Jaké lázně pro ležící 3leté dítě s kanylou a DMO?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rawala
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 06.03.18 10:54
Jaké lázně pro ležící 3leté dítě s kanylou a DMO?

Ahoj maminky, prosím poradíte mi jaké zvolit lázně pro dceru, má tři roky, je ležící, těžká DMO, má kanylu a peg. Moc děkuji za zkušenosti a rady!

Reklama

Reakce:

zejazeja
Závislačka 2944 příspěvků 06.03.18 11:20

@rawala a už jste někde byla nebo jedete poprvé? Vyhovovalo nebo naopak nevyhovovalo vám to někde? Z toho se pak dá trošku vyjít. Ono každé lázně mají jak své výhody tak nevýhody. Procedury jsou +- všude stejné.

rawala
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 06.03.18 13:13

Ještě jsme nebyli nikde. Potřebujeme vojtovku plus třeba něco dalšího. Dcera je vážně postižená a dřív se nedalo.

zejazeja
Závislačka 2944 příspěvků 06.03.18 13:27

@rawala jasně. Tak já něco sesmolím a napíšu vám ´možnosti :lol: a odkud jste? To je tady celkem dobré vědět?

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 06.03.18 14:50
@rawala píše:
Ahoj maminky, prosím poradíte mi jaké zvolit lázně pro dceru, má tři roky, je ležící, těžká DMO, má kanylu a peg. Moc děkuji za zkušenosti a rady!

Napsala jsem soukromou zprávu.

rawala
Ukecaná baba ;) 1909 příspěvků 06.03.18 16:27

Okres Třebíč, ale spíš jde o to aby to bylo co nejlepší pro malou, rádi si zajedem kam je třeba.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1370 příspěvků 06.03.18 18:53

Dobré zkušenosti mají maminky s Janskými Lázněmi - je tady diskuze Léčebna Vesna Janské Lázně, tak si maminky vyměňují zkušenosti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama