Jaké máte zkušenosti s MŠ Na Korábě na Praze 8?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gisele14
Nováček 3 příspěvky 2 inzeráty 10.02.17 14:35
Jaké máte zkušenosti s MŠ Na Korábě na Praze 8?

Zdravím všechny, bydlíme na Praze 8 a uvažuji o vhodné školce pro dcerku (3 roky). Máte někdo zkušenosti s MŠ Na Korábě? Doporučily byste nějakou dobrou MŠ na Praze 8? Děkuji a hezký den. :) Linda

Reakce:

Kvetinaaarka
Nováček 8 příspěvků 12.08.18 09:03
MŠ Na Korábě
@Gisele14 píše:
Zdravím všechny, bydlíme na Praze 8 a uvažuji o vhodné školce pro dcerku (3 roky). Máte někdo zkušenosti s MŠ Na Korábě? Doporučily byste nějakou dobrou MŠ na Praze 8? Děkuji a hezký den. :) Linda

Dobrý den,
pokud jste děcko dávali do MŠ Na Korábě, jak jste byli spokojení? Stále hledám hodnocení a nikde nic. Velmi děkuji. K.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25073 příspěvků 12.08.18 09:31

@Kvetinaaarka Co se zeptat na FB skupině té konkrétní Prahy?

Sůvička80
Kecalka 174 příspěvků 12.08.18 09:56

@Kvetinaaarka : a už tam máš dítě zapsané a nebo hledáš pro příští rok?

Kvetinaaarka
Nováček 8 příspěvků 12.08.18 12:02
@Sůvička80 píše:
@Kvetinaaarka : a už tam máš dítě zapsané a nebo hledáš pro příští rok?

To je vedlejší, ptám se na názor na školku. Víte něco?

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 12.08.18 14:55

ahoj,

moje dítě tam chodilo, letos jde do první třídy a neustále prohlašuje, že chce zpátky do své milované školky:)
Byla tam moc spokojená, 2 x ročně školka v přírodě, hodně tvoření. Za nás tedy ano:)

Kvetinaaarka
Nováček 8 příspěvků 12.08.18 17:36

@Magrata děkuji velmi za reakci. Sama jsem tam chodila před „sto“ lety, ale to bylo vše jiné. Dám synka tedy tam. K.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily z bytu hrůzy Jiřího Pomejeho: Muž, s nímž bydlí, se bojí o život

Zatímco příbuzní a zbytek kamarádů Jiřího Pomejeho se nemohou dočkat, až ho... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >