Jaké máte/jsou hračky s využitím vody?

226
8.7.20 14:46

Jaké máte/jsou hračky s využitím vody?

Zajímalo by mě, jaké hračky, které fungují s využitím vody, máte doma nebo jste někde viděli? Ptám se kvůli tipům, co se dá ještě pořídit. Pro příklad uvádím dětský dřez na baterky, do kterého se napustí voda, která potom přes kohoutek cirkuluje dřezem a dítě se může trochu máchat při umývání nádobí.. Ten už doma máme. Taky máme bazének, ale ten se dá využívat jenom v opravdovém horku, že jo… Klukovi je rok a čtvrt, tak ho ještě na nějaké stříkací pistolky neužije a v bazénu taky moc dlouho nevydrží. Ten dřez ho moc baví, takže něco v tom duchu bych klidně ještě domů uvítala. Díky za tipy! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

a12
42689
8.7.20 14:52

Videla jsem nejaky stolecky, zadej do googlu vodni stolek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
8.7.20 14:55

@a12 super! Přesně něco takového jsem myslela, díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9905
8.7.20 15:06

Synovec má takové ty drahé vodní dráhy (jmenuje se to Big něco), ale stejně radši dostane kýbl vody na pískoviště a k tomu spoustu kelímků a kyblíků. Je to hezké, ale to používání pro mě neodpovídá vynaloženým prostředkům. Sada děrovaných kelímků z Ikea (Mula za 59,–Kč) udělá stejnou službu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17445
8.7.20 15:14

Koukni na YOOKIDOO maj spoustu blbinek pro deti do vany, videla jsem nejaky kouzelný kohoutek, ponorku, sprchu atak, ale je to do vany, asi to nebude na blbnutí v bytě jen tak :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama