Jake máte názory na adopci děti lesbického páru?

Anonymní
21.11.20 14:51

Jake máte názory na adopci děti lesbického páru?

Ahoj, máme v rodině lesbický pár který adoptuje dítě (žijí v zahraničí). Spousta lidí v našem okolí na to má negativní názory, i v rodině se to nelíbí všem. Jake na to máte názory vy?
Ps, anonym prosím nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19341
21.11.20 14:54

Pokud budou dobré mámy, žádný problém v tom nevidím. Akorát bych si tedy určitě pořídila vlastní, u leseb je to poměrně běžné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6217
21.11.20 14:55

Proc ne. Pro to dite je to urcite lepsi volba, nez vyrustat v detskym domove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
21.11.20 14:58

A co je komu do toho? Proč by měl kohokoliv zajímat názor na jeho život? Je to věc toho dítěte a těch dvou žen, nikoho jiného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5646
21.11.20 14:58

Můj názor je ten, že pro děti je lepší klasická rodina heterosexuální rodiče, máma a táta, to nic nenahradí.. Bohužel to spousta děti ne zažije a děti potřebují hlavně lásku, takže jistě lepší žít s milujicimi lesbickymi matkami, než v dětském domově, nebo třeba v nějaké rodině tyranů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5015
21.11.20 14:59

Nemám s tím problém, je chvályhodné, že do toho šly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18583
21.11.20 15:08
@Anonymní píše:
Ahoj, máme v rodině lesbický pár který adoptuje dítě (žijí v zahraničí). Spousta lidí v našem okolí na to má negativní názory, i v rodině se to nelíbí všem. Jake na to máte názory vy?
Ps, anonym prosím nebo smazat.

spoustě lidí ve vašem okolí je po tom velký kulový :poblion:
ať se nezaobírají cizími životy, ale raději svými

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10948
21.11.20 15:09

Stejně to vidím teda u chlapů.

A rozhodně bych podporovala možnost adopce i v rámci Česka. Pokud je někdo tak altruistický, že si vezme dítě z ústavu - jsou často menšinového etnika, lehce postižené, frustrované atd. - tak ať ho má bez ohledu na orientaci.

(Jen je třeba pohlídat, aby to nepřešlo do byznysu nebo týrání - ale to se týká i ostatních osvojení a pěstounství, a i biologických rodin.)

Já mám teda problém s možností oplodňování leseb uměle nebo náhradním manteřstvím (pro chlapy i páry). Pokud lidi chtějí dítě, někoho milovat a starat se o něj, tak ať adoptují. Ne „vyrábět děti na zakázku“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.20 15:12

Určitě ano, láska nezávisí na pohlaví rodičů. a šťastné dite, které bude mít rodiče, než vyrůstat bez nich. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10219
21.11.20 15:22

Nic proti tomu nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
21.11.20 15:24
@Cenarius píše:
Proc ne. Pro to dite je to urcite lepsi volba, nez vyrustat v detskym domove.

Presne tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
21.11.20 15:28
@Slečna Ferka píše:
Stejně to vidím teda u chlapů.

A rozhodně bych podporovala možnost adopce i v rámci Česka. Pokud je někdo tak altruistický, že si vezme dítě z ústavu - jsou často menšinového etnika, lehce postižené, frustrované atd. - tak ať ho má bez ohledu na orientaci.

(Jen je třeba pohlídat, aby to nepřešlo do byznysu nebo týrání - ale to se týká i ostatních osvojení a pěstounství, a i biologických rodin.)

Já mám teda problém s možností oplodňování leseb uměle nebo náhradním manteřstvím (pro chlapy i páry). Pokud lidi chtějí dítě, někoho milovat a starat se o něj, tak ať adoptují. Ne „vyrábět děti na zakázku“.

A problem s umelym oplodnenim i u hetero paru nemas? Jenom u leseb?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
21.11.20 15:29

Já jsem jako mladší neměla moc kladný názor na to, že by měly dvě stejné pohlaví spolu chodit.. Pak jsem poznala dva kluky, kteří si právě adoptovaly děti a musím říct, že děti jsou naprosto šťastné. :) Je to pouze o rodičích :nevim: Potřebují hlavně lásku. :srdce: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
21.11.20 15:41

Proc ne. Mam kamaradky lesby a vim, ze kdyby mely dite, tak se ma jak v bavlnce. Kdyz tu kolikrat ctu nejaky diskuze, jak se chovaj chlapi od rodin, tak zlaty lesbicky par :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
21.11.20 15:56

V jejich případě by bylo jednodušší, kdyby jedna z nich byla biologickou matkou dítěte. Nevím, jak je to s umělým oplodněním v tomto případě. Ale třeba by nějaký kamarád „vypomohl“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat