Jaké koupit houpací lehátko pro miminko?

22.3.16 13:04

Jaké koupit houpací lehátko pro miminko?

Potřebovala bych poradit s výběrem houpacího lehátka pro miminko. Chtěla bych nejspíš samohoupací. Ráda bych názor nějaké zkušené maminky, zda si koupit i s vibracemi nebo polohovací. Vzhledem k tomu, že to není zrovna nejlevnější záležitost, tak bych nerada koupila nějaký krám. Nebo mám počkat, až se malá narodí, a vyzkoušet, jestli je to pro ni vůbec vhodné a vydrží tam? Nejvíc se mi líbí houpací lehátka od Bright Starts. Chtěla bych nějaké z druhé ruky, takže pokud někdo nabízí, budu ráda.
Děkuji za názory. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11131
22.3.16 13:14

Meli jsme Bright Starts, odhoupalo dve deti, starsi pak po nem i skakal a houpal medvedy, vydrzelo hodne :lol:

je dobre, aby melo polohovaci polstarek (at nepada hlavicka do boku), nekolik rychlosti a regulaci hlasitosti a samozrejme, aby slo co nejvic do lehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64733
22.3.16 13:27

@peeetrickazitkova nekupuj dopředu, ale opravdu nejdřív vyzkoušej.. koupíš krásný drahý luxus kousek a dítko do toho nedostaneš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
22.3.16 13:33

@peeetrickazitkova
jako těhotné se mi tyhle lehátka hrozně libila, přesně ty samohoupací, vybrující apod. Teď mám 5 měsíční mimčo a vidím to trochu jinak. Nejvíce se nám osvětčil košík na mimčo, žádné houpání nošení, nejlépe at se naučí usínat a spát samo, košík si dovezeš kam chceš a hlavně tam leží v zavinovačce apod..

1. určitě nekupuj nové! protože si to vyzkoušíš a pak to zase prodáš dál pokud to nebude vyhovovat, což než tam své dítko neposadíš tak nepoznáš
  2. Bright Starts jsou dobré, ale ty do cca 15 kg tak už zas musí dítko skoro sedět to není pro mimi
  3. dívej se na pásy, já hledala 5 to bodové, bo je malej mrštnej
  4. mám Baby moov, https://www.emimino.cz/…ravy/zpravy/?…

u něho je dobré, že houpe mírně a do boku - používáme tak 4 týdně na max 20 min. Ostatní houpou vetšinou dopředu dozadu.

1. další lehátko budeš asi potřebovat na krmení to stačí obyč. chicco, hauck je dobrej! já koupila jeté tohle http://www.superbaby.cz/…cco-mia-/588 a spokojenost.

Snad jsem trochu poradila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4396
22.3.16 13:55

My máme Nuna leaf samohoupací a fisher price vibrační a používáme oba. Ta nuna je kapku více nastojato a je až do 26kg, ale zas byla o dost drahší. Hudbu na FP nepoužívám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
22.3.16 14:14

Ja bych lehatko nekupovala, my pouzivali baby gym, kde lezi na rovnem, neb doktorka rikala, ze ty sikme plochy lehatek, autosedacek atp. nejsou dobre :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
22.3.16 14:59

My koupili houpátko 4mums mamaRoo. Za nás velká spokojenost. Máme to od asi 3-tího týdne až doteď (7 měsíců). Já už bych to i prodala, ale malý to tak miluje že doufám, že do toho nebude lézt ve třech letech :jazyk:! Jinak vůbec bych se nebála toho, že si dítě zvykne na houpání a pak bez toho neusne či bude vyžadovat houpání. Malý od narození usíná sám v postýlce, spí celou noc, vůbec nevyžaduje ruce. A můj názor, jestli koupit teď nebo potom? Myslím si, že je to jedno, páč když mimi do toho položíš v obchodě, tak bude ležet, koukat a ty v domění, jak se mu to líbí to koupíš a pak doma v tom třeba nebude chtít. Stejný případ jako u nás nosítka STOKKE.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
22.3.16 15:09

No já jsem malou dávala tedy jen na rovnou podložku pod hrací hrazdičku, jinak jsme měli kolébku. Doktorka nás varovala před těmi šikmými plochami, pokud nejsou ergonomické, tak to není na páteř dobré, křiví se..pokud je ergonomické, tak už je lepší, ale to sešikmení brání v naposilování břišných svalů, takže může způsobovat zpomalenější vývoj.. :nevim: ale nejsem úplně proti lehátku, když tam není dítě x hodin v kuse, asi jako ve vajíčku, autosedačce atd… jen vyberte opravdu kvalitní. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15092
23.3.16 15:12

Dobrý den,
v Bazaru seženete lehátko za super ceny. Třeba si vyberete, podle města, abyste neplatila poštovný. :)

Dobrý nákup přeje :mavam:
Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
15.11.19 12:03

Houpací lehátko

Chtěla bych své 6ti týdenní dcerce koupit houpací lehátko, ale na internetu je toho strašně moc a já bych nerada koupila nějaký krám. Máte s nějakým lehátkem někdo zkušenosti prosím? Potřebovala bych poradit jaké nejlepší vybrat. Chtěla bych aby se samo houpalo, vibrovalo a aby se dalo co nejvíc položit. A taky pokud možno aspoň do těch 15ti kg, protože malá už má 5kg, tak aby jsme ho využili i dýl. Četla jsem v různých starších diskuzích různé názory, ale já bych radši aktuálnější „recenze“. Děkuji všem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
15.11.19 12:19

My máme 2 lehátka. Jedno houpací od Bojungle, to bylo fajn pro miminko malé, je do 9 kilo takže u nás tak do půl roku. Pak máme vibrační houpatko od bright starts a to je pro větší dítě lepší, to má nosnost do 18kg, občas na něm sedí i 4 leťák, a je stabilnější takže ho používám místo jídelní židličky na první příkrmy než si malý sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat