Jaké jste navštívily nejzajímavejší místo/destinaci?

Fotoalbum tématu (42) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lištička_z_prahy
Kecalka 128 příspěvků 02.01.19 10:24
Jaké jste navštívily nejzajímavejší místo/destinaci?

Chtela bych sem v novém roce vnést trochu pozitivní nálady tímto tématem. Otázka je jasná. Na jakém nejzajímavejším nebo nejhezčím míste jste kdy byly? Jaké odtud máte zážitky? (Případne přiložte obrázek, at si to umíme představit.)

Já jsem byla okouzlená v Bosne (vodopády Kravica, fotka z netu). Krásné prostředí a příjemné, čisté koupání.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bjetuschka
Závislačka 4716 příspěvků 02.01.19 10:30

Miluji Řecko, takže spoustu zážitků mám odtamtud.
V létě jsme právě letěli na dovolenou do Řecka, konkrétně na ostrov Limnos, a já byla nadšená a doteď každý den vzpomínám.
Je to syrový ostrov, netknutý turistickým ruchem. Letadla tam létají pouze z ČR a z Británie plus tam jezdí na dovolenou Řekové. Ostrov má asi jen 4 hotely, nikde žádné davy, žádný povyk. Když jsme byli na pláži, tak když tam bylo tak 25 lidí, takto znamenalo, že je tam narváno :-D

Takže já byla nadšená. :srdce:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25505 příspěvků 02.01.19 10:37

Byla jsem leckde, ale z poslednich destinaci mimo čr jsme byli uneseni z Uzbekistanu.
V čr muzu znovu a znovu jezdit na Palavu.
V Evrope Island.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27534 příspěvků 02.01.19 10:45

Nejzajímavější místo pro mě byly bahenní sopky v Rumunsku… https://www.gigaplaces.com/…-v-rumunsku/

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 02.01.19 10:48

Byla jsem unesena z cestě po Beneluxu, naprostý zážitek… Holandsko, Belgie, Lucembursko. Nemůžu vybrat nejhezčí, protože všechno bylo parádní :dance:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 5 inzerátů 02.01.19 10:54

Pro me byla naprosto dokonala Sardinie a uz chapu,proc se ji rika evropsky Karibik :srdce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 33666 příspěvků 02.01.19 10:58

Ačkoliv nejsem věřící, tak v Evropě to jsou dva kostely. První je v Paříži - Saint Etienne du Mont a pak Bazilika sv. Pavla za hradbami v Římě.
Pak na mě hodně zapůsobila oblast Nghia Lo ve Vietnamu. Ale spíš kvůli místním menšinám.
A za jedno z nejhezčích míst považuju vodopády v Laosu a celkově atmosféru Luang Prabang.
Co mě naopak dost zklamalo, tak byl Bangkok.

Příspěvek upraven 02.01.19 v 11:08

jkra
Nadpozemská drbna 25845 příspěvků 02.01.19 11:01

Sardinie,
Havaj,par mist v Americe, treba Catalina Island u Kalifornie, LA bylo sok.
Miluju Slovinsko, horske reky a jedno misto v horach.

PupuP
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 02.01.19 11:25

Kranjska gora slovinsko
Ostruvek u kefalosu kos
Marsaxlok malta :srdce:

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 02.01.19 12:00
Madeira

Mě zatím nejvíc uchvátila Madeira. Má vše, na co si člověk jen vzpomene, někdy v budoucnu bych se tam chtěla rozhodně vrátit a tentokrát ukázat tamější krásy i dětem :srdce:

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 02.01.19 12:03
@lucenka píše:
Ačkoliv nejsem věřící, tak v Evropě to jsou dva kostely. První je v Paříži - Saint Etienne du Mont a pak Bazilika sv. Pavla za hradbami v Římě.
Pak na mě hodně zapůsobila oblast Nghia Lo ve Vietnamu. Ale spíš kvůli místním menšinám.
A za jedno z nejhezčích míst považuju vodopády v Laosu a celkově atmosféru Luang Prabang.
Co mě naopak dost zklamalo, tak byl Bangkok.Příspěvek upraven 02.01.19 v 11:08

Krásné fotky a určitě zajímavé zážitky :palec:
Proč Tě zklamal Bangkok?

Ijen
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 02.01.19 12:18

Nejkrasnejsi misto je u nas na chate. :lol:
Ale jinak me se moc libilo v Norsku na nahorni plosine Hardangervidda, v Dolomitech na Rosengarten a Brente, ale i na na pousti v Nevade a v Death Valley. Mam rada sopky, takze Etna i Stromboli super zazitky, pak na Jave sirna sopka, na Bali Agung a Bathur a Rinjani na Lomboku. Na Bali cela oblast Karangasem vcetne Virgin Beach. V Thajsku ostrovy Ko Maak a Ko Kood. Jdu lovit nejakou fotku.

Příspěvek upraven 02.01.19 v 12:40

lucenka
Vesmírná mluvilka 33666 příspěvků 02.01.19 12:18
@Cipisek79 píše:
Krásné fotky a určitě zajímavé zážitky :palec:
Proč Tě zklamal Bangkok?

Davy lidí, i v centru města jsem se necítila bezpečně - feťáci, bezdomovci. U jednoho vlakového nádraží opravdu hnusný trh s masem, kde se minut toho puchu zvedl žaludek. Přitom je to všude celkem dost vychvalovaný.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 02.01.19 12:37

@lucenka Ty vodopády jsou úžasné, dávám si je na seznam svých tajných přání. Třeba jednou k výročí (a nebo až mě doma naštvou). :lol:

Já se zatím držím nohama na zemi (přesněji řečeno v Evropě). Moc krásně bylo v Pompejích, pak v Grotte di Frasassi, Giant’s causeway v Irsku…a jedním z úplně největších zážitků bylo vidět polární záři (na Islandu).

Fotky si asi najděte sami, nejsem doma a nemám přístup k vlastním zdrojům. Nevím, jestli se mi chce házet sem fotky z Googlu. :-)

lucenka
Vesmírná mluvilka 33666 příspěvků 02.01.19 12:41

@modravlocka ty vodopády jsou úžasný, ale bacha, jenom pár měsíců v roce mají tuhle barvu. Nejhezčí jsou listopad/prosinec. Pak vysychají a v květnu jsou prý téměř bez vody. A v létě v období dešťů jsou zase zakalený.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >