Jaké jsou vaše zkušenosti,nebo názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
clarka11111
Nováček 4 příspěvky 31.12.16 11:19
Jaké jsou vaše zkušenosti,nebo názor?

Dobrý Den :) Asi před 4 měsícema jsem použila pipulku ( Escalpelle) Jen tak jestli to nemuze byt kvuli tomu. 3.12. Jsem dostala menstruaci, trvalá asi 5 dní. Další mám dostat 1.1. 28.12. Jsem byla u přítele a měli jsme pohl. Styk a najednou měl na sobě krev. Tudíž jsem dostala menstruaci o 5 dní dřív. Dala jsem si ihned vlozku trošku jsem špinila a druhý den nic. Úplně čistá vlozka do teď. Když jsme spolu spali tak je pravda, že ten den me bolelo podpriskem aji den před tím taky bolest prsou jako vždy před očekávanou menstruaci, ale krvácení nikde.Je možné, že to nebyla menstruace, nebo ze jsem ji měla jen chvíli? Četla jsem si, ze to může všechno rozhodit i ten escallpele který jsem použila a že ten nepravidelny cyklus můžu mít i 7 měsíců, tak nevím. je mi teprve 16 escallpele jsem použila jen proto, ze nám praskl kondom.Jsme opatrní. začala jsem brát poprvé antikoncepci a mám si jednu pilulku vzít na začátku menstruace tak jsem si ji vzala furt je beru jenomže nevím jestli to fakt menstruace byla. Prosím poraďte jsem z toho špatná. Děkuji.

Reakce:
SussieS
Závislačka 3839 příspěvků 31.12.16 11:22

Klidně to může být důsledek Escapelle. Ničeho se neboj, je dobře, že to berete zodpovědně, tělo je jen rozhozené :kytka:

clarka11111
Nováček 4 příspěvky 31.12.16 11:24

@SussieS
Děkuji!

atominnka
Generální žvanilka 21966 příspěvků 31.12.16 12:17

@clarka11111 @clarka11111 může to být z toho, tělo může být rozhozené. A jak píše @SussieS, je super, že jste opatrní a zodpovědní :kytka:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 12:55

@clarka11111 zmen ha me tohle delala ha co mi nesedela ;)

clarka11111
Nováček 4 příspěvky 31.12.16 13:01

@JayLee Ha beru teprve 3 den Z toho to určitě nemám. :roll:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 13:09
@clarka11111 píše:
@JayLee Ha beru teprve 3 den Z toho to určitě nemám. :roll:

ja uz zacala spinit druhy den zacala s emi motat hlava a bylo mi na zvraceni chvilema ale jasny muze to byt cokliv jineho u tebe ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >