Reklama

Jaké kašičky jsou nejlepší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzuna77
Nováček 4 příspěvky 07.02.17 16:33
Jaké kašičky jsou nejlepší?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s kašičkama od 6.měsíce. Prcka pořád kojím, už papáme zeleniku i přesnídávky a chtěla bych zkusit kašičku na noc, zkoušeli jsme Sunarku od 4.měsíce ale po ní malej strašně zvracel takže Sunarku už nikdy. Chtěla bych ale nějakou dobrou vyzkoušenou dávat na noc tak by mě moc zajímalo jaké máte maminky zkušenosti. Nebo jestli třeba někdo z Vás vaří krupicovou kašičku? Přeci jen je asi lepší než ty umělé které stačí jen zalít teplou vodou a zhoustnou.Tak se těším za názory a rady díky a hezký den. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 07.02.17 16:37

Nejlepší je ve zdravý výživě, mají různý, rýžovou, kukuřičnou, pohankovou…zalít odstříkaným mlíkem, nebo UM, někdo dává i jen s vodou.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 07.02.17 16:37

Ja davala ze zacatku Sinlac.

Tereza1986
Kelišová 6751 příspěvků 07.02.17 16:38
@slavuska1 píše:
Nejlepší je ve zdravý výživě, mají různý, rýžovou, kukuřičnou, pohankovou…zalít odstříkaným mlíkem, nebo UM, někdo dává i jen s vodou.

Souhlasím :palec:

medunka23
Kelišová 6750 příspěvků 07.02.17 16:46

Ja u první dávala ty od nominalu ze zdravé výživy, teď u druhé dávám babybio, žádný cukr, je z ryzove a quionove mouky. Na noc kaši chceš dávat proč?? Prijde mi to jako velka zátěž na žaludek na noc a lepší spaní to neznamená ;)

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 07.02.17 16:49

Nám nevyhovovaly Hami kaše, jinak všechny.

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 07.02.17 16:53
@slavuska1 píše:

U nás také tak. Navíc cena je oproti Sunárkům, Hami apod. úplně někde jinde. ;)

marka123
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 07.02.17 16:58

Taky se přidávám ke kaším ze zdravé výživy, nomina apod. je jich velký výběr, malá baští všechny, víš, co v nich je, vyjde to levněji, bez cukru, zpočátku jsem dělala s UM, teď asi od 10. měsíce už s kravským.

Misschelle
Echt Kelišová 9351 příspěvků 07.02.17 17:01

Určitě ze zdravé výživy. Je to stokrát lepší než ty umělotiny jako je hami a spol. A za mne tedy kaši spíše jako snídani než na noc.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 07.02.17 17:08
@zuzuna77 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s kašičkama od 6.měsíce. Prcka pořád kojím, už papáme zeleniku i přesnídávky a chtěla bych zkusit kašičku na noc, zkoušeli jsme Sunarku od 4.měsíce ale po ní malej strašně zvracel takže Sunarku už nikdy. Chtěla bych ale nějakou dobrou vyzkoušenou dávat na noc tak by mě moc zajímalo jaké máte maminky zkušenosti. Nebo jestli třeba někdo z Vás vaří krupicovou kašičku? Přeci jen je asi lepší než ty umělé které stačí jen zalít teplou vodou a zhoustnou.Tak se těším za názory a rady díky a hezký den. :)

Nepoužívám instantní. Vařím z rýže, jáhel, kukuřičné krupice, pohanky, pšeničné krupice doma namleté atd. Vařím ve vodě, nechám trochu vychladnout aby to nebylo horké a rozmixuju s mateř. mlékem, někdy přidám i neslazenou přesnídávku (výběr mají v dm) nebo banán, jablko..Obiloviny raději předem před vařením na cca 12 h máčím ve vlažné vodě s přidáním trošičky syrovátky kvůli odbourání kyseliny fytové. Kaši nedávám na noc, ale k obědu a naopak k večeři masozeleninu. Trochu to nechápu tu módu dávání sladkých kaší před spaním..taky si sladkou věc dám spíš přes den, než na noc.. :nevim:

Lendeš
Kelišová 5129 příspěvků 07.02.17 17:18
@slavuska1 píše:

Já teda moc nechápu jaký je rozdíl v tom koupit instantní kaši rýžovou, kukuřičnou apod. a udělat ji v UM oproti tomu koupit rovnou dětskou instantní kaši např. mléčnou rýžovou, která už to UM obsahuje taky.

@zuzuna77 Zkoušela jsem dávat synovi Nutrilon mléčnou rýžovou kaši, Hami mléčnou rýžovo-kukuřičnou a Hipp různé druhy mléčné i v kombinaci s nemléčnýma. Jedl všechny, všechny jsou bez přidaného cukru, chuťově nejméně sladké mi připadají ty od Hipp, navíc buď neobsahují palmový olej nebo obsahují, ale z ekologického zemědělství, takže kupujeme ty. V Tescu je mívají za 129 Kč 500 g, v akci levnější. Dávám je na večeři zhruba od 5 měsíců. Dopoledne dávám doma uvařené jáhly, rýži, ovesné nebo pohankové vločky + ovoce, ale to jsem začala až někdy kolem 8,5 měsíců.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 07.02.17 17:26

https://www.emimino.cz/…minal-92551/ a i já už slyšela, že Nomina jsou nej, že nemaj v sobě kupu sraček a jsou levné, ale jestli se mohou už od šestého měsíce to nevím, ale snad ano…

zuzuna77
Nováček 4 příspěvky 07.02.17 17:48

Super moc moc díky za tipy asi teda začnu vařit a podívám se v té zdravé výživě. No myslela jsem právě kvůli spinkání na noc :) a nebo k obědu. To už vymyslíme ale hlavně mě zajímalo jaké dáváte. Po zkušenosti s tou Sunarkou což bylo strašný!!!Jinak zeleninku a masozeleninku vařím sama zkoušela jsem koupit ale nechutnalo nám teda opravdu nic nejhorší snad bylo bramborové pyré s dýní to se prckovi zvedal žaludek jen když jsem tu lžičku přiblížila k pusince :lol: zkusím uvařit tu rýžovou s mateřským mlékem a taky krupičkovou.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 07.02.17 18:00

Dávala jsem z DM - Babylove mléčnou krupičnou bez příchuti a dodávala si ovoce.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 07.02.17 18:21
@Lendeš píše:
Já teda moc nechápu jaký je rozdíl v tom koupit instantní kaši rýžovou, kukuřičnou apod. a udělat ji v UM oproti tomu koupit rovnou dětskou instantní kaši např. mléčnou rýžovou, která už to UM obsahuje taky.@zuzuna77 Zkoušela jsem dávat synovi Nutrilon mléčnou rýžovou kaši, Hami mléčnou rýžovo-kukuřičnou a Hipp různé druhy mléčné i v kombinaci s nemléčnýma. Jedl všechny, všechny jsou bez přidaného cukru, chuťově nejméně sladké mi připadají ty od Hipp, navíc buď neobsahují palmový olej nebo obsahují, ale z ekologického zemědělství, takže kupujeme ty. V Tescu je mívají za 129 Kč 500 g, v akci levnější. Dávám je na večeři zhruba od 5 měsíců. Dopoledne dávám doma uvařené jáhly, rýži, ovesné nebo pohankové vločky + ovoce, ale to jsem začala až někdy kolem 8,5 měsíců.

tak v ceně je docela rozdíl, pak to, že si to můžeš osladit-neosladit jak chceš

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama