Jaké jste ochutnali nejexotičtější jídlo?

1805
21.2.20 17:35

Jaké jste ochutnali nejexotičtější jídlo?

Vařím večeři a vzpomněla jsem si na svou služebku v Jižní Koreji, kde jsem mimo jiné dostala na talíř jakési ogrilovane kroužky, které mi byly popsány jako konečník. Ani nevim čí :roll: Co jste ochutnali vy a považujete to za nejexotičtější? Podotýkám, ze na ty kroužky jsem odvahu neměla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.2.20 17:41

Pro mě nejvíc co jsem zvládla byli hlemyzdi… a teda vůbec mi to nechutnalo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6152
21.2.20 17:43

Sneci a nechutnali mi, za to zabi stehynka ty mi smakovaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3001
21.2.20 17:43

Smaženého červa a to jsem byla vteřinu od poblití :lol: Ale já mám problém i s rybou co má hlavu, prostě nemůžu jíst její maso když na mě jedním okem mžourá :nevim: :lol:
Za to manžel ochutná kde jakou humusarnu. Jediný co nesní jsou grilovaný penisy, to by prej nedal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41153
21.2.20 17:48

Červy, štír (ten mi nechutnal), medúza, šneky, hada (několikrát, různé druhy), velbloudí mléko

A pak to není až taková exotika, ale mám ráda kafe s jogurtem, kafe s vajíčkem, kafe s mučenkou.

Příspěvek upraven 21.02.20 v 17:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10754
21.2.20 17:49

Žabí stehýnka, hada, velblouda, medvěda, štíra, cvrčka, pavouka, červi. Co si tak vybavuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1805
21.2.20 17:50

U mě kdysi byla odvaha sníst sushi, protože nemam moc rada ryby. Dneska sushi naprosto miluju. Stejně tak salát wakame z řas, snad to píšu dobře. Ale v ty Koreji jsem trpěla jak zvíře, živa jsem byla ze salátů, mela jsem prostě strach. Dneska bych asi byla odvážnější, ale vocad pocad.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14235
21.2.20 17:51

Gator tail neboli aligátoří ocas. Bylo to maso osmažené v těstíčku, žádný extra kulinářský zážitek. A taky gusanos, to jsou sušení červi se solí a pije se k tomu mezcal. Tak to mi chutná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1704
21.2.20 17:51

Kdysi byl v praze takovy podnik, kde meli exoticke maso, tak sem sla do hada, neco mezi rybou a vysusenym kurecim :D manin chlap ve vietnamu vacici, babicka mi vypravela ze za mlada byla nejvetsi lahudka nutrie :nevim: mame je u reky a nedovedu si predstavit ze je tam pujdu lovit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14235
21.2.20 17:54

@Peggy54 Nutrie má docela dobré maso. Dřív se na vsi běžně chovaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1805

Jo a viděla jsem kdysi dokument o českých bezdomovcich, a ti si varili ragú zr sneku, ale z tech obyc, co lezou v trávě… To bych asi nedala, nevím… :astonished:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1559

Ja jsem v jedny specialni restauraci v Parizi mela sneky a musim rict, ze to byla opravdu lahoda, ale pak jsem je mela v Monaku a vuuubec mi nechutnaly. Taky jsem jedla zabi stehynka a ty bych mohla jist furt…no a nedavno na jednom festivalu jsem jedla kobilky a smazeny cerviky a kdybych vedela kde je koupit, tak je kupuju na kila a jim to denne k veceri :lol: mnam

Jeste jsem jedla morskyho jezka, ale to smrdelo, jako by to uz nekdo vyzvracel :roll:

Příspěvek upraven 21.02.20 v 18:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12929
21.2.20 17:55

Mravence, byli to takoví velcí tlustí mravenci sušení, mamčina kolegyně to dovezla odněkud - Peru, Mexiko - to už nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12929
21.2.20 17:56

@lucenka káva s vajíčkem? s jakým - umíchaný žloutek s cukrem nebo nějaká divočina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5556
21.2.20 17:58

Žabí stehýnka, šneky i šnečí polévku, pražené kobylky. Pak ješte islandský žralok, kterého prý nějak zakopou do země a po pár měsících vytáhnou a konzumují. Smrdí strašně. A asi nejbizarnejsi věc, do češtiny se to přeloží jako „fialka“, je to taková hrouda porostlá mechem a uvnitř je hmota, co chutná jako jodova tinktura. Jí se to syrové, je to mořský mlž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama