Jaké loutkové divadlo jako dárek?

292
14.11.15 17:13

Jaké loutkové divadlo jako dárek?

Ahoj,
dcera (4,5) roku si přeje k Vánocům loutkové divadlo. Mně se líbí loutky s provázky, i když je mi jasné, že dítě by to asi ovládat neumělo a jen by loutky držela za to dřevo, aniž by s provázky hýbala (ale zase počítám s tím, že i já bych pro ní hrála pohádky). Jaké loutkové divadlo jste koupili takto starým dětem vy a jak jste s ním spokojené? Uvítám i konkrétní odkazy. Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9010
14.11.15 19:41

V jaké cenové kategorii? Moje neteř se dušovala, jak moc chce loutkové divadlo, dostala krásné snad za pět tisíc, a vůbec ji to nebavilo. Takže já bych nejdřív vyzkoušela třeba sadu maňásků nebo na Fler.cz od uživatelky LeGri Knižní loutkové divadlo Hrajeme si pohádku. A až pokud by to chytlo, pořizovala bych větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20692
14.11.15 19:54

@zrcadlo jééé to je hezký, dík za tip ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9010
14.11.15 21:11
@Run píše:
@zrcadlo jééé to je hezký, dík za tip ;)

Jestli se ti to líbí, mrkni ještě u LeGri do prodaného zboží na Mazací kresleníčko, už to nemá v hlavní nabídce, ale je to fakt super na uvolnění ruky, můj syn momentálně pořád domalovává kouř z komínů, déšť z mraků apod. Já tu autorku neznám, takže nevím, jestli to ještě dělá, ale budu potřebovat tak za dva roky pro další neteř, tak doufám, že jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama