Jaké méně obvyklé jméno pro dítě - otec je cizinec

Anonymní
28.3.20 21:15

Jaké méně obvyklé jméno pro dítě - otec je cizinec

Ahoj holky, potřebuji poradit. Omlouvám se za anonym, ale chceme si to nechat ještě chvíli pro sebe (mám tady nějaké známé). S manželem čekáme miminko a potřebovali bychom poradit ohledně jména (pohlaví zatím nevíme, necháme se překvapit).
Manžel je cizinec, rodina částečně anglicky mluvící a částečně francouzsky. No a já jsem normální Češka z normální české rodiny, žádný mix :D Bydlíme a žijeme v Česku, zatím, ale je velká pravděpodobnost, že bychom se v budoucnu stěhovali do zahraničí, takže proto bychom rádi nějaké „mezinárodní“ jméno, které by bylo v pořádku tady, ale i v zahraničí.

Napadá vás nějaké jméno, které by bylo vyslovitelné jak pro českou rodinu, tak i pro tu anglicko-francouzskou? Už máme doma malého klučinu, jmenuje se René. Manželovi se líbí pro kluka Nicholas a pro holku Naomi, mně se třeba poslední dobu líbí Rachel pro holku nebo Antonín (Anthony) pro kluka, jenže manžel říká, že jak Nicholas a Anthony jsou vlastně docela častá jména a radši by něco méně obvyklého… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15733
28.3.20 21:17

Martin, Magdalena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
28.3.20 21:20

Sebastian? Má to kamarádka češka co si vzala němce..nikoho dalšího s takovým jménem neznám.. Co Jakub(Jakob, džejkob:))) Holčicí Nina, Zoe, Frančeska, Paula? Gratuluji k miminku, ať jste zdraví :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24834
28.3.20 21:21

A příjmení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5110
28.3.20 21:24

Hugo, Linda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2391
28.3.20 21:26

David, Michael, Adam, Tobias, Anna, Natalie(a), Sabina, Ella

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 21:31
@AlcaBa píše:
Sebastian? Má to kamarádka češka co si vzala němce..nikoho dalšího s takovým jménem neznám.. Co Jakub(Jakob, džejkob:))) Holčicí Nina, Zoe, Frančeska, Paula? Gratuluji k miminku, ať jste zdraví :kytka:

děkuji, právě Jacob už jeden v rodině je u manžela, synovec, takže proto zrovna tohle jméno radši ne…jinak Zoe nás taky napadla, tak uvidíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
490
28.3.20 21:33

Pro kluka Artur, Robert, Adam, Max. Holka - Sandra, Anna, Elen, Viola (Violet), Ema, Karin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
28.3.20 21:34

Julie a Benjamin :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16499
28.3.20 21:38

Ta Rachel je hezká, tu bych dala. Pro kluka třeba Adam, David, Frederik, Vilém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 21:39

@Russet přijmení je Asiedu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.20 21:42
@terien píše:
Ta Rachel je hezká, tu bych dala. Pro kluka třeba Adam, David, Frederik, Vilém

jo, Rachel je super, jinak díky za tipy pro kluky, David by byl super, ale těch máme v rodině už několik (brácha, bratranec…) :D

• Nahlásit
  • Citovat
16499
28.3.20 21:45
@Anonymní píše:
jo, Rachel je super, jinak díky za tipy pro kluky, David by byl super, ale těch máme v rodině už několik (brácha, bratranec…) :D

Mě se hrozně líbí i Javier. Nebo Robin, Richard,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
28.3.20 21:47

Holky a co Patrik? :srdce: a Patricie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48759
28.3.20 21:57
@Anonymní píše:
@Russet přijmení je Asiedu

Max je uni jmeno. Sebastian, Damian. Vyrazne k prijmeni je Bruno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama