Jaké léky vám pomohly otěhotnět?

Anonymní
11.6.17 21:37

Jaké léky vám pomohly otěhotnět?

Ahoj, moje otázka je stručná a jasná, jaké léky vám pomohly otěhotnět? Clostilbegyt brát nesmím tak mě zajímá zda má někdo miminko díky jiným lékům nebo zda je to fakt jediné při řešení všech problémů s neplodností. Děkuji všem :mavam: (ano, samozřejmě to proberu s lékařou, ta teď řeší jak to vymyslet a mám přijít až za pár týdnů)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Bong
11.6.17 21:43

Zvelebeni rumelkoveho pole :palec: mozna…ale brala jsem to mesic a jsem v tom, pred tim dlouho nic.

• Citovat
  • Upravit
834
11.6.17 21:45

Zkusila bych pít Kontryhel a z lékárny doplněk Inofolic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
11.6.17 21:51
@Bong píše:
Zvelebeni rumelkoveho pole :palec: mozna…ale brala jsem to mesic a jsem v tom, pred tim dlouho nic.

Ja jsem asi mimo.. 8o co ze to je za leky? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2720
11.6.17 21:55

Me pomohl vitamin B12 a kyselina listova. Jak jsem to zacla brat otehotnela jsem po 3 letech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
11.6.17 21:59

Mne nepomohly zadne leky, az jsme jednou koupili obrovskou bednu jahod a pres vikend je snedly a bum.Kdyz jsme chteli druhe, rikala jsem manzelovi ze srandy, kup bednu jahod, koupil a bylo to hned prvni mesic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4255
11.6.17 22:11

Mne pomohl nosifol. Jsou to ale vitaminy, zadny lek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11035
11.6.17 22:19

Pila jsem kontryhel, pak nějaký čaj na podporu otěhotnění, brala vitamíny i Clostibegyt v nejvyšší možné dávce a 3 roky nic. Pak jsem byla 2× u kamarádky na masáži a otěhotněla úplně mimo ovulaci v měsíci, kdy jsme se z nedostatku času a energie snažili pouze 2× :oops: :D. Dělala mi klasickou masáž zad a kostrče a asi nějaký speciální chmat k otěhotnění a vyšlo to. Prý se jí to u snažilky povedlo už podruhé. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.17 22:29

Možná ještě zpecifikuji dotaz, měla jste některá vyloženě nějakou diagnózu proč se nedaří nebo žádný důvod nebyl, jen to chtělo čas? Já mám diagnózy způsobující neplodnost hned dvě tak někdy trochu ztrácím naději… Všem samozřejmě gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
11.6.17 22:31

Takže, co jsem já vyčetla z jiných diskuzí (zkušenosti ostatních) + co jsem tak nějak pozjišťovala 1.cvičení na pánevní dno - postačí i Mojžíšová, i když je to trošku zastaralé 2.narovnání kostrče - nebo jak se to nazývá - je to asi ten speciální chmat jak se tu o něm výše píše… 3. bylinky apod.: Kontryhel, meduňka, heřmánek, grepový džus, lněný olej, vit. E 4. ostatní: Femibion, Ra-vit, Ogestan + pak i pro je chlapa Selzink, případně Maca :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21758
11.6.17 22:46
@Anonymní píše:
Možná ještě zpecifikuji dotaz, měla jste některá vyloženě nějakou diagnózu proč se nedaří nebo žádný důvod nebyl, jen to chtělo čas? Já mám diagnózy způsobující neplodnost hned dvě tak někdy trochu ztrácím naději… Všem samozřejmě gratuluji :kytka:

záleží, co máš za dg. Pokud bys měla nějaký mechanický problém (třeba srůsty), léky ani bylinky asi nepomohou. Pokud máš třeba hormonální dysbalanci, tak kromě toho, co tu už holky uvedly, má někdo dobré zkušenosti s přípravkem Gynex (Energy). Osobně odzkoušeno nemám, tento problém jsme neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.17 23:21

@pe-terka srůsty ne, byla jsem i na profouknutí vejcovodů a vše ukázkové :(

• Nahlásit
  • Citovat
11.6.17 23:46

Ctyri roky nic, pak mi nijak blba menstruace dostala sem norethisteron a utrogestan na srovnani a dalsi mesic pozitivni tehu test, bohuzel dopadlo to spatne 10tt zt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4255
12.6.17 06:55

Ja mam endometriozu 4.stupne, jen jeden vejcovod a jeden funkcni vajecnik. Byla jsem na 3 laparkach, mam 3ivf a 2kety za sebou. Po temer 6 letech jsem prirozene otehotnela 2.mesic po uzivani nosifolu. Drive jsem otehotnela uplne stejne s tim nosifolem, ale tenkrat to nevyslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 07:40

@jarunka86 Tak to je úžasné, že se podařilo přirozeně. Moc gratuluji. Někdy to je zázrak přírody, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama