Jaké máte zkušenosti s Paypalem

53
3.7.20 14:05

Jaké máte zkušenosti s Paypalem

Zdravím, chtěla bych se vás zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti s Paypalem, když jsem dala na e-bay inzerát na prodej hodinek tak se mi ozval nějaký francouz, že by mi je prodal za 10000 jestli bych je mu neposlala poštou, potom co se mu je poslala tak mi řekl, že jedině pošle peníze přes paypal já jsem se musela přes paypal registrovat založit si účet. Už čekám 2 týdny a peníze ještě nedorazili potom pak, když jsem psala do jejich centrály tak se mi neozvaly až po 3 týdnech mi dorazila s tím že mám paypalu zaplatit 9000 kč za to aby mi mohly poslat peníze, což považuju za velkou sviňárnu. Nemáte s něčím podobným takové zkušenosti?

Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26563
3.7.20 14:09

To je vtip, ze jsi poslala nekomu do Francie hodinky a doufala, ze ti je zaplatí, ne?

Co se tyka paypalu, tak tomu nerozumim. Dej sem printscreen toho mailu, co ti poslali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12911
3.7.20 14:12
@Chameleo píše:
Zdravím, chtěla bych se vás zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti s Paypalem, když jsem dala na e-bay inzerát na prodej hodinek tak se mi ozval nějaký francouz, že by mi je prodal za 10000 jestli bych je mu neposlala poštou, potom co se mu je poslala tak mi řekl, že jedině pošle peníze přes paypal já jsem se musela přes paypal registrovat založit si účet. Už čekám 2 týdny a peníze ještě nedorazili potom pak, když jsem psala do jejich centrály tak se mi neozvaly až po 3 týdnech mi dorazila s tím že mám paypalu zaplatit 9000 kč za to aby mi mohly poslat peníze, což považuju za velkou sviňárnu. Nemáte s něčím podobným takové zkušenosti?Díky za odpověď.

Ty si vážně nekomu poslala hodinky do FR bez platby? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1165
3.7.20 14:22

Tak on měl nejdřív zaplatit, ty pak poslat. PayPal je k tomu, že kdybys zboží neposlala, on reklamuje u PayPal a vrátí mu peníze. Naletela si :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3535
3.7.20 14:22
@Chameleo píše:
Zdravím, chtěla bych se vás zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti s Paypalem, když jsem dala na e-bay inzerát na prodej hodinek tak se mi ozval nějaký francouz, že by mi je prodal za 10000 jestli bych je mu neposlala poštou, potom co se mu je poslala tak mi řekl, že jedině pošle peníze přes paypal já jsem se musela přes paypal registrovat založit si účet. Už čekám 2 týdny a peníze ještě nedorazili potom pak, když jsem psala do jejich centrály tak se mi neozvaly až po 3 týdnech mi dorazila s tím že mám paypalu zaplatit 9000 kč za to aby mi mohly poslat peníze, což považuju za velkou sviňárnu. Nemáte s něčím podobným takové zkušenosti?Díky za odpověď.

Co to je za kravinu? Paypal užívám jako prodejce v eshopu tak i soukromě a takto to opravdu nefunguje. Platba ti od plátce přijde během pár sekund a paypal za transakce nic takového neúčtuje. I v business účtu jsou to jen minimální procenta. A taky by mě zajímalo do jaké centrály jsi volala? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9332
3.7.20 14:23

@Chameleo Hodinky máš v čudu a peněz se nedočkáš, snad si opravdu nemyslíš, že ti je zaplatí? Opravdu zírám 8o

Paypal
Většinou zdarma, žádné skryté poplatky

Vytvoření účtu PayPal i nakupování přes službu PayPal je bezplatné s výjimkou případů, kdy dochází k převodu měny. Žádné poplatky neplatíte ani v případě, že svým přátelům nebo rodině pošlete ze zůstatku na účtu PayPal platbu ve vlastní měně. Jiné transakce mohou být zpoplatněny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
3.7.20 14:37

Kecko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2525
3.7.20 14:37

Paypal je bezpečný a používám ho již spoustu let. Platby mezi paypal účty jsou během několika vteřin. Ale také bývá casto využíván podvodníky, kteří si založí vzhledově stejnou stránku a lidi vesele zadávají své údaje, včetně karet atd. podvodníkům přímo pod nos.
Vypadá to, že jsi někomu naletěla. Nechápu, jak můžeš někomu poslat cokoliv, dokud nemáš peníze. A to že máš někomu zaplatit balík, aby ti oni poslali peníze, to taky řádně smrdí. Jsi si jistá, že komunikuješ opravdu s podporou paypalu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19419
3.7.20 15:27
@berusa.m píše:
Co to je za kravinu? Paypal užívám jako prodejce v eshopu tak i soukromě a takto to opravdu nefunguje. Platba ti od plátce přijde během pár sekund a paypal za transakce nic takového neúčtuje. I v business účtu jsou to jen minimální procenta. A taky by mě zajímalo do jaké centrály jsi volala? :)

no konečně to chápu, zrovna včera jsem na to koukala, ale kvůli jedné plaitbě to pořizovat nebudu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3535
3.7.20 15:38
@ka2ka píše:
no konečně to chápu, zrovna včera jsem na to koukala, ale kvůli jedné plaitbě to pořizovat nebudu

Pypal je výborná služba, především při nákupech ze zahraničí. Kupující má poměrně velké šance se bránit, když obchod neklapne podle dohody. Jednou nám došel balíček (z číny) a přišlo úplně něco jiného. Podala jsem stížnost u paypalu. Prodejce se to snažil uhrát na slevu. Já jsem chtěla vrátit peníze. On mi napsal prostřednictví paypalu, že musím ale zboží zaslat na své náklady zpět a zaručit, že dojde nepoškozené. Na to jsem reagovala, že je jeho chyba, že poslal špatné zboží, že náklady na dopravu hradit nebudu a že žádám o vrácení peněz. Do druhého dne byly peníze paypalem vráceny. Jakmile máš totiž u paypalu jako obchodník veden nějaký spor, blokují obchodníkovi peníze a ten to samozřejmě chce rychle vyřešit. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19419
3.7.20 15:45
@berusa.m píše:
Pypal je výborná služba, především při nákupech ze zahraničí. Kupující má poměrně velké šance se bránit, když obchod neklapne podle dohody. Jednou nám došel balíček (z číny) a přišlo úplně něco jiného. Podala jsem stížnost u paypalu. Prodejce se to snažil uhrát na slevu. Já jsem chtěla vrátit peníze. On mi napsal prostřednictví paypalu, že musím ale zboží zaslat na své náklady zpět a zaručit, že dojde nepoškozené. Na to jsem reagovala, že je jeho chyba, že poslal špatné zboží, že náklady na dopravu hradit nebudu a že žádám o vrácení peněz. Do druhého dne byly peníze paypalem vráceny. Jakmile máš totiž u paypalu jako obchodník veden nějaký spor, blokují obchodníkovi peníze a ten to samozřejmě chce rychle vyřešit. :palec:

aha tak to jsem netušila, já z číny a ciziny v podstatě neobjednávám :think: tohle jsem chtěla dva návody, jindy jde platit kartou tady to nenabízí jen pay pal tak jsem to studovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
4.7.20 14:44

@Chameleo
Ahoj. To není pravý PayPal, ale podvod. Stalo se to známému. Nakonec to oznamoval Policii ČR a ta to šetřila s tím, že nevyšetřili nic, ale poškozených bylo asi 20. Tehdy se jednalo o posílání do Irska s tím, že vypátrali nějaké kontakty až někde v Albánii a pak se to celé odložilo. K hodinky si přišla, hlavně už neposílej nikam žádné peníze. A být tebou oznámím to na tu Policii. Ty emaily co ti chodí, že máš poslat nemám 9000 Kč jsou samozřejmě taky podvodné, to na tu policii taky dolož.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
4.7.20 14:49

@Chameleo
Sama ses na PayPal neregistrovala že? Ale přes nějaký odkaz nebo tak, co ti poslal ten člověk. Protože těch 9000, co po tobě jako že PayPal chce, za to, aby ti poslali těch 10000, jsou vlastně prachy, které shrábne přímo ten „francouz“, který nejspíš ani neexistuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama