klasika- Mrazík, rád se podívám i na Nekonečný příběh, Kolju, nebo Pelíšky. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
16.12.19 06:44
@Venett píše:
Anděl Páně 1 ❤️, Láska nebeská, Pelíšky, Tři oříšky a Kotva u přívozu :srdce:

A ještě s Čerty nejsou žerty. Kotva u privozu je moje srdcovka. To snad nikdo nezná! Jsem ráda, že to má někdo taky rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5243
16.12.19 07:04

Než mi dcera výrazně ochladila vztah k jakýmkoliv animakum, tak jsem na Vánoce ujizdela hodně let na Shrekovi. Za posledni tri roky začínám mít z animovaných postaviček už tik. :mrgreen: A to se u nás myslím nekouka na TV nějak extra moc. Paradoxně se ale těším na film Kouzelná romance. To je tak děsně blbý, až je to vlastně dobrý. :palec: Z českých pohádek mám ráda Princeznu ze mlejna a S čerty nejsou žerty.

Příspěvek upraven 16.12.19 v 07:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29227
16.12.19 07:04

@Peggy54
Já právě mám ráda Popelku od Vorlíčka a Lásku nebeskou. Pelíšky a Mrazíl nesmí na Vánoce chybět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26144
16.12.19 07:17

Láska nebeská, Prázdniny, Sám doma 1+2, Zimní příběh, Vánoční koleda, Pretty woman, Pelíšky, Anděl Páně 1,2, Dorota Máchalová :mrgreen: Popelka, Štastný nový rok, Legenda o vánocích- u toho vždycky řvu :roll: A ještě ten film, kdy táta od rodiny umře a jeho duch vstoupí do sněhuláka, nemůžu si vzpomenout, u toho řvu taky :roll: Grinch :mrgreen: u toho neřvu :mrgreen: Sněženky a Machři 1,2. Popelka, Snowboarďáci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat