Jaké jsou vaše zkušenosti,nebo názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

clarka11111
Nováček 4 příspěvky 31.12.16 11:19
Jaké jsou vaše zkušenosti,nebo názor?

Dobrý Den :) Asi před 4 měsícema jsem použila pipulku ( Escalpelle) Jen tak jestli to nemuze byt kvuli tomu. 3.12. Jsem dostala menstruaci, trvalá asi 5 dní. Další mám dostat 1.1. 28.12. Jsem byla u přítele a měli jsme pohl. Styk a najednou měl na sobě krev. Tudíž jsem dostala menstruaci o 5 dní dřív. Dala jsem si ihned vlozku trošku jsem špinila a druhý den nic. Úplně čistá vlozka do teď. Když jsme spolu spali tak je pravda, že ten den me bolelo podpriskem aji den před tím taky bolest prsou jako vždy před očekávanou menstruaci, ale krvácení nikde.Je možné, že to nebyla menstruace, nebo ze jsem ji měla jen chvíli? Četla jsem si, ze to může všechno rozhodit i ten escallpele který jsem použila a že ten nepravidelny cyklus můžu mít i 7 měsíců, tak nevím. je mi teprve 16 escallpele jsem použila jen proto, ze nám praskl kondom.Jsme opatrní. začala jsem brát poprvé antikoncepci a mám si jednu pilulku vzít na začátku menstruace tak jsem si ji vzala furt je beru jenomže nevím jestli to fakt menstruace byla. Prosím poraďte jsem z toho špatná. Děkuji.

Reakce:

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 31.12.16 11:22

Klidně to může být důsledek Escapelle. Ničeho se neboj, je dobře, že to berete zodpovědně, tělo je jen rozhozené :kytka:

clarka11111
Nováček 4 příspěvky 31.12.16 11:24

@SussieS
Děkuji!

atominnka
Generální žvanilka 21677 příspěvků 31.12.16 12:17

@clarka11111 @clarka11111 může to být z toho, tělo může být rozhozené. A jak píše @SussieS, je super, že jste opatrní a zodpovědní :kytka:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 12:55

@clarka11111 zmen ha me tohle delala ha co mi nesedela ;)

clarka11111
Nováček 4 příspěvky 31.12.16 13:01

@JayLee Ha beru teprve 3 den Z toho to určitě nemám. :roll:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 13:09
@clarka11111 píše:
@JayLee Ha beru teprve 3 den Z toho to určitě nemám. :roll:

ja uz zacala spinit druhy den zacala s emi motat hlava a bylo mi na zvraceni chvilema ale jasny muze to byt cokliv jineho u tebe ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >