Jaké kurzy by měla mít učitelka v mš, zš

Anonymní
7.1.21 18:19

Jaké kurzy by měla mít učitelka v mš, zš

Ahoj všichni a především učitelky :kytka:
Dotaz je jasný. Jaké vzdělávací kurzy se vám hodí a jsou vhodné pro práci pedagoga, speciálního pedagoga či asistenta pedagoga?
Předem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6182
7.1.21 18:21

Hledas diru na trhu pro svuj podnikatelsky zamer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 18:23
@Cenarius píše:
Hledas diru na trhu pro svuj podnikatelsky zamer?

Nene, zaměstnavatel nám dává možnost seberozvoje a můžeme si vybrat vzdělávací kurzy, které on uhradí. Tak mi přijde škoda to nevyužít. Mám ze skolních let kurz první pomoci a nyní bych ráda zvolila také nějaký užitečný.

• Citovat
  • Nahlásit
51672
7.1.21 18:26

Nam chodi katalog kurzu a webinaru, kde se muzeme zapsat, kdo chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51672
7.1.21 18:30

Brala bych kurz prvni pomoci. Ale letos mi cekaji statnice a prijimacky na jiny ped. obor.
Takze kurz pozdeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
7.1.21 18:37

Jako první mě napadl kurz první pomoci, to ale mas. Tak pak podle nějakých tvých zájmů, ve kterých by si se rada zlepšila (hudba, vytvarka, jóga, cokoli…), případně něco, co by se ti mohlo hodit v rámci té dané školy (ekologické zaměření, vzdělávání cizinců,…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44253
7.1.21 18:39
@Anonymní píše:
Dotaz je jasný. Jaké vzdělávací kurzy se vám hodí a jsou vhodné pro práci pedagoga, speciálního pedagoga či asistenta pedagoga?
Předem děkuji :kytka:

a co z toho jsi? Uplne jine vzdelavaci kurzy se hodi pro kazdou z tech profesi zvlast. Ucitelce 1. stupni se hodi jiny kurz nez ajtakovi z druheho…Asistence ditete a aspengrem se hodi jiny nez te, ktera ma na starost dite s telesnym podtizenim, to same u specialniho pedagoga.
Nabidky kurzu lze doshledat na strankach dane vzdelavaci spolecnosti, bezne chodi do posty vedeni skoly, ktere ma moznost je preposilat dalsim zamestnancum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 18:48

@matkabagristy Děkuji. Jsem vystudovaný speciální pedagog a předškolní pedagog a nyní pracuji jako vychovatelka v dětském domově.

• Citovat
  • Nahlásit
44253
7.1.21 18:49
@Anonymní píše:
@matkabagristy Děkuji. Jsem vystudovaný speciální pedagog a předškolní pedagog a nyní pracuji jako vychovatelka v dětském domově.

S kurzy pro vychovatele v detskych domovech se bezne nesetkavam. To by ti mel poradit zamestnavatel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 19:03

Jaké kurzy máte vy osobně?

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
7529
7.1.21 19:51
@Anonymní píše:
Předem děkuji :kytka:

Magisterské studium příslušného typu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:00
@SAJ píše:
Magisterské studium příslušného typu. :roll:

Asi jsem se špatně vyjádřila nebo vy špatně čtete :roll: magisterské vzdělání mám. Mám možnost absolvovat kurz, který uhradí zaměstnavatel. Už jen vybrat nějaký užitečný kurz a na to se ptám zde, zda je nějaký, který jste při práci využila nebo který by uč. měla mít.

• Citovat
  • Nahlásit
7.1.21 20:01

Krizová intervence třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
7529
7.1.21 20:03
@Anonymní píše:
Asi jsem se špatně vyjádřila nebo vy špatně čtete :roll: magisterské vzdělání mám. Mám možnost absolvovat kurz, který uhradí zaměstnavatel. Už jen vybrat nějaký užitečný kurz a na to se ptám zde, zda je nějaký, který jste při práci využila nebo který by uč. měla mít.

Aha, to jsem blbě pochopila.

Tak nejperspektivnější je doplnění aprobace o další předmět - ideálně nedostatkový (přírodní vědy nebo matematika). Jinak já se vzdělávám ve svém oboru, většina ostatních kurzů mi přijde dost k ničemu. Jsou to často takové ty kurzy pro kurzy samotné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44253
7.1.21 20:08
@SAJ píše:
Aha, to jsem blbě pochopila.Tak nejperspektivnější je doplnění aprobace o další předmět - ideálně nedostatkový (přírodní vědy nebo matematika). Jinak já se vzdělávám ve svém oboru, většina ostatních kurzů mi přijde dost k ničemu. Jsou to často takové ty kurzy pro kurzy samotné…

je to vychovatelka v DD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat