Jake kojící kloboučky a jaká velikost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papuska36
Stálice 74 příspěvků 20.05.19 19:37
Jake Kojící kloboučky a jaká velikost

Ahoj holky, hledám které kloboučky vybrat a jak poznat vyhovující velikost. Mam ploche bradavky. U prvního syna jsem měla kloboučky ani nevím jaké velikosti, přinesl mi je manžel, ani jsem nevěděla že jsou různé velikosti, ale strašně to s nimi bolelo, asi byli malé a bradavka tam akorát tak drhla a bolelo to. Tak zvazuji jaké a jak vybrat velikost, mám svojí laktační poradkyni, ale radši bych měla sebou i kloboučky projistotu. Poradite, vaše zkušenosti? :palec:

Reakce:
Dsarka
Stálice 85 příspěvků 20.05.19 19:39

Mám od MAM a od Aventu, ale malému vyhovují ty od MAM ty od Aventu jsou takové nepřirozené tvarem :mavam:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 20.05.19 19:40

Medela určitě

Papuska36
Stálice 74 příspěvků 20.05.19 19:46

@marketak5
A tu velikost nevíš? Vůbec netusim jak vybrat, oni sice píšou milimetry, ale nevím, každa ma ru bradavku jinou :nevim:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 20.05.19 19:57

Dostala sem v porodnici Medela M. Musela sem zkusit tak třeba v porodnici dají na vyzkoušení :mavam:

Papuska36
Stálice 74 příspěvků 20.05.19 20:03
@Celeste97 píše:
Dostala sem v porodnici Medela M. Musela sem zkusit tak třeba v porodnici dají na vyzkoušení :mavam:

Budu rodit ve stejné porodnici a tam nedávali, musela jsem donést svoje práve:-/

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2313 příspěvků 20.05.19 20:52

Mně řekly sestřičky, že si mám koupit Medela S. Ony ti řeknou, do druhého dne je můžeš mít, všude se prodávají, nebo dají objednat. Počkej, co ti řeknou.

zelfka
Kecalka 190 příspěvků 20.05.19 21:52

Kup si Medela M, kdyz ti nebudou sedet, dalsi koupis mensi/vetsi

marketak5
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 20.05.19 22:51

@Papuska36 uprimne, uz taky nevim co jsem mela…dostala jsem je v porodnici a slo to, nechala jsem si je i do druheho porodu. ale sla bych asi jak pisou ostatni do M

Schíza008
Stálice 98 příspěvků 31.05.19 23:25

Používala jsem kloboučky od značky Baby Nova. Myslím, že je běžně mají v lékárnách, nebo se dají objednat. Velikost ale nevím. Byly sice větší, ale zase materiálově takové měkčí, takže se na ně malá hodně dobře přisávala. Takové ty pevnější nám moc nevyhovovaly. Jinak ale určitě bych se v prvé řadě obrátila na tu laktační poradkyni, poradí lepší techniku apod..Určitě pak ještě ale doporučuji, pořídit si formovače bradavek a každý den je několik hodin nosit. Alespoň trochu by měly pomoci při tzv. vytahování bradavek, ale samozřejmě je to individuální věc.

Váš příspěvek
Reklama