Jaké mate náklady na domácnost holky?

82
24.7.21 23:25

Jaké mate náklady na domácnost holky?

Holky zajímalo by mě jaké mate příjmy od chlapu a náklady na domácnost? Nebo zda někdo dostal byt nebo podobne od rodicu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22340
24.7.21 23:29

A proč by ti to měl někdo říkat? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2634
24.7.21 23:32
@Beryta píše:
Holky zajímalo by mě jaké mate příjmy od chlapu a náklady na domácnost? Nebo zda někdo dostal byt nebo podobne od rodicu?

Od rodičů jsem dostala kulový (když pominu příspěvek na svatbu), příjmy fajn, manžel mi nic nedává (proč by měl?). Tebe to zajímá nějak obecně nebo jsi s něčím nespokojená u vás a tak chceš mít přehled? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
24.7.21 23:42

Chci mít přehled jak to chodí v domacnostostech já jsem teď na materske a mám 9500tis rodičovský teda a manzel mě dava něco okolo 10-12 tis na domácnost a nejde o to ze jsem nespokojena :) jen mě zajima kolik utratí druzí lidé :) a chápu ze tady vždy bude někdo kdo řekne ze nemám nic čekat a nikdo mi nic nemá asi dat ale já jen tak v dobrém :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
24.7.21 23:43

@Janli a jani chápu nikdo mi nemusí nic říkat ale kdyby chtěl tak muže proto zakládám diskuzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52220
24.7.21 23:46
@Beryta píše:
Chci mít přehled jak to chodí v domacnostostech já jsem teď na materske a mám 9500tis rodičovský teda a manzel mě dava něco okolo 10-12 tis na domácnost a nejde o to ze jsem nespokojena :) jen mě zajima kolik utratí druzí lidé :) a chápu ze tady vždy bude někdo kdo řekne ze nemám nic čekat a nikdo mi nic nemá asi dat ale já jen tak v dobrém :)

Muz mi nedava nic, ja jemu taky ne. Jsme rodina.
Detem davame kapesne, to jo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
24.7.21 23:48

@Baba a když si byla na materske jak si ro zvaldla? Já teda myslím s tím ze mám 9500 rodicak a on mi dá něco ze Řím platím i nájem atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52220
24.7.21 23:51
@Beryta píše:
@Baba a když si byla na materske jak si ro zvaldla? Já teda myslím s tím ze mám 9500 rodicak a on mi dá něco ze Řím platím i nájem atd

Mame penize spolecne. Ne ze by jeden druhyho,,dotoval”
I pred detma jsme to tak meli.

Ze chlap manzelce penize prideluje, je pristup, ktery jde uplne mimo me. Ale kdyz nekomu vyhovuje, jeho vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4745
24.7.21 23:51

Od rodičů nic, 2 děti, 12 let manželství, asi tak 2mega hypo na dům, příjem tak akorát, ušetříme a je i na moje,, rozhazování,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2634
24.7.21 23:52

@Beryta Zkus pohledat tady na emiminu jiné diskuze. Věřím že už se to tu určitě mnohokrát probíralo. :kytka:

Když nad tím přemýšlím, tak jsem tu na sebe prozradila už hromadu věcí ze života, ale finance konkrétně asi nikdy ne. Přijde mi zvláštní to tady ventilovat. :think: Ale třeba jsem divná. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6468
24.7.21 23:55
@Beryta píše:

prijmy od chlapu? to jako kolik chlap vydelava? naklady na domacnost? to snad ma kazdy jinak, nekdo rad cestuje, nekdo rad pestuje zeleninu,… a k cemu ti je dotaz ohledne toho, co kdo dostal od rodicu? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 23:56

Mám mateřskou a alimenty 21000, z podnikání cca 60, chlap pro me pracuje, dostává peníze na cigarety a svačinu a jsme spokojeni. Když jsem byla ještě mladá, blbá a vdana, tak jsem mela rodičák + 10 na domácnost, vadilo mi dostávat od manzela kapesné, ted jsem spokojená :-)

• Citovat
  • Nahlásit
4745
25.7.21 00:03
@Beryta píše:
@Baba a když si byla na materske jak si ro zvaldla? Já teda myslím s tím ze mám 9500 rodicak a on mi dá něco ze Řím platím i nájem atd

Hele, když já byla na mateřský, měli jsme kulový, v městským bytě, já dělala domácí práce, manžel bral melouchy a nemůžu říct, že by jsme dřeli bídu. Byli jsme mladý, a i bez peněz šťastný. A to jsem tenkrát měla rodičák cca 7000,–
Přijde mi, že ti chybí,,love,, na útratu. Jsi doma za státní prachy, není to žádná výhra, ale kde jinde se můžeš rochnit doma 3 roky? Ráda na mateřskou vzpomínám.
Bude líp, ale musíš chtít ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
25.7.21 00:06

S mužem máme společný ucet.. Jsem na mateřské, dohromady máme příjem velký.. Za jídlo pro dva utratime měsíčně klidně i 15000 Kč… Zaplatíme si co máme.. Co si chceme koupit si koupíme jsme mladý žijeme si krásne. Od rodiču jsem dostala na první byt… Pak jsem dostala peníze stejne jako můj bratr 400tis. kazdy to má jinak. Takže nevím co na tom zjistíš… Já třeba finance vůbec neřeším a je mi to jedno.. Když chci jdu sáhnu na účet nebo doma do peněz a je mi to tak nějak jedno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 00:17

Já jsem na mateřský.
Manžel platí vše okolo bytu, hypotéku, energie apod.
Já mám mateřskou 14 400 + si vydělám v práci měsíčně různě ( nechodím pravidelně)
Manžel mi posílá na účet každy měsíc 15000 na pojistky apod. - to co ksem platila před mateřskou….
Já většinou nakupuju, ale velký nákupy platí manžel….
Já počítám, že utratím 1000/den v průměru.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat