Jaké máte zkušenosti se Swarovski šperky?

215
31.7.14 12:49

Jaké máte zkušenosti se Swarovski šperky?

Ahoj dámy, chtěla jsem si nakoupit nové šperky a mám ráda blyštivé kamínky, takže vyhrál Swarovski. Vím že originál je holt originál, ale nechci do nich investovat moc peněz. Přece jen jsem na mateřské a nejsem žádná celebrita:) Koukala jsem na http://www.chic-bijoux.cz/
Máte někdo zkušenosti?? Rada, doporučení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5198
31.7.14 13:01

Ahojky, mám s těmito šperky zkušenosti. Už vím, že se nevyplatí kupovat šperky s malými kamínky, protože velice rády vypadávají. Pokud si vybereš šperk s většími kamínky, tak by měly snad na svém místě vydržet. Ale šperk s několika malými kamínky bych z vlastní zkušenosti nedoporučovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6788
31.7.14 13:04

Šperky jsou super, není to nic extra levného, ale ani drahého. Objednáváme hlavně tady: http://www.czech-fashion-jewellery.eu/…ky-swarovski :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
31.7.14 13:04

Já mám ráda náušnice, mám jedny originál Swarovski, a jedny napodobeniny ze stánku. Oboje po vic než roce krásné(u napodobenin to odborník pozná podle provedení, ale oboje dobře slouží a vypadá jak nové).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
31.7.14 13:05

Já jsem nikdy nemusela reklamovat. Zkušenosti výborné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
31.7.14 13:06

Já mám zkušenost s originál a ty jsou superový, mám od Swarovski náušnice, nosím jen na nějaké „lepší“ příležitosti a jsem na 100% spokojená :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11659
31.7.14 13:06

Velmi špatné. K třicetinám jsme dostala, prstýnek, řetízek s přívěskem a náučnice. Z náušnic mi behěm dvou měsíců vypadaly kamínky. Velice slořitá a nestandardní reklamace. Jo, bylo fajn, že hned na prodejně vymněnili kus za kus, ale já jsem si v té euforii neohlídala, že jsme nesepsali reklamační protokol. No a pak mi vypadaly kamínky znova. Tak jsem je chtěla vymněnit za něco jiného, ale nešlo to. Prý mi je kdykoliv vymnění za ty samé, což mi přišlo jako blbost. Mám tam snad
lítat pořád? Prý jo. Tak jsme jim řekla, že tohle je druhá reklamace, že při třetími musí vrátit peníze a oni, že nemám důkaz na to, že tohle je už druhá.
No koukala jsem jak zjara.
Tak tam nastoupil manžel, začal vyhrožovat ČOIkou (je jiech povinnost reklamační protokol vystavit) a peníze nakonec vrátili.
No a teď mi vypadaly kamínky z přívěsku. Jsem nešťastná, že to budu muset opět řešit.
Takže za mě Swarovski nikdy. Je to předražené sklo (oni tomu říkají křiťál, ale je to syntetika), na otázku, co je to za kov, jestli třeba ocel, ti odpoví, že to je rhodiovaný kov. Takže víš prd.
Místo těchto náušnic jsme si pak jinde koupila náušnice stříbrné rhodiované se zirkony, za míň peněz a drží perfektně.

Příspěvek upraven 31.07.14 v 13:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18259
31.7.14 13:07

Ahoj, ja jsem si od neho jednou koupila takovyhle nausnice,
http://www.chic-bijoux.cz/…ski-elements
nejsou teda presne ony, ale hodne podobny, na jedny benzince byla akce, sbirat body za benzin a pak sis mohla za to vybrat Swarovskeho vyrobky…, no docela me to zklamalo, do vany, do bazenu vsude si je sundavuju a stejne to co strka do ucha + plus to okolo kaminku me da se rict zcernalo, ne moc, ale neni to uz ono a to rovny co je v uchu mam rozvyklany.. :nevim: se ted bojim, ze to nekde ztratim :(…tak nevim no…uz bych si od neho nic nekoupila, rikala jsem si znacka to neco vydrzi a prd…:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
31.7.14 13:09

Běž si raději koupit do stříbrnictví něco, co bude podobně vypadat, ale nebude to swarovski. Swarovski elements je jen jejich „kámen“ zasazený do bižuterie. Takže se na to vyprdni, nestojí to za to. Kup si raději stříbro nebo lépe (pokud na to máš) rhodiované stříbro.
Moje maminka provozovala obchod se stříbrem, swarovski elements by nikdy nevzala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
31.7.14 13:20

@Vandulle jj taky mám raději spíš ty větší kamínky…nevím teda jak s vypadáváním, mě se to spíšch hlavně líbí:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
31.7.14 13:22

@alexsona já právě ráda nosím takovéhle blyštívé věcičky třeba i častěji:) Akorát nosit jen to samé dokola je nic moc:/ A na pravé Swarovski..no tak to bych nesměla být na té mateřské:P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
31.7.14 13:24

@Hanka79 jj ty jsem měla teda taky z nějaké úplně jiné akce. Ale je fakt že tady za stovku asi nemí možno čekat super kvalitu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9931
31.7.14 13:29

U Swarovski kupuju spíš doplňky jako klíčenky a přívěsky, u šperků mi vadí, že nesmí přijít do kontaktu s vodou ani kosmetikou. Přívěšek co mam na klíčích od auta mi jednou měnili, když se rozpadl na 2 části, podruhé jsem si ho sama slepila. Na klíčence mám už asi třetinu kamínků pryč. Jak už tu někdo psal, pro mě je to předražená bižuterie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4691
31.7.14 13:35

Ja jsem delala brigadu ve Swarovski a dobrovolne bych si to nekoupila ani nahodou. Je to v podstate smuk z pouti, jen sklicko v kovu, ze ktereho se ona zminovana rhodiova vrstva rada odira. Rozhodne to neni na denni noseni. Jo, hezky se to blyska, ale je to strasne predrazeny na to, co to ve skutecnosti je. Maly kaminky vypadavaj, vi to vsichni, vcetne vyrobce, proto to ochotne dokola vymenujou za novy.
Neda se v tom koupat, hned to vypada olezle. A kdyz se to nosi porad, tak to za cas taky zacne vypadat vselijak, pokud z toho ovsem do te doby nevypadne ten kaminek.

Dalsi moznost je koupit ty neoriginalni, ale tam je jen ten kristal koupeny od Swarovksi, jinak zbytek sperku uz s tim nema nic spolecneho. Mozna, ze kdyz to nekdo zasadi do stribra, bude to mit delsi zivotnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
31.7.14 13:36

@ivašot. Tak jedno veliké srdíčko co jsem dostala k Vánocům nosím docela často a nijak jsem se neostýchala se s ním i vykoupat nebo jít na koupaliště a normálně přežilo…vypadá pořát stejně. Možná hodně záleží na tom jestli je to jeden velký kus a do čeho je zasazený, nebo je to spousta malých kamínků, to pak pravda má co padat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama