Jaké kalhotky jsou pohodlné?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1374
3.8.20 22:12

Už x let si kupuju bavlněné bokovky vel. M od Lovelygirl a super ;) Střih fajn, materiál fajn a velký výběr designu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
776
3.8.20 22:15

Bezesve kalhotky z intimissimi jsou nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50252
3.8.20 22:17

Jedine tanga nosim.
Kazde proste vyhovuje jine spodni pradlo. Nesnesu klasicky strih a jine bombardaky.
Jen plavky mam klasicky strih a furt se osivam, ze mi to rozciluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6277
3.8.20 22:51

Gina bamboo model 00019 - nic moc erotiky, ale maximum pohodlí. :nevim: Ale jo, přiznávám, že před dvaceti lety bych to viděla asi jinak…

Na treky jsem teď kupovala kalhotky Brubeck merino. A taky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
3.8.20 23:12

Taky nosim jedine tanga, pres 20 let. Normalni kalhotky nemam. A nic se nikde nezarezava. Uplne nejpohodlnejsi jsou ale fakt jen se tremi provazky vzadu, nikde se nic nerysuje a neprekazi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13248
4.8.20 09:15

Ja uz od těhotenství tanga nenosim, kupuji si brazilky nebo klasiku
Nejradši mam C&A.
Tanga si beru jen pri zpestření večera :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4469
4.8.20 09:23
@Anonymní píše:
Omluvte prosim anonym, trosku se za svuj dotaz stydim. Ve svych temer 40 letech si stale neumim vybrat spravne spodni pradlo. At nakoupim ve znackovem obchode nebo v nejakem levnejsim retezci, jakykoliv strih vzdy se mi zarezavaji do zadku. Nakupuji moc velke? Nebo male? nebo je to normalni a jen se o tom nemluvi? Mam soumernou, stihlou postavu 168 cm, 55 kg a kupuji si vetsinou velikosti S. Dekuji

Máš děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18985
4.8.20 09:29

Tak s tím zařezáváním mám problém taky, asi mám divnej zadek :mrgreen: a to se mi prostě zaříznou i větší bombarďáky klasickýho střihu na doma :nevim: Ne jako úplně jak tanga, ale ty kraje se mi narolujou prostě mezi půlky no, vyhrnou..nebo nevím jak to popsat :roll: Zadek velkej nemám vůbec, 163cm a 50kg :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 13:54

Za mňa sú najlepšie brazilky. A aby mali krajkový lem. Akonáhle je na gaťkách gumička, reže ma to. Najradšej nakupujem v Spencerovi, Intimissimi alebo prípadne hipster gaťky z lidlu, ak majú ten krajkový lem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7137
30.8.20 14:02

Jedině tanga, Brazilky mi vadí a klasické si musím pořád nějak upravovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu