Jaké kalhotky jsou pohodlné?

Anonymní
3.8.20 21:26

Jaké kalhotky jsou pohodlné?

Omluvte prosim anonym, trosku se za svuj dotaz stydim. Ve svych temer 40 letech si stale neumim vybrat spravne spodni pradlo. At nakoupim ve znackovem obchode nebo v nejakem levnejsim retezci, jakykoliv strih vzdy se mi zarezavaji do zadku. Nakupuji moc velke? Nebo male? nebo je to normalni a jen se o tom nemluvi? Mam soumernou, stihlou postavu 168 cm, 55 kg a kupuji si vetsinou velikosti S. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27165
3.8.20 21:29
@Anonymní píše:
Omluvte prosim anonym, trosku se za svuj dotaz stydim. Ve svych temer 40 letech si stale neumim vybrat spravne spodni pradlo. At nakoupim ve znackovem obchode nebo v nejakem levnejsim retezci, jakykoliv strih vzdy se mi zarezavaji do zadku. Nakupuji moc velke? Nebo male? nebo je to normalni a jen se o tom nemluvi? Mam soumernou, stihlou postavu 168 cm, 55 kg a kupuji si vetsinou velikosti S. Dekuji

Když se zařezávají, zkus M. Ono to je i o střihu. Kdo nechce mít vidět gaťky, nosí tanga :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
3.8.20 21:31

Pohodlný je každé ženě jiný typ kalhotek. Někdo raději vyšší kalhotky, někdo s nohavičkou, někdo tanga…
Pokud se ti zařezávají, pak asi špatná velikost, malé.
edit - překlep

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
3.8.20 21:34

Nosím brazilky, které mají lemy na zadku z krajky, takže se nerýsují pod většinou oblečení (pokud je něco kór přiléhavého nebo z jemného materiálu, nosím tanga, ale moc takového oblečení nemám). Klasické kalhotky nesnesu, vadí mi, zařezávají se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2312
3.8.20 21:38

Za mě vysoký pas, klasický střih dole.
Klidně bych nosila oldschool bombarďáky :P

Ty miniaturní, které při pohybu vytírají zadek, moc nechápu. Nedejbože tanga. Přijde mi to strašně nehygienický.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
3.8.20 21:39
@Anonymní píše:
Omluvte prosim anonym, trosku se za svuj dotaz stydim. Ve svych temer 40 letech si stale neumim vybrat spravne spodni pradlo. At nakoupim ve znackovem obchode nebo v nejakem levnejsim retezci, jakykoliv strih vzdy se mi zarezavaji do zadku. Nakupuji moc velke? Nebo male? nebo je to normalni a jen se o tom nemluvi? Mam soumernou, stihlou postavu 168 cm, 55 kg a kupuji si vetsinou velikosti S. Dekuji

Mam stejne miry, uplne presne a nosim kalhotky M/L. Obleceni mam S/M, ale mam zadek a S na sebe ani nenatahnu. :) Kupuji jak kdy, ale vekem.uz si kupuji spis pohodlne, bez krajek a maslicek. Vetsinou u nas v Butiku, tam maji kalhotky strihem, co ma moje dcerka a ty mi sedi nejlip. 🙂 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
3.8.20 21:40

Tak zrovna Brazilky jsou mi nejmíň pohodlné :lol: Napadají mě s nohavičkama, ty se nemají jak zařezávat. :nevim: Nebo se klasické, ale aby měly kolem jen takovou hladkou gumu, žádné kraječky a nesmysly a byly dostatečně elastické. Jsem moc spokojená s kalhotkami z Lidlu. Ale jak tak koukám, každý má úplně jiné preference, tak asi dál zkoušej. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
3.8.20 21:45

Brazilky z intimissimi, které mají vepředu krajku a na zadku hladkou látku. Jediné kalhotky, co jsou mi pohodlné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
3.8.20 21:49

Bezešvé a pružné, to nosím když chci pohodlí. Jinak krajkové a to mám teda proti tobe asi p*del jak valach a nic se mi nikde nezarezava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3268
3.8.20 21:51
@LuciMik94 píše:
Brazilky z intimissimi, které mají vepředu krajku a na zadku hladkou látku. Jediné kalhotky, co jsou mi pohodlné…
:srdce: IMTIMISIMI je best.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
889
3.8.20 21:55

Doporučuju brazilky z M&S. Vzadu mají krajku, nic se nezařezává, pod oblečením se nerýsují. Velikost bych odhadla na 8 nebo na 10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
3.8.20 21:55

Nosim jen bezesve, jine nesnesu. Takove nizsi a sirsi, nevim, jak se ten strih jmenuje. Znacka myslim belisima :think: Jsou bozi, nic se nezarezava, nejsou videt pod oblecenim a ja se v nich sama sobe libim vic, nez v necem krajkovem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 21:57
@Anonymní píše:

To bude dost individuální, ja mam radši když jsou kalhotky těsnější.. Když jsou trošku volnější tak mi to je nepříjemný..
Ja mám 166/cca 58 kg a kupuje S, pohodlný mi jsou tyhle https://www.ok-moda.cz/…-dxamxb.html?… a kupuju tu velikost 34/36, ale je fakt, že jsem měla taky problém najít vhodný spodary :lol:
Jednu dobu jsem nosila taky ty nohavickovy, ale pak najednou nějak tam kde jsem kupovala nebyly, a našla jsem tenhle typ..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 22:01

Podle mě ti jsou malé. Když jsem přibrala a narostla mi p*del, začaly se mi kalhotky taky zařezávat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 22:05

Jednoznačně bavlněný černý z Tesca nebo z Tchiba. Brazilský, tanga, sexy krajkový, to všechno je moc hezký na koukání, ale jak v tom mám být celý den, tak se mi v tom polyesteru zapařuje zadek :think: ani nevypadají nijak vyloženě antieroticky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama