Jaké máte koníčky na rodičovské dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 13:24
Jaké máte koníčky na rodičovské dovolené

Ahoj,

myslím, že název diskuze vypovídá o mé otázce. Takže chtěla jsem se zeptat jaké koníčky zvládáte při rodičovské dovolené. Konkrétněji s dvěmi malými dětmi?

Omluvte anonym :roll:, potřebuji inspiraci a tak trochu se stydím, že já nestíhám nic :?. Kdysi jsem četla, sportovala, ale kdeže ty loňské snehy jsou :P

Dekujiiii :palec:

Reakce:
Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 09.01.19 13:27
@Anonymní píše:
Ahoj,

myslím, že název diskuze vypovídá o mé otázce. Takže chtěla jsem se zeptat jaké koníčky zvládáte při rodičovské dovolené. Konkrétněji s dvěmi malými dětmi?

Omluvte anonym :roll:, potřebuji inspiraci a tak trochu se stydím, že já nestíhám nic :?. Kdysi jsem četla, sportovala, ale kdeže ty loňské snehy jsou :P

S detmi - kdyz je hezky, tak k vode, vylety, zabavni parky, posezeni s kamaradkami nekde u hriste.

Bez deti - deskove hry s prateli (ted ma druhy separacni uzkost, tak ted jen vyjimecne, kdyz spi) a vecer serialy.

warita
Echt Kelišová 9090 příspěvků 09.01.19 13:31

Ja bloguju, v letnim mesicich pestuju zeleninu na balkone, rada varim a siju z lnene latky.

FenekUsaty
Závislačka 4440 příspěvků 09.01.19 13:34

Zahradniceni, nekdy turistika (cim je starsi starsi, tim hur to jde), vareni a peceni, a pokec s kamaradkami, pokud se sejdem na hristi a koupime si k tomu kafe,t ak se to da i povazovat za konicek :lol:

Káťa19
Echt Kelišová 8308 příspěvků 19 inzerátů 09.01.19 13:39
@Anonymní píše:
Ahoj,

Ale vždyť se nemáš vůbec proč stydět, já jsem tvořivá, šiju pro děti oblečení - to chytlo hodně maminek, je to fajn relax a máš radost z povedeného kousku. Pak jsem pletla a háčkovala dekorace do bytu - puffy, koberce,kabelky… ale živnost jsem pozastavila, už taky nestíhám, chci trávit víc času s rodinou a jsem potřetí těhotná :mrgreen:

Máme taky rádi deskové hry. :palec:

Kriss Tina
Kelišová 7118 příspěvků 09.01.19 13:44

Tyjo mám jedno cekam druhé, pokud bude jako to první tak je to jako bych děti neměla :D zvládám číst, klidně zhltnu knihu denně, v létě zahradničím na balkoně (zatím dokud nemáme zahradu), občas maluju, sportujeme jako rodina společně, hrajeme deskovky, rádi jezdíme na výlety. Co mi chybí jsou třeba procházky se psem, toho nemůžeme mít v pronajatém bytě, když sem línější sleduji seriály, baví mě pečení, no najde se toho hodně a do spousty aktivit dokážu zapojit i děti.

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 13:48

Chodím 1× týdně plavat(starší dcera má koružek plavání, tak jdu s ní),mladšího hlídá manžel. Když je venku hezky, tak si jdu zaběhat, většinou až tak kolem sedmé večer, až když je manžel doma, děti navečeřené :) .
Nějaké vyrábění nebo háčkování to neni nic pro mě, vařim skoro denně, protože musim, takže to pro mě taky neni koníček(škoda).

VikiRiki
Kecalka 184 příspěvků 09.01.19 13:50
  • Zahradka (starsi ditko (2,5r) bud pomaha nebo si hraje na piskovisti, mladsi v manduce…a ten si tam tak solicham co jde, zbytek musi manzel :mrgreen:
  • Kurzy nemciny - 1× tydne cca na 2h, hlida manzel, skvely relax u kteryho vypadnu aspon trochu z kolotoce a zaroven zapojim i mozek :palec:
  • Cestovani - tam deti jako prekazku nevidim, jen cestuju umerne jejich veku
  • Cteni - knih jsem se nikdy nevzdala, stahuju si je do mobilu a ctu zasadne potme kdyz deti spi :-) )
Uživatel je onlinescentini
Závislačka 3541 příspěvků 09.01.19 13:57

Taky s tim mam problemy, kdyz jsem mela jen jednu dceru, tak to slo. Ale ted se dvema a barekem nemam vubec cas a chut neco delat. Kdyz mam chvilku klid, tsk si sednu a cucim do blba. :,(

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 09.01.19 15:13

A já se nestydím, se dvěma náročňákama nestíhám skoro nic :lol: Krom online nakupování při kojení třeba :mrgreen: A chodím cvičit s dětma, Fitmami se to jmenuje, v každém větším městě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >