Reklama

Jaké máte zkušenosti s 21 denní výzvou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monika.hrda
Nováček 9 příspěvků 20.01.17 18:36
Jaké máte zkušenosti s 21 denní výzvou?

Chtěla bych vyzkoušet 21denní výzvu na cvičení, ale nejsem si jistá, Někdo již vyzkoušel? Přece jen nevm jestli vyhodit 1200 Kč?

Reklama

Reakce:

Terulli
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 20.01.17 19:13
@monika.hrda píše:
Chtěla bych vyzkoušet 21denní výzvu na cvičení, ale nejsem si jistá, Někdo již vyzkoušel? Přece jen nevm jestli vyhodit 1200 Kč?

Začala jsem jí před 15ti dny (7 dní verze zdarma a pak jsem si to zaplatila). Do teď -4kg, ve větších partiích -2 cm, jinak -1cm, baví mě to a těším se co to se mnou udělá po těch 3m :) Začínala jsem na váze 78, jsem 4,5m po porodu, sama jsem sundala 25 kilo, ale teď už jsem potřebovala trochu byč a trochu napovědět. Váhala jsem a nelituju. Mimo videí o cvičení se denně dozvíš spoustu věcí, fíglů, vychytávek :) Rozhodně bych neřekla že to jsou vyhozené peníze, doporučuju se přidat do FB skupiny výzvy. Navíc na to přispívá pojišťovna, každá jinak teda :)

PS: na víkend jedeme pryč a já už mám od středy depku, že si sobotu neodcvičím :D takže asi tak ;)

Terulli
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 20.01.17 19:13
@monika.hrda píše:

Začala jsem jí před 15ti dny (7 dní verze zdarma a pak jsem si to zaplatila). Do teď -4kg, ve větších partiích -2 cm, jinak -1cm, baví mě to a těším se co to se mnou udělá po těch 3m :) Začínala jsem na váze 78, jsem 4,5m po porodu, sama jsem sundala 25 kilo, ale teď už jsem potřebovala trochu byč a trochu napovědět. Váhala jsem a nelituju. Mimo videí o cvičení se denně dozvíš spoustu věcí, fíglů, vychytávek :) Rozhodně bych neřekla že to jsou vyhozené peníze, doporučuju se přidat do FB skupiny výzvy. Navíc na to přispívá pojišťovna, každá jinak teda :)

PS: na víkend jedeme pryč a já už mám od středy depku, že si sobotu neodcvičím :D takže asi tak ;)

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 20.01.17 19:37

@Terulli jsem na tom uplne, ale uplne stejne vahove, jako ty, take sem sundala 25kg, tedka mam 76kg, ale jsem trochu rosol, myslis, xze by mi to pomohlo hlavne na zpevbeni?

Terulli
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 21.01.17 18:24

@Nymphetamine náhodička :) já myslim že určitě, resp. nevím co víc by mohlo pomoct než posilovací + kondiční tréninky a hlídání jídelníčku ;) U mě je problém hlavně zadek, stehna.. to je hnus fuj :mrgreen: Jakou máš výšku?

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 21.01.17 18:50

@Terulli kolem 175cm. Chtela bych 70kg. Samozrejme kdyz dokazu min, tak se samozrejme zlobit nebudu :pankac:

Terulli
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 21.01.17 19:42

@Nymphetamine Tak to jsme na tom fakt stejně :palec: těsně předtím než jsem otěhotněla, tak jsem měla 67, cítila jsem se dobře ale nebylo to úplně vončo :think: Myslím, že ideál by bylo tak 63 :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama