Jaké máte zkušenosti se Swarovski šperky?

Napsat příspěvek
1
13.1.15 17:33

PeťuloPl, mohla bys mi prosím dát vědět jak jste dopadli se stížností u Čoiky? Mám obdobný problém. Koupila jsem v prodejně Swarovski originál náušnice za 2.600,– (kruhy s kamínky), poněvadž jsem na mateřské měla jsem je za ten rok co je mám asi tak 5× na sobě. Dodržovala jsem i zásady použití, dokupovala jsem si na ně ještě tu leštící hadru a pak při leštění jsem zjistila, že je minimálně jedna třetina kamínků vypadáná.
Dnes mi přišel email, že reklamace je posouzena jako neoprávněná a byla zamítnuta. Jsem v šoku, přesně jak píšeš ty 2.600,– v háji a nervy mám taky v háji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sisska
26.1.15 19:35

No já jsem teda originální Swarovski nikdy neměla, ale kdysi jsem dostala od kamarádky Swarovski Elements a teď už si je doma taky vyrábím z komponentů z top-koralky a nemusím řešit šílené peníze, když je to ikdyž méně kvalitní, tak stejně krásné.

• Nahlásit
  • Citovat
3
22.9.15 22:25

Já mám teda zkušenosti dobrý. Už tak 5 let zpátky, jsem si kupovala u takového toho stánku swarovski sadu náušnice + přívěšek a doteď mi to vydrželo, nezčernalo, ani se nerozbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Daisy Veronica
23.9.15 00:28

Jedině originál ;) Já dostala od mužskýho sadu náušnice a řetízek s přívěskem a to se s těma bižu komponentama, co z toho různě ženský vyráběj, nedá srovnat ;) Sadu mám 4.rokem a zažila se mnou fakt mnohoooo. Každý rok dovolenou u moře a každý týden plavání v bazénu s dcerou :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
3511
23.9.15 08:32

bižu

Není to náhodou jen bižu předražená kvůli značce??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
23.9.15 10:38

Ahoj, dostala jsem od přítele naušnice a řetízek od Swarovski. Všechno bylo originál, jenže já už od nich jedny naušnice mám a strašně mě z nich bolí uši už jen po hodině nošení, takže ta představa, že mám dvoje naušnice v krabici mě nenadchla a že snad u této společnosti je vrátit nebude problém kort když jsme je šli vrátit obratem. A to jsme pekelně narazili, že prý naušnice vracet nemůžou z hygienckých důvodů. Tak jsem jim řekla ať si je nechají vyčistit, že to uhradíme. A že si nejsem jistá zda ze zákona, když je nemůžu nosit, páč mám zřejmě alergii mi řekli ať si opatřím potvrzení od lékaře a pak se s náma budou bavit. Od takovéto společnosti by člověk čekal úplně jiný přístup. Neřeknu kdyby bylo zboží poničené či nošené, ale my je za dva dny po nákupu šli vrátit.
Takže originál Swarovski nedoporučuji a dejte si pozor když u nich něco koupíte, vrátit už to očividně nemůžete, takže jako dárek, absolutně nevhodný, ne vdždy se člověk trefí do vkusu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
23.9.15 10:38
:?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.16 09:34

Swarovski už nikdy!

Mám asi 4ks šperku od Swarovského všechno je krasne dokud ovšem neřešite reklamaci, vypadly mi 4 male kaminky z prstynku, prstynek je v v zaruce ovšem je velky problem pro ně doplnit kaminky do prstýnku, do vyjadřeni mi pouze řekli, že reklamace nebyla uznana, a že nelze dat prstynek do puvodniho stavu, podotykam, že se se šperkama nekoupu, neprichazi vubec do styku s vodou, kremem a ničim podobnym. Bohužel mě to velmi zklamalo, takže přište jdu do jiné prodejny ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
4.10.17 14:15

Značka je dobrá po celém světě dokonce v zahraničí více uznávaná než Pandora. Mám hodně výrobků a je pravda, že šperky jsou rozdělené na každodenní nošení a občasné, takže tohle je důležité vědět. V obchodě za mně poradí velmi dobře, pokud chci vědět o šperku, poradí mi vždy vše podrobněji, tak že chápu. Stalo se, že vypadnul křištál z prstenu ale nebyl problém získat úplně nové zboží. Nic není na celý život pouze DIAMANT!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
9.6.20 09:51

Swarovski

Dříve jsem brala šperky Swarovski jako top šperky. Nejsou špatné a cena je taky super.
Co se mi moc líbí je, že jsou lesklé a tak si jich lidé většinou všimnou. Pokud mohu doporučit, tak ráda nakupuji na Stoklasovi. Našla jsem si i eshop, kde mají tedy jen komponenti Swarovski a zbytek dělají v Jablonci. https://www.hgm.cz/…cka-crystal/ za 600 Kč. Dříve jsem nakupovala na Aliexpressu, cena byla lepší, ale produkty nebyli, tak pěkné a ještě mi černali. Obě dvě firmy mám ráda a jsou to české firmy. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.20 15:08

Osobně si nekupuju přímo tuto značku, ale třeba na evolutiongroup mají šperky, kde se používají přímo kamínky swarovski a ty jejich šperky mi přijdou mnohem zajímavější :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.20 19:21

A jak víš, že jde přímo o kamínky swarovski?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.20 17:26

@Karolinka95 Protože už od nich šperky mám a vždy mi byl dodán certifikát o původu kamínků :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.20 17:18

Je to drahý obchod, ale kvalita je mizerná. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie