Reklama

Jaké lázně pro ležící 3leté dítě s kanylou a DMO?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 06.03.18 10:54
Jaké lázně pro ležící 3leté dítě s kanylou a DMO?

Ahoj maminky, prosím poradíte mi jaké zvolit lázně pro dceru, má tři roky, je ležící, těžká DMO, má kanylu a peg. Moc děkuji za zkušenosti a rady!

Reklama

Reakce:

zejazeja
Závislačka 3097 příspěvků 06.03.18 11:20

@rawala a už jste někde byla nebo jedete poprvé? Vyhovovalo nebo naopak nevyhovovalo vám to někde? Z toho se pak dá trošku vyjít. Ono každé lázně mají jak své výhody tak nevýhody. Procedury jsou +- všude stejné.

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 06.03.18 13:13

Ještě jsme nebyli nikde. Potřebujeme vojtovku plus třeba něco dalšího. Dcera je vážně postižená a dřív se nedalo.

zejazeja
Závislačka 3097 příspěvků 06.03.18 13:27

@rawala jasně. Tak já něco sesmolím a napíšu vám ´možnosti :lol: a odkud jste? To je tady celkem dobré vědět?

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 06.03.18 14:50
@rawala píše:
Ahoj maminky, prosím poradíte mi jaké zvolit lázně pro dceru, má tři roky, je ležící, těžká DMO, má kanylu a peg. Moc děkuji za zkušenosti a rady!

Napsala jsem soukromou zprávu.

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 06.03.18 16:27

Okres Třebíč, ale spíš jde o to aby to bylo co nejlepší pro malou, rádi si zajedem kam je třeba.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 06.03.18 18:53

Dobré zkušenosti mají maminky s Janskými Lázněmi - je tady diskuze Léčebna Vesna Janské Lázně, tak si maminky vyměňují zkušenosti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama