Divná menstruace 4 měsíce po porodu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wikin
Nováček 8 příspěvků 03.04.19 09:03
Jaké jsou vaše zkušenosti?

Ahoj holky, mám problém. Potřebovala bych poradit nebo něčí zkušenost… Jsem 5 m a týden po porodu, 21.2. (tudíž za skoro 4 m) mi přišla MS - nebo jsem si to teda aspoň myslela. Dostala jsem ji ale po docela namáhavém cvičení, které končilo krátkým během v dešti. Začalo mě bolet v podbřišku a za hodinu se dostavilo krvácení (první den úplně jasně červená krev, druhý den slabé krvácení a další 2 dny naprosto černá krev, které bylo fakt hodně… následně až do 26.2. špinění - tak si to nějak zhruba pamatuju). 27.2. ze mě šel už jen takový hlen (ještě nutno dodat, že jsem nikdy nezkoumala ovulaci) a došlo k nechráněné souloži (ale ještě před MS byl také nechráněný styk). Od 4. do cca 17.3. jsem začala pociťovat MS bolesti, celá jsem se osypala (akné na nohách, rukách, pokožce hlavy, obličeji), což je u mě nevídané, bolesti hlavy, únava, bolesti bradavek při kojení, výtok a nezkutečná plynatost + občas průjmy. Pak to na nějakou dobu přešlo ty MS bolesti a včera i dnes opět ty samé MS bolesti, píchání a brnění v podbřišku (?), nevolnost. Ale dnes to není tak dramatické jako včera. Zkoušela jsem různé TT a ty nic neukázaly, tak jsem zkusila ovulační test 16. a 17.3. (vit foto - ten ze 17. je nahoře), tak já nevím… A nic jako MS doteď nepřišla. :think: :,( Pak jsem si ještě párkrát dělala ovu. test, ale už nikdy nevyšel tak silný jako ze 17.3. (Ikdyž ten taky vycházel negativně, co se týče ovulace)…vždy vyšel se stejně slabou druhou čárkou jako ze 16.3. (ale nedělala jsem ho každý den). Jinak ovu. testy všechny jedna značka - 7 ks v balení… Co si o tomto myslíte? :nevim:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13623 příspěvků 03.04.19 09:06

Nic moc, rovna se ti cyklus po porodu. To chce čas.

karkarka
Závislačka 3483 příspěvků 03.04.19 09:39

Rovna se ti cyklus po porodu.

AnastazieB
Echt Kelišová 8609 příspěvků 03.04.19 09:44

Je to normální, ale každopádně bych se být tebou chránila, pokud nechceš mít další dítě po roce.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9069 příspěvků 03.04.19 09:58
@Wikin píše:
Ahoj holky, mám problém. Potřebovala bych poradit nebo něčí zkušenost… Jsem 5 m a týden po porodu, 21.2. (tudíž za skoro 4 m) mi přišla MS - nebo jsem si to teda aspoň myslela. Dostala jsem ji ale po docela namáhavém cvičení, které končilo krátkým během v dešti. Začalo mě bolet v podbřišku a za hodinu se dostavilo krvácení (první den úplně jasně červená krev, druhý den slabé krvácení a další 2 dny naprosto černá krev, které bylo fakt hodně… následně až do 26.2. špinění - tak si to nějak zhruba pamatuju). 27.2. ze mě šel už jen takový hlen (ještě nutno dodat, že jsem nikdy nezkoumala ovulaci) a došlo k nechráněné souloži (ale ještě před MS byl také nechráněný styk). Od 4. do cca 17.3. jsem začala pociťovat MS bolesti, celá jsem se osypala (akné na nohách, rukách, pokožce hlavy, obličeji), což je u mě nevídané, bolesti hlavy, únava, bolesti bradavek při kojení, výtok a nezkutečná plynatost + občas průjmy. Pak to na nějakou dobu přešlo ty MS bolesti a včera i dnes opět ty samé MS bolesti, píchání a brnění v podbřišku (?), nevolnost. Ale dnes to není tak dramatické jako včera. Zkoušela jsem různé TT a ty nic neukázaly, tak jsem zkusila ovulační test 16. a 17.3. (vit foto - ten ze 17. je nahoře), tak já nevím… A nic jako MS doteď nepřišla. :think: :,( Pak jsem si ještě párkrát dělala ovu. test, ale už nikdy nevyšel tak silný jako ze 17.3. (Ikdyž ten taky vycházel negativně, co se týče ovulace)…vždy vyšel se stejně slabou druhou čárkou jako ze 16.3. (ale nedělala jsem ho každý den). Jinak ovu. testy všechny jedna značka - 7 ks v balení… Co si o tomto myslíte? :nevim:

Ahoj,

myslím si, že by jsi se měla při sexu začít chránit, pokud nechceš děti brzy po sobě. ;) Nicméně tělo se dává dohromady, říká se, že 9 měsíců nosíš dítě a stejnou dobu by jsi měla dát tělu na zotavenou. Se cvičením bych začala také pomalu, polehku.
Já jsem třeba po prvním dítěti měla cykly zase jako hodinky, ale po druhém porodu už to bylo rozházené, do toho pak břišní operace a cykly mi šíleně haprují ještě ted, skoro rok po operaci.

Wikin
Nováček 8 příspěvků 03.04.19 13:41

Děkuju za názory, já jsem si taky říkala, že by to mohlo být těma hormonama, jak se srovnává cyklus, ale pořád mám takový zvláštní pocit… myslíte, že i přesto bych mohla být v tom a testy nic neukázaly? Ani ty s tou nejvyšší citlivostí? Já se první lekla, protože si taky myslím, že mít druhé tak brzo po sobě je záhul a chtěla jsem mít 3 roky rozestup, ale zase na druhou stranu, když by se stalo, tak bych byla ráda… @chs.jasmin S cvičením jsem začla pomalu a moc to nehrotím, ale zrovna ten den jsem to nějak přepískla :zed: … No to je právě úplně na nic, když nevím, jaký teď mám cyklus. :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 13623 příspěvků 03.04.19 13:44

@Wikin leda bys otěhotněla až někdy teď. Jinak by to už test zachytil

Wikin
Nováček 8 příspěvků 03.04.19 14:01

@Tichošlápek Sice jsem někde četla, že komusi TT ukázal // až v 5. měsíci, ale to asi nebude můj případ, když mi u dcery vyšel pozitivní ještě před očekávanou MS. Otěhotněla jsem +- den po ní a teď by to vycházelo stejně. :think:

karkarka
Závislačka 3483 příspěvků 03.04.19 16:21

Máš negativní test,tak těhotná nejsi.

Váš příspěvek
Reklama