Jaké máte vztahy s ex partnery?

Anonymní
16.3.21 10:47

Jaké máte vztahy s ex partnery

Otázka zní jasně: jaké máte vztahy se svými expartnery, když s nimi nemáte děti a máte další partnerský vztah.
Já jsem toho názoru, že ex nekontaktuji, když mi napíše slušně odpovím, ale ne tak, aby to vyvolalo další odpověď. Kdyby jsme se někde potkali, budu se chovat odměřeně. A co vy? Jste stále kamarádi, co si píší, vídají se nebo raději ex nemůžete ani cítit. :think: 8o
Anonym: je tu rodina, nechci aby mě poznali

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.3.21 10:54

Žádný z mých ex se nestal mým kamarádem, i když jsme se rozešli v dobrém. S jedním ex si jen přejeme k narozeninám a občas si řeknem co naše životy, jen napsat a fakt zřídka..o ostatních prostě nic nevím, kromě toho co zahlednu na soc. sitich. V jednom případě jsem si to kamaradstvi dovedla představit, ale tam s tím měla problém jeho nová partnerka, pro což mám velké pochopení.

Obecně pro mě ex jsou specifická skupina lidí, se kterou nelze předstírat (ano, existuji vyjimky), že je to klasické přátelství, pořád v tom je jistota, že se kdysi přitahovali, viděli se svlečení…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 10:56

Žádné. S bývalým manželem se občas potkáváme, protože jsme spolužáci z VŠ, takže srazy a pod. Ale nemáme si co říct. Tak nějak si myslím, že kdybychom měli, tak bychom se nerozcházeli. Když se potkáme na ulici, tak se pozdravíme ale to je všechno.

• Citovat
  • Nahlásit
16158
16.3.21 10:56

Nulové. Nevídáme se, nekontaktujeme se, nezajímáme se o sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4212
16.3.21 10:57

S mým prvním chlapcem, se kterým jsem byla 3,5 roku a byl můj první a já jeho první dívka… tak s tím si občas napíšeme, jak se máme, i když spolu nejsme už dlouhých 16 let :) je to taková hezká nostalgie… a nepovídáme si o tom, co bylo, ale jak se máme teď, co děti atd. Dřív jsme se občas i potkali, ale to už je tady dávno, každý bydlíme jinde, ale kdybych ho potkala, měla bych radost. V nejcitlivejsim období dospívání mě určitě hodně zformoval, byl pomocnou rukou, spolu jsme prožívali první partnerské neshody, usmiřování atd.

S exmanželem si napíšeme k narozkam, spis tak nějak ze slušnosti. Zbytek vůbec nemám sajnu, byť za sebou nemám žádné bouřlivé rozchody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19748
16.3.21 11:05

Já žádný, byl to vcelku patologický vztah a bylo lepší to úplně utnout. Můj manžel má s bývalými většinou super vztahy, přátelíme se. Vcelku mu to závidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
16.3.21 11:05

Nulové. Max. se pozdravíme, když se potkáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 11:06

Několik mých ex si mě našlo po spoustě let na FB. neměla jsem problém s nimi jít na kafe a popovídat si, jak jsme se měli a máme. Všechno mám v sobě vyřešené a docela mě zajímalo co dělají. Ale s někým si nemám co říct a další kontakt neudržujeme. S někým si občas napíšeme. Ale rozhodně si nemyslím, že by se ex měli stýkat a kontaktovat záhy po rozchodu, to určitě k ničemu dobrému nevede.

• Citovat
  • Nahlásit
168

Všichni ex byli nejprve dobrými kamarády. Po ukončení vztahů jsem doufala že to tak zůstane i nadále. Bohužel jsem dost naivní. 😂 Chlapi se kamarádit nechtějí. Takže i pozdrav zpět při shledání mě potěší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Rozešli jsme se přátelsky po 10 letech, byli jsme potom dobří kamarádi (nebo spíše jako sourozenci). Asi po roce na něj ale vyplavalo, že mne v tom vztahu podváděl a to jsem hrozně dlouho nemohla strávit, další asi rok jsme se neviděli ani se nijak nekontaktovali. Teď si občas napíšeme jak se kdo má a tak, nějak jsem to nakonec zpracovala. Možná se i potkáme, ukážu mu dítě a tak, ale pořád tam je takové to, že proč se kamarádit s někým, kdo mi dlouhodobě lhal. Ale mrzí mě to, ne že ne, vždycky jsme super pokecali a tak. Ostatní kamarády máme všechny společné, takže o sobě víme. S ostatními ex se nevídám ani si nepíšeme, vztahy byly buď krátké nebo se ukázalo, že ten člověk je prevít. Prosím anonym nebo smazat, osobní info.

• Citovat
  • Nahlásit
3821
16.3.21 11:08

Všichni moji bývalí partneři se „rekrutovali“ z part mých kamarádů (např. sportovního oddílu, skupinka lidí, se kterými jsme dělávali dětské tábory…), takže pokud se nadále vídám s danými skupinkami přátel (což z většiny ano), tak se tím pádem vídám i s bývalými, beru je stejně, jako ostatní kamarády v té dané skupině, ani k nim nejsem odměřenější, ani přátelštější, prostě normálně popovídáme, s žádným z nich jsem se nerozešla nijak ve zlém, navíc je to už spousta let, takže žádné drama z toho nikdo neděláme. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 11:10

Já tedy před manželem měla jen jeden vztah, kterému by se dalo říkat vztah. Máme se navzájem ve friendlistu na facebooku, občas si něco olajkujeme (ale já tam nejsem moc aktivní no :mrgreen: ). Od rozchodu jsme se nepotkali, protože bydlíme od sebe celkem daleko, ale kdybych ho někde náhodně potkala, klidně hodím řeč :nevim:. Je už to teda pravěk, bylo nám tenkrát -náct :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
105
16.3.21 11:12

Se tremi z nich jsme kamaradi a vidame se radi. Z nich se dvema se vidam jen ja, sejdeme se bud nekde na kafe, drink, jednou za uherak veceri, s tim tretim se vidame dohromady s mym manzelem a s jeho partnerkou, vcetne deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8955
16.3.21 11:13
@Anonymní píše:
Otázka zní jasně: jaké máte vztahy se svými expartnery, když s nimi nemáte děti a máte další partnerský vztah.
Já jsem toho názoru, že ex nekontaktuji, když mi napíše slušně odpovím, ale ne tak, aby to vyvolalo další odpověď. Kdyby jsme se někde potkali, budu se chovat odměřeně. A co vy? Jste stále kamarádi, co si píší, vídají se nebo raději ex nemůžete ani cítit. :think: 8o
Anonym: je tu rodina, nechci aby mě poznali

Nemám potřebu kontaktovat své ex :nevim: můj ex se kterým mám syna tak v kontaktu samosebou občas jsem to je jasné takže ohledně syna si písnem ale jen ohledně jeho. Jinak ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
16.3.21 11:22

Žádné, nevidím důvod proc bychom se meli dal bavit, myslim ze rozchod byl jasne daný., to známe sbohem, nikdy vic..ale kazdy ma na to svůj názor..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat