Jaké "kecky" pro děti? Případně jaké druhy bot kupujete dětem?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taciras
Extra třída :D 11415 příspěvků 01.03.19 14:57
Jaké "kecky" pro děti? Případně jaké druhy bot kupujete dětem?

Ahoj,

potřebovala bych dětem koupit boty - kecky, my vždycky říkali kecky a já vlastně nevím, co koupit, je toho tolik druhů na různé sporty, ale já to pro ně nechci na žádný specializovaný sport, chci to pro ně na běžné blbnutí a běhání po zahradě / hřišti, sem tam na vycházku. Loni jsem koupila klukovi na tělocvik venku tyhle (musím jako obrázek, už je nemají v nabídce). Ty jediné mu ještě jsou, mohl by je použít, pro dceru nemám zatím nic, ze všech loňských vyrostla.

Na chození měli tyhle: https://www.decathlon.cz/…8377574.html (ale nejsem moc spokojená, osobně mi tyto přišly tuhé, tak přemýšlím, jaké jiné). Nejde mi o konkrétní boty, ale o typ bot, abych vlastně věděla, jaké „kecky“ sháním, protože když tohle řeknu v obchodě, tak na mě koukají, jak kdybych odněkud spadla. Takže, co kupujete na takovéto dětské pobíhání?

Loni měli každý jedny kecky a jedny kožené pegresky, taky přemýšlím, zda takto je to ok, už to nejsou žádná mrňata, aby museli mít nutně kotníčkové boty. Tak nějak nevím, co chci koupit. Poradíte? Ideálně by měl mít každý 2 páry s tím, že jedny koupím hned a jedny až bude setrvale teplo (pro případ, že by jim mezitím rychle poporostla noha, což se taky může stát :cert: ).

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9493 příspěvků 01.03.19 15:02

Já koupila synovi kotníkové adidasky, přide mi že mu líp drží na noze když třeba jede na kole a nosí je už teď aniž by mu foukalo na kotníky. Na procházky, kdy fakt jenom jdeme po městě a není už chladno má takové kožené polobotky, nejsou kotníkové, ale běhat v tom nebo sportovat by se asi zabil :D

Šarlota4
Extra třída :D 10812 příspěvků 01.03.19 15:13

Já kupuju jedny pevnější nízké „trekové“ boty na delší chození a jedny vyloženě plátěnky třeba od Fare apod. A ted má tedy i běžecké Nike. Taky nikdy nevím, ideálně to vidim na holinky, trekové, plátenky, běžecké, sandále pevné, sandále na parádu. No vždycky se snažim pořizovat univerzální modely :zed:

ještě jsem zapomněla dodat celoročky :-D ty taky máme

Příspěvek upraven 01.03.19 v 15:23

tini
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 01.03.19 15:17

Kupuju Superfity,jsou neznicitelny.Zimni jsem ted koupila i sobe.Ohebne,lehke.Jeste me nic nedonutilo zmenit znacku

Uživatel je onlinedi.xi.nka01
Kecalka 109 příspěvků 01.03.19 15:21

Ve Sportisimu jsem viděla asi 4 druhy Adidasek s označením eco ortholite, je na tom taková zelená samolepka a přišli mi super prave na zahradu a litani venku. Jsou hezky měkké a nejsou drahe. Budu je kupovat jen neměli velikost a k tomu má syn ještě jedny boty většinou Superfit apod. Pak má ještě gumaky když je opravdu hodně mokro/bahno.

Taciras
Extra třída :D 11415 příspěvků 01.03.19 15:23
@tini píše:
Kupuju Superfity,jsou neznicitelny.Zimni jsem ted koupila i sobe.Ohebne,lehke.Jeste me nic nedonutilo zmenit znacku

Na mý děcka jsou moc úzký, ta šíře, co by potřebovali tu není k sehnání. Navíc mají oba své ortopedické vložky. Proto se ptám na typ obuvi, co vlastně mám chtít, konkrétní kus vyberu, aby tam šla ta ortopedická vložka. To, že jsou superfity dobré boty, to nerozporuju, bohužel u nás nevhodné :cert:

Šarlota4
Extra třída :D 10812 příspěvků 01.03.19 15:27

@Taciras Já nedám dopustit na Primigi, kupuju každoročně několik párů. Dcera má střední nohu. Superfity jsou na ní úzké a mě osobně se vzhledově vubec nelíbí :oops:

tini
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 01.03.19 15:31

@Taciras To jsem v uvodnim prispevku nevidela.Ale nikomu je necpu,jen jsem napsala s cim mam dobrou zkusenost.Moji dceri se tam ortopedicka vlozka vzdy vesla.A jednou jsem koupila na eshopu ty siroke a dostala jsem na rehabilitaci sprdak,ze je moc siroka.Tak to je zvlastni,asi dle vady

halflive
Stálice 88 příspěvků 8 inzerátů 01.03.19 15:32

Dobry jsou plateny tenisky od befado

annasmyc
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 01.03.19 15:33

na širší nožku jsme měli RAK, ale jsou jen do 28 (dělají celoroky i tenisky), sedí i některé primigi (mají víc šířek), ještě jsou dobré D.D. step -ohebné a široké

Taciras
Extra třída :D 11415 příspěvků 01.03.19 15:37
@tini píše:
@Taciras To jsem v uvodnim prispevku nevidela.Ale nikomu je necpu,jen jsem napsala s cim mam dobrou zkusenost.Moji dceri se tam ortopedicka vlozka vzdy vesla.A jednou jsem koupila na eshopu ty siroke a dostala jsem na rehabilitaci sprdak,ze je moc siroka.Tak to je zvlastni,asi dle vady

Tak oni to mají po mě, ale každou vložku přetečou na obou stranách. V úvodním příspěvku jsi to neviděla správně, protože si důležitá fakta schovávám až jako zlatý hřeb večera :lol: (ale vážně: prostě jsem to zapomněla napsat).

Taciras
Extra třída :D 11415 příspěvků 01.03.19 15:39

@tini Ještě by mě zajímalo, jaké jste měli ty ortopedické vložky? Moje děcka mají korkové. Já mám pěnovou a tu teda nacpu snáz, ty jejich do něčeho narvat…

Taciras
Extra třída :D 11415 příspěvků 01.03.19 15:41
@annasmyc píše:
na širší nožku jsme měli RAK, ale jsou jen do 28 (dělají celoroky i tenisky), sedí i některé primigi (mají víc šířek), ještě jsou dobré D.D. step -ohebné a široké

Tak na Rak už jsou velcí oba :lol: . Ale jak jsi to napsala, vzpomněla jsem si na první botičky, pořád je mám schované :mrgreen: .
Primigi jsou fajn, ale nebavme se o značkách, já pořád nevím, jaký typ boty pro ně chci, jestli jako kožené celoročky, nějaké ty kecky, netuším, prostě něco, co bude i na hřiště.
A D.D. Step už mi domů nesmí, nebyla jsem spokojená ani za mák, synkovi z paty vylezlo něco ostrého a ani nedonosil velikost a letěly.

Aliik
Echt Kelišová 8445 příspěvků 2 inzeráty 01.03.19 16:02

Přesně ty kecky, jak jsou na konci úvodního příspěvku, nosí holky na sport už asi třetím rokem a spokojenost maximální (máme už asi 3tí velikost, vždy alespoň 2 páry - do tělocvičny, na běhání v lese). Na chození má starší dcera Superfitky nebo Primigi, mladší má širší tlapu a nosí Vikingy. 6ti letá má kotníkové, 9letá už nízké (ale částečně kožené, s membránou) ;)

Aliik
Echt Kelišová 8445 příspěvků 2 inzeráty 01.03.19 16:06

Ještě k typům bot - holky mají vždy jedny membránové celoročky (mladší aktuálně Viking Cascade - nejlepší celoroky, co jsme měli), pak dvoje kecky (tělocvična a na ven do lesa - běhají orienťák), jedny sportovní sandále, tahatelné v létě od hřiště až po rybník (Keen) a jedny baleríny nositelné do školy jaro-podzim (třeba Primigi) ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama