Jaké lázně pro ležící 3leté dítě s kanylou a DMO?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinerawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 06.03.18 10:54
Jaké lázně pro ležící 3leté dítě s kanylou a DMO?

Ahoj maminky, prosím poradíte mi jaké zvolit lázně pro dceru, má tři roky, je ležící, těžká DMO, má kanylu a peg. Moc děkuji za zkušenosti a rady!

Reakce:

zejazeja
Závislačka 3210 příspěvků 06.03.18 11:20

@rawala a už jste někde byla nebo jedete poprvé? Vyhovovalo nebo naopak nevyhovovalo vám to někde? Z toho se pak dá trošku vyjít. Ono každé lázně mají jak své výhody tak nevýhody. Procedury jsou +- všude stejné.

Uživatel je onlinerawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 06.03.18 13:13

Ještě jsme nebyli nikde. Potřebujeme vojtovku plus třeba něco dalšího. Dcera je vážně postižená a dřív se nedalo.

zejazeja
Závislačka 3210 příspěvků 06.03.18 13:27

@rawala jasně. Tak já něco sesmolím a napíšu vám ´možnosti :lol: a odkud jste? To je tady celkem dobré vědět?

jindra.kytka
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 06.03.18 14:50
@rawala píše:
Ahoj maminky, prosím poradíte mi jaké zvolit lázně pro dceru, má tři roky, je ležící, těžká DMO, má kanylu a peg. Moc děkuji za zkušenosti a rady!

Napsala jsem soukromou zprávu.

Uživatel je onlinerawala
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 06.03.18 16:27

Okres Třebíč, ale spíš jde o to aby to bylo co nejlepší pro malou, rádi si zajedem kam je třeba.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 06.03.18 18:53

Dobré zkušenosti mají maminky s Janskými Lázněmi - je tady diskuze Léčebna Vesna Janské Lázně, tak si maminky vyměňují zkušenosti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >