Jaké lázně pro ležící 3leté dítě s kanylou a DMO?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rawala
Ukecaná baba ;) 1915 příspěvků 06.03.18 10:54
Jaké lázně pro ležící 3leté dítě s kanylou a DMO?

Ahoj maminky, prosím poradíte mi jaké zvolit lázně pro dceru, má tři roky, je ležící, těžká DMO, má kanylu a peg. Moc děkuji za zkušenosti a rady!

Reakce:
zejazeja
Závislačka 3312 příspěvků 06.03.18 11:20

@rawala a už jste někde byla nebo jedete poprvé? Vyhovovalo nebo naopak nevyhovovalo vám to někde? Z toho se pak dá trošku vyjít. Ono každé lázně mají jak své výhody tak nevýhody. Procedury jsou +- všude stejné.

rawala
Ukecaná baba ;) 1915 příspěvků 06.03.18 13:13

Ještě jsme nebyli nikde. Potřebujeme vojtovku plus třeba něco dalšího. Dcera je vážně postižená a dřív se nedalo.

zejazeja
Závislačka 3312 příspěvků 06.03.18 13:27

@rawala jasně. Tak já něco sesmolím a napíšu vám ´možnosti :lol: a odkud jste? To je tady celkem dobré vědět?

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 06.03.18 14:50
@rawala píše:
Ahoj maminky, prosím poradíte mi jaké zvolit lázně pro dceru, má tři roky, je ležící, těžká DMO, má kanylu a peg. Moc děkuji za zkušenosti a rady!

Napsala jsem soukromou zprávu.

rawala
Ukecaná baba ;) 1915 příspěvků 06.03.18 16:27

Okres Třebíč, ale spíš jde o to aby to bylo co nejlepší pro malou, rádi si zajedem kam je třeba.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 06.03.18 18:53

Dobré zkušenosti mají maminky s Janskými Lázněmi - je tady diskuze Léčebna Vesna Janské Lázně, tak si maminky vyměňují zkušenosti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >