Jaké jste používali léky na bolest v 39tt

15
24.8.20 09:17

Jaké jste používali léky na bolest v 39tt

Ahoj, chci se vás zeptat prosím nějaké analgetika které jste užívali koncem těhotenství? Příšerně mě bolí osmičky, až celá čelist a půlka hlavy, mám chuť si omlatit hlavu o špalek kolikrát. Vydržím dokud se to dá, ale pak už šílím.
Gynekolozka mi před 2 měsícema napsala algifen kapky, ty dva měsíce jsem měla klid do teď takže jsem je nepouzila. Ale v příbalovém letáku jsem se dočetla že se nesmí užívat koncem těhotenství, že to může ohrozit miminko uzavřením nějaké tepny.. Tak já nevím. Paralen mi vůbec nezabírá..
Samozřejmě že to už nějak vydržím a hned na poradne se na něco poptam, ale teď mě zajímá to ať přežiju dnešní den hlavně :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6941
24.8.20 09:25

@Bendy123 a co třeba informovat svého zubaře?
Ten snad ví taky co se v těchto situacích dělá né.
Vím, že je to dost protivný já trpěla na zuby v těhotenství taky.
Pomáhala naštěstí kombinace Paralenu a vývaru z hřebíčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
24.8.20 09:26

Algifen vůbec nemají těhotné užívat, zub tě bolí přes dva měsíce a ty se láduješ takovým sajrajtem a nejdeš k zubaři? Proč :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
24.8.20 10:40

@Berry77 píše, že si je nevzala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
24.8.20 11:17
@Jannys píše:
@Bendy123 a co třeba informovat svého zubaře?
Ten snad ví taky co se v těchto situacích dělá né.
Vím, že je to dost protivný já trpěla na zuby v těhotenství taky.
Pomáhala naštěstí kombinace Paralenu a vývaru z hřebíčku.

Moje zubařka mě v podstatě poslala do háje, že leky který můžu mám probírat s gynekolozkou - která mi předepsala právě ty kapky. A ona mi pomůže jedině vytržením, ale to jsem nechtěla protože mi to gyndarka nedoporučila, chtěla jsem tam dát jen nějakou dezinfekční vlozku nebo jak se to říká- která mi na začátku těhotenství hodně ulevila. A na to mi řekla že odjíždí na dovolenou že si nevezme na triko že by mi to teď ke konci nesedlo nebo tak, ať si zajedu na karlak do prahy. Jenže si neumím představit tam jet kvůli tomuhle jen..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
24.8.20 11:20
@Berry77 píše:
Algifen vůbec nemají těhotné užívat, zub tě bolí přes dva měsíce a ty se láduješ takovým sajrajtem a nejdeš k zubaři? Proč :nevim:?

Psala jsem, že doktorka mi předepsala tyhle kapky před dvěma měsíci, ale do teď jsem je nevyuzila protoze jsem měla od zubů pokoj. Teď mám šílený bolesti a přečetla jsem si leták o algifenu a vzít si ho nechci, proto se ptám na jiné varianty z lékárny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6941
24.8.20 12:13

@Bendy123 pak jedině ten paralen a k tomu zkusit ten odvar z hřebíčku. Fakt funguje a trochu uleví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
24.8.20 12:26

Něco lokálního? Zeptala bych se v lékárně, prodával se calgel pro dospělé, znecitlivělo mi to vždy na 2 hodiny nejmíň. Ale nevím, jestli je ještě v prodeji a jestli to smí těhotné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
24.8.20 12:42

Me kdysi pomahalo vyplachnout francovkou.. tj tak lzicku dve a nasmerovat k postizenemu zubu. Nechat co najdyl aby to melo ten znecitlivujici ucinek a zaroven to pomaha i dezinfikovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
24.8.20 12:56

Budeš muset k zubaři a vyřešit příčinu a ne se ládovat léky, které ti stejně nepomůžou.. Může se ti rozjet pěkný zánět a to je v těhotenství nebezpečné.. Doporučuji MUDr Skalického z Prahy.. Specializuje se na osmičky a komplikovanější zákroky a je to skutečně mistr ve svém oboru.. Mě neskutečně pomohl, právě s osmičkama, do kterých jsem dostala zánět a strašlivě to bolelo a nikdo mě nechtěl ošetřit, protože to byl komplikovaný zákrok.. Zavolala jsem tam a řekl mi ať hned přijedu.. Zákrok byl rychlý, precizní a bezbolestný.. Zuby se dají trhat i v těhotenství s lokální anestezií.. Taky jsem to absolvovala v těhotenství a bylo to bez problémů.. Určitě lepší, než trpět bolestí a ládovat se léky, které stejně potíže nevyřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
24.8.20 15:27
@Bendy123 píše:
Psala jsem, že doktorka mi předepsala tyhle kapky před dvěma měsíci, ale do teď jsem je nevyuzila protoze jsem měla od zubů pokoj. Teď mám šílený bolesti a přečetla jsem si leták o algifenu a vzít si ho nechci, proto se ptám na jiné varianty z lékárny..

tak to se omlouvám, to jsem přehlédla. Určitě ho neber, je to dryják i pro netěhotnou, jdi k zubaři, může tam být zánět, cokoli :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama