Jaké máte zkušenosti s kosik.cz?

17
7.2.21 03:57

Jaké máte zkušenosti s kosik.cz?

Ahoj holky. :kytka: :pankac:

Ráda bych se vás zeptala, zda jste zkusily nakupovat potraviny online?

Já chodím nakupovat jednou týdně, ale ať vlezu do obchodu ráno, v poledne nebo večer, je tam vždycky milion lidí a mně to hrozně leze na nervy. Vždycky pak začnu spěchat, ať jsem co nejdřív pryč a tím pádem občas něco zapomenu. Nevím, jestli je to tou koronou, že nemají lidi co dělat nebo se už z toho stal náš národní sport. 8o

Nicméně uvažuji, že bych si ušetřila ty útrapy a začala nakupovat online. Tváří se to dost dokonale. Nemusela bych se tahat s taškami, ušetřím spoustu času a možná i peněz. Co jsem se dívala, tak při nákupu více kusů u některých položek je občas cena za kus i o 20 Kč nižší.

ALE! Googlila jsem si nějaké recenze, které mě zase odradily. Jedna paní tam psala, že z 36 objednaných položek jich v dovezeném nákupu chybělo 22, což úplně nechápu, jak je vůbec možné. :nevim:

Budu ráda za vaše zkušenosti, ale asi mě tlačenice mezi vozíky čeká i příště. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1263
7.2.21 06:12

Objednávala jsem několikrát a vždy v naprostém pořádku. To samé na rohlík. cz (tam je i pro maminky s malými dětmi doprava, myslím nad 500,– po-čt přes den zdarma + body za nákupy a potom sleva na různé akce s dětmi…) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
7.2.21 06:26

Objednávám na rohlík a spokojenost. Nikdy se mi nestalo, že by něco nedovezli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
7.2.21 06:38

Kosik i rohlik ok.
Rohlik mám raději.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2001
7.2.21 06:46

Mam za sebou tento tyden prvni nakup u Kosiku a super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
7.2.21 06:52

Nakupovala jsem tento tyden poprve na Kosik, vse v naprostem poradku, doprava zdarma (1.nakup, jinak ale minim. castky za dovoz), privezli vsechno na minutu presne, ceny perfektni, maji i slevy, akce…naprosta spokojenost…jen mi prislo, ze by mohli setrit taskami, nakup za 500kc v 7 taskach, veslo by se do 2…🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18569
7.2.21 06:57

Copak o to, ale největší problém je, že člověk nemůže vybírat očima. Hele mají v akci tohle, udělám tamto. Vidíš, dlouho jsme neměli ragu. Zkusím tenhle novej skyr. Jee kouzelné brčko do mléka, to vezmu klukovi. Kdyby člověk měl trávit čas prohlížením kategorii produktů, tak je ten čas trojnásobný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7603
7.2.21 07:08

@Bubla Bůčková jee to bych chtela taky rict, zkusim tenhle novej skyr :D sice temer netusim, co to je, ale zni to huste seversky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3432
7.2.21 07:26
@čáryfučka píše:
Nakupovala jsem tento tyden poprve na Kosik, vse v naprostem poradku, doprava zdarma (1.nakup, jinak ale minim. castky za dovoz), privezli vsechno na minutu presne, ceny perfektni, maji i slevy, akce…naprosta spokojenost…jen mi prislo, ze by mohli setrit taskami, nakup za 500kc v 7 taskach, veslo by se do 2…🙂

Tašky jim můžeš vrátit při dalším nákupu.. teda nevím, jestli i teď, myslím, že někde na stránkách píšou, že je za téhle situace neodebírají, ale jinak jo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8053
7.2.21 07:29
@Bubla Bůčková píše:
Copak o to, ale největší problém je, že člověk nemůže vybírat očima. Hele mají v akci tohle, udělám tamto. Vidíš, dlouho jsme neměli ragu. Zkusím tenhle novej skyr. Jee kouzelné brčko do mléka, to vezmu klukovi. Kdyby člověk měl trávit čas prohlížením kategorii produktů, tak je ten čas trojnásobný…

Zase usetris, koupis jen to, co chces a potrebujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
7.2.21 07:39

Objednávám na rohlíku a košíku běžně a bez problémů. Rohlík se zvládal líp vypořádat se zvýšenou poptávkou během vánoc a jarní paniky. U košíku beru radši maso a některé výrobky. Jen mi teda chybí u košíku možnost doobjednávek, což u rohlíku lze. Dřív jsme objednávali i u tesca, ale tam bylo hrozně nespolehlivé, kdy to dovezou a hlavně, co všechno dovezou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34580
7.2.21 07:53
@Cenarius píše:
Zase usetris, koupis jen to, co chces a potrebujes.

Moc neušetřís, ty ceny na rohlíku jsou vysoké. Třeba maso i po slevě je podstatně dražší než u řezníka. A konkrétně maso si ráda vyberu sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34580
7.2.21 07:54

@Eli-P Si nákup napiš a nezapomeneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1862
7.2.21 08:11

Objenávala jsem abych nemusela s miminkem do obchodu a vždycky super. Bála jsem se zeleniny a ovoce, ale vždycky přišly velký pěkný kusy. A já tedy i ušetřim, protože koupim jen to co chci a ne jen tak něco, protože to je v akci nebo na to dostanu chuť. Jenom maso nenakupuji to se mi 2× stalo, že trochu páchlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14831
7.2.21 08:11

Já objednávám potraviny online už mnoho let. Střídám košík a Tesco a oboje v pohodě. Košík je jistější na dodávku, v Tescu dost často pošlou náhradní zboží. Ale nemusíš si ho vzít, normálně ho vrátíš kurýrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat