Jake koupit ksiry/ztrata ditete v davu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mercury
Kecalka 333 příspěvků 22.05.19 22:06
Jake koupit ksiry/ztrata ditete v davu

Vcera jsme byli na demonstraci a ja si uvedomila ze se male dite muze v davu lehce ztratit. Mate nekdo zkusenost s ksiry co byste meli privatane mezi sebou a ditetem, ze by cas drzeli max dejme tomu 1.5m od sebe? Videla jsem jakoby 2 spojene naramky kdy mate kazdy kolem ruky, ale prijde mi ze by se dite mohlo vyvliknout. Rucku ma jeste malinkou je mu 1.5 roku. Takze bych urcite chtela radsi ksiry, idealne s moznosti pripevnit ke me nebo ke kocarku (cekame brzo dalsi mimi tak bychom urcite vyuzili i pri jinych prilezitostech). A takove aby si he snadno nesundal sam. Tedy zapinani na zadech, je dost sikovny a aby to nepretahl snadno pres hlavu. Jsou takove?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Le_lenaz
Kecalka 116 příspěvků 22.05.19 22:10

Já bych v prvé řadě nechodila s dítětem na demonstraci, jestli jste teda byla i sním, protože to tak z příspěvku vypadá. A pak ty kšíry jsou jak pro psa, já bych to dětem nikdy nedala a to je kluk teda pořádný rapl… :roll:

VeHE
Závislačka 4218 příspěvků 3 inzeráty 22.05.19 22:11

Viděla jsem, že prodávají batůžky s vodítkem.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 22.05.19 22:11

Jasne, jsou to ksiry co se davaji i na kocarek, a navic maji jakoby „voditko“ kdyz dite neni v kocaru, ale vodi ho rodic. Mame je na syna taky - teda uz je nepouzivame, ale meli jsem je na leteckem dni, kdy uz nechtel byt v kocaru ale chodit vsude. A vyhoda je, ze nespadne, pac ho drzite :D a docela se mu to i libilo, ale byli jsem teda atrakce velika - dite na voditku :Dhttps://www. nejbaby. cz/p/detske-ksiry-do-kocarku-vodici-canpol/#83848

marketak5
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 22.05.19 22:16

My mame tyto, za postovne jsou vase klidne :)

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1413 příspěvků 22.05.19 22:19

S dítětem chodit na demonstraci :zed: :zed:

chaela
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 2 inzeráty 22.05.19 22:22

Syna jsem na „voditku“ mela dost dlouho, byl splasenej a stačilo se vteřinu koukat jinam a už byl kdesi pryč. Máme nějaké obyc, podobně, jako na předchozím obrázku. Rozepnout se mu je nikdy nepovedlo, je tam klasická prezka, kterou skoro nezvládá a i starší syn. Jen jsem si k tomu přidala delší lano (svihadlo), protože k tomu byl jen krátký popruh. Používala jsem to hlavně na motorku, dokud se nenaučil jezdit jako člověk a aspoň trochu a občas poslechnout.

blumen
Hvězda diskuse 50795 příspěvků 22.05.19 22:23

No tak dite na demonstraci nepotahnu a jinak se bez kstiru snad obejdes :nevim: :think:
Delaji se naramky na ruku, kam napises vase telefonni cislo, kdyby neco, treba do zoo a zabavnich parku a podobne dobre.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 22.05.19 22:24

Nech dite doma :roll:

ugluk
Hvězda diskuse 46721 příspěvků 22.05.19 22:24

Dcera měla batůžek s vodítkem. Jednou jsem ho zkusmo připnula v ZOO a bylo to, jak kdybych tam měla vzteklýho psa, válela se po zemi a řvala a odmítla takhle „připoutaná“ jít :)

Mercury
Kecalka 333 příspěvků 22.05.19 22:27

Dekuji za komentare. Ty co se pouzivaji do kocarku mame taky doma v zidlicce ale prijde mi ze jisti spis kdyz dite skoci z kocaru nebo zidlicky po hlave. Ale ze venku by si je mohl stahnout. Zkusim je tedy venku na prochazce a casem ubidim jestli je schopny se z nich dostat. Ten batuzek nechci to mi prijde ze presku pres hrud rozepne ani si nevsimnu a z batuzku pak snadno vyklouzne.
Nejde jen o vcerejsi demonstraci, jde i o prestupy v metru, ruzne tlacenice a hlavne za chvili bude spunt druhy a nebudu se moc plne venovat jen jednomu doteti tak bych ho radsi privazala. Ze je to jak pro psa souhlasim, ale radsi dam diteti voditko nez aby se ztratilo. Ze budou lidi koukat je mi jasne, taky bych driv asi zirala.

svatecnice
Kelišová 6074 příspěvků 22.05.19 22:32

@Mercury batoh je ok, přezku nerozepne. Rokapulletak určitě ne. Vodítko má těch cca 1,5m a je to akorát. Pouzila jsem párkrát, když začínal jezdit kamikazde na motorce. Batoh je od firmy little life.

Mercury
Kecalka 333 příspěvků 22.05.19 22:36

Z kocarku se odpoutat i pripoutat umi. Preska tedy neni problem. Umi i sroubovat, takze z ladne i sroubovaci karabinu. Leda ze by tam byla nejaka slozita pojiska

Celeste97
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 22.05.19 22:38

Měli jsme na dvojčata klasické „kšíry a vodítko“. Zkuste si uhlídat roční dvojčata když jste sama a každý jde na jinou stranu :roll:… Btw: vážně jste vzali 1,5 leté dítě na demonstraci? 8o

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7141 příspěvků 22.05.19 22:39

@Mercury já jsem měla ten batoh,, ale nebyl značkový, takže slabota, nepoužívám teda kšíry, ale takové vodítko na ruce, vyvléct se z toho nedá, je to kolem rukou nadvakrát na suché zipy a mezi tím kroucená plastová šňůra - opravdu se z toho nevyvleče, ten batoh si prostě sundala, když jí to dávám, tak řeknu, že si budeme hrát na vláček, že to bude sranda - než se mi narodilo divoké hyperaktivní dítě, které je umíněné a ničeho a nikoho se nebojí, tak jsem na lidi s kšírama na dítě hleděla taky s despektem

• teď říkám, to co ty, ať lidi hledí, lepší než ztracené, ušlapané nebo zraněné dítě
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama