Jaké konkrétně poporodní kalhotky a velikost?

462
1.5.21 16:40

Jaké konkrétně poporodní kalhotky a velikost?

Ahoj holky, prosím jaký konkrétně typ kalhotek jste v porodnici i doma používali? Všude píší síťované, ale mají toho tolik na výběr, brali jste velikost spíše větší? Zase se říká, že uplně volné být nemůžou, aby držela vložka.

Vážím aktuálně téměř v 8. měsíci 56kg, tak předpokládám, že budu mít kolem 60ti, takže tak S/M? Oblečení nosím těhotenské Sko.

Děkuji mockrát!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1372
1.5.21 16:43

Já koupila nejakouuniverzalni velikost. Je budu muset aspon rozbalit, abych se pak nedivila :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
1.5.21 16:49

@Nicole 1234 A konkrétní typ? :) moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
1.5.21 16:50

Ahoj, já koupila tyhle, zatím jsou připravené v tašce, takže úplně nemůžu hodnotit, ale zkoušela jsem je a zda se, že sedí dobře, neškrtí. Velikost L mám akorát, ale taky o nějaké to kilo víc než ty… Takže bych šla určitě do menších.

https://www.drmax.cz/…are-fixpants?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
1.5.21 16:50

Kupovala jsem ve zdravotnických potřebách a nevybavuji si, že by ty síťované kalhotky měly různé velikosti. Jediné, čeho jsem se držela, bylo doporučení, abych si koupila kalhotky se zvýšeným pasem, kdybych rodila císařem, protože ten druhý, nízký typ končí v úrovni případné jizvy :). Nicméně v prvním těhotenství jsem přibrala docela dost, kalhotky mě škrtily přes stehna, takže jsem si je nastřihla a bylo vyřešeno. Jejich výhoda je, že se dají přeprat, takže by mělo stačit jedno balení, není třeba je po použití vyhodit. Vložka v nich drží dobře, i když třeba v porodnici jsem je nenosila, vložku jsem měla „na volno“ a často měnila. Každopádně myslím, že pokud budete kupovat ve zdravotnických potřebách, měli by umět poradit ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14596
1.5.21 16:58

Taky jsem podlehla tomu, ze bez nich po porodu prece nemuzu byt :lol: :lol: :lol: Nakonec pro me uplne nejlepsi byly bombardaky od vietnamcu a ty sitovane jsem poslala dal (samozrejme ty nepouzite) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
1.5.21 16:59

Měla jsem kalhotky Canpol babies a Bella mamma, neměla jsem s nimi problém. Ty Canpol nemají nohavičky, Bella ano. Jinak vyjdou nastejno, prostě síťovina s gumou.

Velikost jsem měla stejnou jako normálních kalhotek. Větší bych nekupovala, kdyby padaly, tak budou na nic. To spíš ty trochu menší se natáhnou, jsou elastické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
1.5.21 17:00

Já jsem měla canpol babies, sena i bella - všechny s nohavickou, vysoky pas.

Já měla po porodu nějakých 57 kg a velikost S/M byla OK akorát jedno použití :mrgreen:
Pak už byla volna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
1.5.21 17:19
@PenelopaW píše:
Kupovala jsem ve zdravotnických potřebách a nevybavuji si, že by ty síťované kalhotky měly různé velikosti. Jediné, čeho jsem se držela, bylo doporučení, abych si koupila kalhotky se zvýšeným pasem, kdybych rodila císařem, protože ten druhý, nízký typ končí v úrovni případné jizvy :). Nicméně v prvním těhotenství jsem přibrala docela dost, kalhotky mě škrtily přes stehna, takže jsem si je nastřihla a bylo vyřešeno. Jejich výhoda je, že se dají přeprat, takže by mělo stačit jedno balení, není třeba je po použití vyhodit. Vložka v nich drží dobře, i když třeba v porodnici jsem je nenosila, vložku jsem měla „na volno“ a často měnila. Každopádně myslím, že pokud budete kupovat ve zdravotnických potřebách, měli by umět poradit ;-).

To by mě zajímalo, jak se chodí na „volno“ jen s vložkou :D si to neumím představit, jak tam drží :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
1.5.21 18:13

Mela jsem ze zdravotnich potreb v nemocnici, velikost nevim. Ale nosila jsem je jeste dlouho i doma. Nikde neskrtily a me to po CS bylo prijemny, pekne v nich drzely vlozky (za me nejlepsi takovy ty bunicity „cihlicky“, nejlip sajou). Ted jsem si objednala tyhle:
https://www.zdravotnicke-potreby.cz/…net-5ks.html

Jsou stejne, jak ty ze zdravotnich potreb, verim, ze budou dobry. Ceka me opet CS, takze vim, ze budou fajn :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42418
1.5.21 18:42

Měla jsem stejné jako @Kukacka123. 2× císař a kalhotky vydržely několik vyprání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
1.5.21 20:04

Měla jsem tyhle
https://www.pilulka.cz/…t-medium-5ks , velikost spíš větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2860
1.5.21 20:20

V DM jsem koupila univerzální velikost. V lekarne taky. S pripadne vezmi velikost co mas ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
3.5.21 22:10

Nosim obleceni vel. S, i to tehotenske. Vyzkousela jsem nekolik znacek poporodnich kalhotek. Docela fajn byly Canpol Babies vel. S/M s nohavickami. Ale uplne nejlepsi byly Tena Fix Premium. Ty jsem v poslednim pulroce nevidela prodavat ve vel. S, pouze ve vel. M a L. Ja je mam uz skoro 7 let a nepamatuju si, jestli jsem je kupovala ve vel. S, nebo M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
9.5.21 05:56

Já jsem je měla a bylo to nepoužitelné. Upřímně řečeno, očistky jsou proti moji menstruaci spíš slabej odvar. Je lepší pořádně vyprat starý bavlněný kalhotky a ty pak případne vyhodit. Stejně musíš mít vložku, takže je to fakt zbytečný. Zbytečně vyhozené peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat