Jaké L.o.L panenky a doplňky pořídit ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
57
6.11.21 23:51

Jaké L.o.L panenky a doplňky pořídit ?

Dceři je 7let, porad básni o lol panenkách a všem okolo. Chtěla by k Vánocům nejraději všechny ale to vzhledem k ceně těchto hraček opravdu nejde. Premyslim o koupi karavanu +velký box s 14cti postavičkami ale i to už je dost velká pálka. S čím konkrétně si vaše děti nejvíc vyhrají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23537
6.11.21 23:57

Holky mají karavan, ale neshledávám to jako něco moc extra. Já jsem pořídila domeček v odpovídající velikosti a s tím si vyhrajou víc. Panenky kupujeme po jedné, stejně je nejvíc baví to rozbalování. Doporučuju se vyhnout Hairvibes česatici, mají vyměňovatelný vlasy a fakt se nepovedly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
7.11.21 02:55

U nás měl největší úspěch kufr s lol panenkama (bigger suprice 60+ nebo tak nějak se jmenoval )děti milují to rozbalování lolek :lol: sice to byla cenově pěkná pálka, ale zas si s tim dcera vyhraje a je to taková pěkná startovací sada, pak ještě kufr „kosmetický salon“ ale tam je jen jedna panenka, takže to spíš až později, když to dceru chytne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
7.11.21 07:24

Dcera ma to letadlo a domecek a z obojiho nadsena, celkove miluje rozbalovani vsech tech pi*ovin kolem :lol: z toho domecku byla uplne nadsena, letos uvazujeme o takove velke krabici, kde jsou asi 4 velke a nejake male, ona kdyz vidi tu obr krabici, je z toho cela pryc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
7.11.21 08:12

Máme ten lol salon krásy, a panenky kupujeme jednotlivě. Jak už bylo zmíněno tak ta s vymenovacima vlasama je nic moc, vlasy na hlavě drží blbě. Hezká je třeba vlasatice, jinak je to fuk, ať si dcera řekne ktera se jí líbí. My jich moc nemáme, protože moje dítě miluje a chce všechno a momentálně u nás frčí panenky enchantimals.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
7.11.21 08:17

Holky a mate někdo doma ty velký segry? Jak jsou na tom s vlaskama? jsou kvalitní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27089
7.11.21 08:38

Koukám, že asi půjdu zulibat své dítě. :lol:
Už Asi 4 roky ji vystačí podědený babyborn a Anabel.
K Vánocům si přeje 3 věci, z toho jednu praktickou věc, jednoho mekkouse a jednu větší sadu lega. :srdce:
O LOL panenkach se vyjadřuje nelichotive.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15031
9.11.21 09:54

My máme jen pár malych panenek, nejvíc se mi líbí ty vlasatice, ale ty vlasy tam blbě drží :cert:
Takové ty maličké oblečky a piticka a botičky jsem objednala na Aliexpressu, ale to už se nestíhá do Vánoc..
K Vánocům nechtějí nic od LoL, jsem ráda, jsou to takové malé ku..vicky :andel: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat