Jaké kalhoty pro kluka teď v zimě?

991
7.12.19 13:38

Jaké kalhoty pro kluka teď v zimě?

Ahoj, mám asi blbý dotaz, ale…syn má zimní boty, takové vyšší. Vůbec nevím, kde sehnat nějaké kalhoty, které by buď šly dát přes boty nebo dovnitř. Jediný, co je- tak oteplovačky jdou přes ně. Jak jsou široký…Úzké rifle mi nechce nosit a jinak prostě dovnitř ty kalhoty nedáme…kde kupujete s nějakým širokým koncem…díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4982
7.12.19 13:42

@baculkaji ni tak na „řádění“ venku a do školky určitě oteplovaky přes boty. Oteplovaky do bot se nedělají, však by mu do nich padal sníh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40197
7.12.19 13:50

No taky asi záleží kolik mu je a kam to ma nosit.. Jestli hledáš kalhoty do skoly, tak asi oteplovacky uplne vhodny nebudou.. Do skolky si je klidne vzít muze.. Muj syn nosi softshellky do skolkyna oteplovaky u nas jeste nebylo počasí, ono ani na ty zimni boty teda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
7.12.19 14:34

Mimo oteplovacek zimni softshellky. Nechala jsem je usit, dole jsou pekne siroky. A ma teda i dziny, ktery s urcitym usilim pres zimni vysoky boty pretahnu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8948
7.12.19 14:43

Kupuji v C&A. Máme zateplené kalhoty dole široké a i thermo džíny, ty jsou úzké. Včera si pod ně vzal legíny, byla mu zima. Pak na větší zimu máme od Wolf nebo Kugo a na sníh oteplovačky z H&M, ty nepromoknou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5073
7.12.19 14:47

@baculkaji nechat usit softshellky s napletem? Ty jdou krasne pretahnout. Jde o to, kam to bude nosit…

@a12 to asi nejsi z CR ze :mrgreen: pri tech -3 stupnich pres den bych v botaskach nesla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40197
7.12.19 14:56
@Kukacka123 píše:
@baculkaji nechat usit softshellky s napletem? Ty jdou krasne pretahnout. Jde o to, kam to bude nosit…@a12 to asi nejsi z CR ze :mrgreen: pri tech -3 stupnich pres den bych v botaskach nesla :mrgreen:

Jsem, ja nosim botasky deti kotnikovy, dneska tu je 9 stupnu, pod nulou tu přes den ještě letos nebylo :nevim:
Celej tejden bylo sice jen lehce nad nulou ale svítilo sluníčko a bylo fakr nádherně do oteplovaku a vysokých zimních bot bych je ještě nenavlikala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5073
7.12.19 15:41
@a12 píše:
Jsem, ja nosim botasky deti kotnikovy, dneska tu je 9 stupnu, pod nulou tu přes den ještě letos nebylo :nevim:
Celej tejden bylo sice jen lehce nad nulou ale svítilo sluníčko a bylo fakr nádherně do oteplovaku a vysokých zimních bot bych je ještě nenavlikala

Aha, tak to u nas pres den dneska max 4 stupne a zatazeno. V tejdnu byly -4 i pres den. Ja sama jsem mela zimni boty a mala ma rok a pul, ta je nosi uz dyl teda…mela do nich treba tenky ponozky teda. Tak jste asi nekde na jihu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40197
7.12.19 16:34
@Kukacka123 píše:
Aha, tak to u nas pres den dneska max 4 stupne a zatazeno. V tejdnu byly -4 i pres den. Ja sama jsem mela zimni boty a mala ma rok a pul, ta je nosi uz dyl teda…mela do nich treba tenky ponozky teda. Tak jste asi nekde na jihu :mrgreen:

Stredni cechy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5073
7.12.19 16:44
@a12 píše:
Stredni cechy :lol:

Ajo, tak to bude asi taky ono :lol: no my Vysocina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
7.12.19 18:22

U nás minulý týden taky docela mrzlo a navíc foukalo. Do školy malej nosí zatím jen rifle. Nohavice nijak neřeší :roll: Někdy strčí dovnitř, někdy ven nebo nechá srolovanou nad botou. Většinou má každou nohavici jinak. :zed: Ve škole má ve skříňce oteplováky, když jdou ven se drůžinou a o víkendu mu dávám na ven už punčocháče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama