Jaké jsou vaše nejbizarnější zážitky v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lady Crow
Stálice 68 příspěvků 1 inzerát 03.01.19 15:10
Jaké jsou vaše nejbizarnější zážitky v těhotenství?

Těhotenství přináší řadu nestandardních situací, jak jsem měla možnost v poslední době pozorovat všude kolem sebe. Mění se tělo, mysl i chutě! Jaké jsou ty nejbizarnější situace, které vám těhotenství přineslo?

Zvláštní chutě – okurky se šlehačkou – nejsou žádnou výjimkou. Někdo má dokonce chutě i na věci, které k jídlu nejsou. Kamarádka měla chuť třeba na polystyrén, prostě ho jen tak ožužlávat :D U mě to naštěstí v tomhle ohledu byla docela klasika :mrgreen:

Očekávání miminka přináší i různé neduhy, některé jsou i někdy humorné, jindy méně… Co třeba sny, myšlenky nebo změny v chování…? Hlavně před porodem se mi hodně zdálo o…no, o tom, co už tou dobou moc provozovat nešlo :zed:

Slyšela jsem, že dějí ještě různé další bizáry. Zažily jste něco takového?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 15:16

Pro me bylo pomerne usmevne,kdyz se mnou manzel nechtel spat,naposledy jsme spolu spali asi dva tydny pred porodem a to jeste po mem nalehani,no a po porodu z manzela vylezlo,ze mu to uz bylo nepohodlne :mrgreen: do dneska to nechapu,co mohlo byt jemu nepohodlne,kdyz bricho s ditetem jsem mela ja :mrgreen:

Valkýra88
Kecalka 170 příspěvků 03.01.19 15:26

Tak to ja nemam zadne zvlastni chute ani nic takoveho. Ani v prvnim tehu jsem nemela nic takoveho..Akorat ty hormony, pripadala jsem si nekdy jak blazen..Hlavne v tom prvnim tehu, napr. manzel mi jednou chtel udelat radost a sel mi upect pernik..No a ja jsem cekala takovej ten nadychanej,hnedej pernicek, prisla jsem do kuchyne a manzel vytahl z trouby placku, ktera se perniku ani trochu nepodobala..Chvilku jsem na to koukala, no a pak mi zacli tect po tvari slzy :P . Nebo jsem jela na nakup a koupila jsem horicici v kelimku, vypadla mi z tasky a primo na kalhoty, tak jsem ubrecena volala manzelovi ze mam spinave kalhoty od horcice a ze to vypada hrozne :P .No jako fakt jak blazen :P Ted jsem ve 24tt a jsem rada ze se takove vyboje emoci nekonaji :P

bjetuschka
Závislačka 4716 příspěvků 03.01.19 15:42

Chutě na nestandardní kombinace jídel jsem neměla, ale třeba v nějakém Costa cofee nebo kde mi baristka odmítala prodat kafe. :D Pak teda jsem sem tam narazila na hnusné reakce na moje dvojčecí těhotenství převážně od prodavaček… Pro příklad jsem byla v nějakém krámku s oblečky a ptala jsem se, zda mají od určitých kusů dva stejné ve stejné velikosti… Že čekám dvojčata a prodavačka hned protočila oči a ,,Ježíši!", ale takovým hnusným způsobem, rozhodně ne nijak v legraci. To mi tenkrát až vehnalo slzy do očí. Stalo se mi to pak ještě asi jednou či dvakrát.

A co se týče snů, tak se mi párkrát zdál sen o duchách, hodně živý. A jednou o požáru.

Takže to jsou moje bizáry. :D

Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 03.01.19 15:42

U mě tentokrát nic :D u prvního sem omdlívala, nejhorší bylo když sem sebou sekla u pokladny v sámošce, než sem přišla k sobě pokladní stihla vyděsit všechny kolegyně a zavolat záchranku, pak sem se cítila trapně když sem se za minutu zvedla a dřív než přijela sanitka si doplatila nákup a mohla jít domů :mrgreen: nakupovat sem pak radši chodila jinam.

bjetuschka
Závislačka 4716 příspěvků 03.01.19 15:43

@Valkýra88 To s tím perníkem je vtipný :lol:

Sariku
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 03.01.19 15:51

Zvláštní chutě nemám, ale hormony se mnou někdy fakt mávají. Děláme rekonstrukci a vybírali jsme okno do koupelny, jen takové menší na větrání. A já se rozbrečela, protože jsme museli koupit kliku zvlášť… přišlo mi to v tu chvíli neuvěřitelně absurdní a smutné, že musíme koupit kliku k otvíracímu oknu zvlášť :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 15:59

Tak se pridam: na zacatku tehotenstvi mi k manzelove velike radosti fakt hodne vyrostla prsa, na konci tehotenstvi jsem obhajovala diplomovou praci. Posudky od vedouciho i oponenta jsem mela oba: „navrhuji hodnoceni D“ (ta prace fakt nebyla dobra), ale obhajobu jsem zvorala a dostala jsem hodnoceni E. Tak jsem pak manzelovi brecela v naruci, ze jsem chtela aspon to déčko, no a manzel mi povida „dyť máš dvě krásný déčka!“ :mrgreen: :srdce: Miluju ho.

Rive
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 03.01.19 15:59

Já teď zatím nijak neblázním, až na to, že mě všechno rozbrečí, třeba když se rozsvítí stromeček, všechny reklamy, moje dvě neskutečně roztomilé děti :D ale je fakt, že dost blábolím, používám nesmyslené slova, všechno zapomínám, jsem strašně náladová a fakt obdivuju svého muže, že to se mnou už potřetí za tři roky zvládá a ještě neutekl :lol:

LadyTommy
Extra třída :D 14973 příspěvků 1 inzerát 03.01.19 16:08

Bizárního asi ne, ale treba normalne nepiju alkohol a v tehotenstvi jsem porad mela chut na vino. Normalne bych nepozrela kachnu cu husu a v tehotenstvi nekolikrat tydne, odeznelo to presne s porodem, kdy mi manzel upekl na privitanou kachnu a uz mi zase smrdela. A taky jsem nemohla pozrit okurku, to jsem si jednou dala sopsky salat a bylo mi tak zle, ze jsem si myslela, ze si budu muset zavolat rychlou.

GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 03.01.19 16:11

Já se třeba neustále “cpala” do míst kam jsem se proste nevesla. Musela jsme několikrát preparkovat, proste jsem nevylezla :mrgreen: nebo jsem se protahovala jak had :mrgreen: Pořad jsem všem rikala, ne to je dobrý já de vejdu a pak uuups. Navíc jsem prej strašně chápala :mrgreen:

Celina
Závislačka 3890 příspěvků 03.01.19 16:14

Četla jsem, že v těhotenství těm, co čekají holčičku, nerostou chlupy na nohách. Nejdřív jsem se tomu smála, ale můžu potvrdit, že je to pravda. Ale nečekat holčičku, tak řeknu, že je to hloupost :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 16:17

Já jsem jako čerstvě těhotná málem omdlela v trezorovne (dělala jsem pokladní v bance) zamčena zevnitř s klíčem v zámku. Pamatuju si, jak jsem lezla po čtyřech ke dveřím, před očima černo a doufala, že sebou nesvihnu, nevím, jak by mě odtamtud dostávali :lol:

Valkýra88
Kecalka 170 příspěvků 03.01.19 16:19
@Celina píše: Četla jsem, že v těhotenství těm, co čekají holčičku, nerostou chlupy na nohách. Nejdřív jsem se tomu smála, ale můžu potvrdit, že je to pravda. Ale nečekat holčičku, tak řeknu, že je to hloupost :roll:

Tak to ja mam jednu uz doma a dalsi v brise a zadne chlupy nerostou (jako nejako extra,proste normal) . Ale kazdy je jiny :D

Anny2148
Kecalka 226 příspěvků 03.01.19 16:23

Ze začátku prvního těhotenství jsem měla šílené chutě na zeleninové saláty, což se nám v únoru dost prodražilo. Ubrečená jsem byla taky hrozně, taková reklama na Colu nebo na Pamprsky, to bylo jasné. Navíc když syn trochu povyrostl, tak mi šíleně tlačil na močák, takže se mi chtělo naprosto pořád a všude. Navíc stačilo kýchnout a měla jsem mokro. A tak jsem si tak jednou vyrazila na nákup do supermarketu v sukni a tangách a v krámě jsem kýchla a počurala jsem si nohy. :-D Což nejvíc pobavilo manžela když jsem mu to vyprávěla. Navíc se mi pořád zdálo o tom, že mě manžel opouští. Rozcházeli jsme se každou noc, to bylo hrozný. A pak si ještě pamatuji sen, kdy jsem po dvou dnech zjistila, že jsem nedala dítěti najíst. To bylo taky psycho. Druhé a třetí těhu už bylo proti tomu pohoda. Ve druhém jsem měla zase mega chutě na pomeranče, snědla jsem jich třeba kilo denně. Ve třetím zase vedlo pivo. :-D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >