Jaké máte zkušenosti ze židličkami od Babypointu?

105
1.6.07 12:43

Jaké máte zkušenosti ze židličkami od Babypointu?

Ahoj, pročetla jsem spoustu diskuzí o židličkách, ale mě stejně hrozně padla do oka židlička Babypoint Fábula (žlutá nebo oranžová). Je fakt, že mě upoutala barva i motiv na sedátku, a tak bych se ráda zeptala, jestli s židličkami od babypointu máte nějakou špatnou nebo dobrou zkušenost… Je to totiž teď novinka, tak nepředpokládám, že už ji někdo vyzkoušel na vlastní kůži, ale jestli jo, budu ráda za každou radu :-)

Díky moc a mrňatům pěkný papání :-)

Elissa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3492
1.6.07 12:47

Ahoj,

jestli se neptletu tak baby point je bývalý baby dreams a s jejich jídelní židličkou jsme moc spokojení :D Máme baby dreams Bambi.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
1.6.07 18:21

My máme taky Bambi( místo ní ted dělají Fábulu), a taky jsme mooc spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
2.6.07 15:39

Holky děkuju!!!! Já věděla, že je na Vás a diskusi na emiminu spoleh :-) Už ji jdu objednávat :-) Ještě jednou vážně díky!!! Ani jsem netušila, že se jedná o jednu firmu a skoro totožný výrobek :-)) Vážně moc díky :-)
Elissa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
4.6.07 09:18

Elisso - máme doma 14 dní tu modrou Fábulu, kamarádka má Bambi, jsou fakt úplně totožné, jen ta Fábula má látkovou vložku bez obrázků, je taková froté, barva šedá. Jinak naprostá spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
5.6.07 10:26

Reňi děkuju, jsem moc ráda, že mám reakci od někoho, kdo ji už vyzkoušel :-) Já mám holčičku a hrozně se mi líbila žlutá varianta (ty myšky a sýr - prostě žlutá k tomu motivu šla nejlíp), ale „rodinná rada“ mě přehlasovala, a tak jsem objednala oranžovou… No, uklidňuji se tím, že na té oranžové nebudou tak vidět všechny ty fleky… :-)

Ještě jednou díky :P 8) :P všem :-)

Elissa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12873
6.6.07 19:03

Elisso, mě včera doputovala žlutá varianta a je naprosto skvělá!!! hlavně si nemůžu vynachválit možnost omytí židličky (malá mi patlá jídlo absolutně všude :-) ) myslím, že jsi vybrala dobře :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
7.6.07 11:34

Mě včera dorazila oranžová a musím říct, že je taky hezká, takže spokojenost :-) Hlavně se zásilkovým obchodem - v pondělí jsem ji zaplatila a ve středu jsme ji už měli doma :-)

Jen nám přišla docela odřená a poškrábaná - hlavně všechny plastové části (nejvíc spodek židličky). Myslím, že to už je od výrobce, jak to balili. Manžel se nad tím dost pozastavoval, ale já nad tím mávla rukou s tím, že to stejně nebude vidět…

Taky si myslím, že je dost veliký ten pultík. Janička je ještě malá, takže jsem ho teď sundala a možná ho ocením až bude větší.

Jo a taky jsem si říkala, že by bylo svělý, kdyby přibalili 2 náhradní jezdící kolečka místo těch předních špuntíků. Ty budou dobré,až malá začne v židličce jančit,ale teď, co je ještě malá bych radši, aby židlička byla celá na kolečkách - snáz by se mi s ní pohybovalo. Teď je to ježdění hrozně těžké a neohrabané - už jsem si i zanadávala :-)

Ale jinak se mi židlička moc líbí a Janičce se v ní sedí taky hezky. Zvykla si docela rychle, protože to polohovací lehátko už jí bylo hodně těsné :-)

Elissa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
7.6.07 12:32

Elisso - právě v tom je ještě ta změna od židličky Bambi, která ještě má kolečka 4. Teď podle nových „výmyslů“ nesmí mít, z bezpečnostních důvodů. Mně to taky štve, je to na přemisťování nepohodlné.Pultík taky ještě nepoužíváme, malý je tam takový „utopený“, myslím, že jeho čas ještě přijde.
Já nic poškrábaného neměla, takže těžko říct, můžeš to zkusit vyměnit. Tak ať jste spokojené, my teda jsme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.8.07 12:23

Chtěla bych najít někoho kdo ma zkušenosti s židličkou Safír.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.10.07 20:29

taky me zajimaji recenze na Safir,ale tady asi nikdo neni,co:(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama