Reklama

Jaké máte zkušenosti s antikoncepcí Ayreen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TerezaSlavickova
Nováček 1 příspěvek 27.02.17 11:17
Jaké máte zkušenosti s antikoncepcí Ayreen?

Ahoj holky, vim ze toto tema tady jiz rozebírano bylo ale nekdy v r.2014 coz je celkem doba ???? a vetsina z vas psala ze ma antikoncepci nove. Doktotka mi predepsala antikoncepci ayreen, je to moje prvni antikoncepce a at hledam jak hledam na internetu nejsou zadne poradne recenze:( mate nektera zkusenosti? Jak sni vypada menstruace, vedlejsi ucinky, vaha apod.? Dekuji moc.

Reklama

Reakce:

Luckaaa9
Povídálka 12 příspěvků 08.04.17 09:09

@TerezaSlavickova Ahoj, Ayreen je moje 1.antikoncepce, začala jsem jí brát kvůli akné, nebo aspoň doktorka mi jí předepsala, že je skvělá na pleť.. na velmi vážné akné jsem trpěla od 12 let, měla jsem akné 3.stupně a nic nepomáhalo, měla jsem z toho velké deprese, kamarádi se mi smáli atd.. tak jsem v 15 ukecala mamku aby mě vzala na gyndu a dovolila mi si jí nechat předepsat. Stalo se a ještě do toho jsem začala dojíždět za speciální kožní lékařkou, která je opravdu velmi drahá, ale v tu chvilku pro mě byli rodiče schopní zaplatit všechno, nevěděli co semnou, jenom jsem brečela, chodila k psycholožce a nenáviděla se. Nevím, jestli na tom má větší podíl paní doktorka a nebo HA, ale za 9 měsíců mám tu nejkrásnější pleť!???? Bohužel je tu i ta špatná stránka…???? Začala jsem být neskutečně unavená, podrážděná, nepříjemná a ještě to nejhorší.. za těch 9 měsíců jsem přibrala 13kg!!! Měřím 158 a vážila jsem cca 48/49 jak kdy.. teď mám 62/63kg.. dělám závodně gymnastiku, tréninky mám každý den 2-3,5 hodiny + o víkendu závody a jezdím po celé ČR a do zahraničí. Jím zdravě, protože by mi ani sport nedovolil jíst fastfoody. Ale dovedete si představit, co to udělala s mými výkony???????? takže teď po víc jak roce a půl budu vysazovat, bojím se, že se akné vrátí, ale čísílka na váze se pořád posouvají výš???? Asi už s HA nebudu začínat znova????????

Alushka.S
Kecalka 226 příspěvků 08.04.17 09:19

Brala jsem Ayreen před těhotenstvím, ale trpěla jsem na neskutečné bolesti hlavy. Po vysazení jako mávnutím kouzelným proutkem zmizely. Po porodu jsem ji začala brát znovu, brala jsem ji necelý rok, kdy jsem stále přibírala a opět trpěla na neskutečné bolesti hlavy. Byla jsem strašně unavená, neustále podrážděná, protivná…Nedávno už to manžel nevydržel a řekl mi, at už to proboha neberu, tak jsem ji vysadila a opět, najednou bez bolestí hlavy, bez chutí na sladké( při užívání jsem měla neustálou a skoro nepřekonatelnou chuť na sladké) a psychicky mnohem víc v pohodě.
( na pleť mi asi trochu pomohla, ale na druhou stranu, ty nálady :roll: )

Luckaaa9
Povídálka 12 příspěvků 08.04.17 11:49

@Alushka.S Mám to úplně stejně, ty nálady a tu chuť na sladké :( a spát bych mohla 24/7 jsem pořád hrozně unavená :,( Budu vysazovat až do beru plato a to 20.4. Myslíš že je to tedy dobrý krok? Mám jí vysadit? :) Děkuji za odpověď :D

Alushka.S
Kecalka 226 příspěvků 08.04.17 19:30

@Luckaaa9 To já Ti neporadím, jestli ji máš vysadit. :nevim: Poradila bych se s doktorem, ale pokud máš takové nežádoucí účinky, tak bych to opravdu zvážila. Jestli by ti nanasadil třeba nějakouo jinou HA, která by Ti sedla lépe. já se teda taky bojím, co se mi stane s pletí, ale už to bylo opravdu neúnosné. Za chvilku bych vážila snad metrák a manžel by mě musel zabít, jak jsem byla protivná. :oops: :lol: O té únavě a bolestech hlavy nemluvě. A ještě jsem zapomněla zmínit, že jsem po ní ani neměla moc chuť na sex.

Luckaaa9
Povídálka 12 příspěvků 08.04.17 19:53

@Alushka.S Dok­torka mi řekla, že po tomhle platíčku můžu vysadit a pokud budu chtít, může mi dát jinou a když ne, tak nemusím brát nic.. jenomže se toho bojím :( ale přesně jak říkáš.. přibírám cca za 10 dní 1kg a nejde to nějak udělat.. zkousěla jsem smoothie diety atd.. krabičkové diety co ti udělá profesionál a vždycky po tý námaze jsem zhubla max 1 kg a když dieta přestala tak jsem to nabrala zpět a ještě nějaké kilčo navíc.. možná jsem i zavodněná, nevím.. :( :(
Zkusím jí vysadit a pak vám tady napíšu, co se změnilo :)

Alushka.S
Kecalka 226 příspěvků 08.04.17 19:59

@Luckaaa9 Tak moc držím palce, ať vysazení proběhne v pohodě a ať případně jiná HA sedne líp. :kytka:

Andynka32
Nováček 6 příspěvků 16.04.17 20:07

Já ji beru 2 roky. První měsíc jsem celý špinila, akné se strašně zhoršilo. Po 3 měsících přišlo zlepšení pleti.
Pleť mám teď hezkou, vážím pořád stejně tedy cca 55 kg na 170 cm. Jediná negativní věc je, že mě často bolí hlava, ale vydržet se to dá, nejhůř si vezmu Ibalgin. MS mám krátkou, max 3 dny a velmi slabou, což je zase plus.

Luckaaa9
Povídálka 12 příspěvků 03.05.17 15:15

Ahoj holky, chtěla jsem se vám ozvat jak jsem na tom po vysazení :) mám vysazeno přes 3 týdny (vysazovala jsem o týden dřív než jsem plánovala) teď mě bude čekat 1.ms bez ha, tak jsem zvědavá jak to všechno bude. :? Ale co jsem chtěla říct: před braním jsem trpěla na akné a teď (sice 3 týdny je málo, já vím) teď mám pleť snad ještě lepší než s ha, ani jeden pupínek, nikde rozšířené póry, nic. Dokonce mi přijde, že se mi stáhly jizvičky. Řešila jsem zde problém s přibývající váhou. Za ty 3 týdny mám dole 3,8 kg. A to jsem nic v jídelníčku ani pohybu nezměnila. Sportuji hodně, ale taky si ráda dám něco nezdravého. Cítím se mnohem ale mnohem líp! Nejsem protivná, nekonečné chutě na sladké jsou úplně pryč. Nejsem unavená, dokonce i ráno se probouzím i o hodinu dřív a jsem plná energie. Takže za mě super, cítím se skvěle! Už ha nechci vidět, je to svinstvo :P :(

Jj.Mm
Kecalka 330 příspěvků 03.05.17 15:18

Brala jsem ji jako prvni anti. A nic moc, dost draha, zle mi bylo porad, a navic mi neurzela cyklus, takze jsem zacala spinit v prubehu brani, proto za me ne. Ale to nemuzete brat podle lidi, vam treba sedne ☺

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama