Jaké laktobacily po užívání ATB?

4823
20.3.11 16:09

Jake laktobacily po uzivani ATB?

Ahoj holky, prosim o radu.
Marecek (6,5mesice) je prvne marodny, podle dr. je to angina a dostal ATB Ospen po 8 hodinach - je to docela boj.
Jak jsem z toho byla v patek takova vyjukana, zapomnela jsem se zeptat, co ona doporucuje na upravu strevni mikroflory po/pri uzivani ATB.
Proto se ptam Vas, s cima mate nejlepsi zkusenosti a jak je uzivat?
Jinak je plne kojeny, prikrmy zavadime, ale sni maximalne pulku male sklenicky a posledni dny ani to ne.
Moc dekuji!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7175
20.3.11 16:18

Tak dcerka měla prví antibiotika v půl roce a od té doby dáváme vždy probiotika Nutrolin.Je to prášek,který se naředí a dává se podle věku.Stojí kolem80 kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15070
20.3.11 16:20

Při ATB dáváme také Nutrolin - od počátku léčby, ne až po ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
20.3.11 18:39

Já dávám tyto:
http://www.swissherbal.cz/index.php?…

Dávám je nejen při ATB, ale dlouhodobě, preventivně. Jsem s nimi spokojená, ale jiné jsem nezkoušela, takže nemůžu porovnat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rose-k
20.3.11 18:58
Wiolla píše:
Já dávám tyto:
http://www.swissherbal.cz/index.php?…Dávám je nejen při ATB, ale dlouhodobě, preventivně. Jsem s nimi spokojená, ale jiné jsem nezkoušela, takže nemůžu porovnat…

Taky spokojenost s Laktobacílkama Baby,jednou mi dr.poradila nějaký šíleně drahý probiotika po ATB a moc nepomohly a pak mi v lékárně poradily tyhle a nedám na ně dopustit jsou fakt super!A dávám je taky dlouhodobě preventivně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
4823
20.3.11 19:07

Diky za typy!

A jeste dotaz, je jedno, kdy je budu davat? Jestli je lepsi udrzet nejaky casovy rozestup od ATB nebo je davat zaroven s nimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rose-k
20.3.11 19:20

Ty laktobacílky se můžou jíst při ATB a i chvíli i po nich.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
8936
20.3.11 19:22

Ja bych doporucila Biopron baby :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7211
20.3.11 22:49

Dávám už rok probiotika Infants Dophilus do mléka, malá kromě rýmy nebyla nemocná…a jednou průjem den a půl. Po ATB jsou vhodná Infants Dophilus plus, jsou právě na léčbu ATB. A cena? 200kč a vydrží nám 4 měsíce krabička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
21.3.11 10:24

Tak manzel donesl z lekarny Biopron Baby. Ted uz jen zbyva to do Marecka nejak dostat :lol: Vzhledem k tomu, ze po poslednich dnech, kdy dostava ATB a odsavame nosik, zacne plakat, jakmile se ho nejak „spatne“ dotkneme, to bude asi vesele :roll:
Snad se mi to podari nejak propasovat v zelenince :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
21.3.11 10:30

Dusicko Biopron ma vanilkovou prichut, takze v zelenince nevim nevim :think: Ja micham do Nutrilonu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
21.3.11 12:34
Fen-fire píše:
Dusicko Biopron ma vanilkovou prichut, takze v zelenince nevim nevim :think: Ja micham do Nutrilonu :palec:

Zda se, ze mu vanilka v mrkvicce nijak nevadila :lol: Nemam do ceho jineho michat, kdyz kojim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama