Jaké menší dárky vás potěšily k Vánocům?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 21:02

Jaké menší dárky vás potěšily k Vánocům?

Ještě v rodině dojíždíme vánoční návštěvy. A tak mě napadá, co dáváte vzdálenějším příbuzným nebo třeba přátelům, když je nechcete odbýt blbostí, ale zároveň na tom nenechat výplatu? A co třeba rádi dostáváte? Většinou to řeším nějakým značkovým mýdlem a sypaným čajem, sušeným ovocem apod. Pár let jsem vyráběla vaječné likéry, domácí nakládané sýry apod. Ale jaksi mám pocit vyhoření. Ocení to vůbec někdo? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5640
12.1.22 21:05

Tak domácí likér nebo sýr bych ocenila určitě. Já to řeším lahví alkoholu nebo čokoládou, z věcí dávám svíčky, hrnečky nebo keramiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7884
12.1.22 21:10

Domácím vaječníkem nebo nakládaným sýrem by ses mi určitě zavděčila. Já myslím, že nej je to, co se může sníst, hlavně žádná keramika apod.
Kolegyně kupuje a dává na Vánoce výherní losy, to je fajn originální dárek.
Já když jsem měla narozeniny, tak jsem v práci dostala od kolegyněk hodně pochutin ze zdravé výživy a to mi fakt udělalo radost, protože jsem zkusila plno věcí, co jsem ani neznala - tyčinky z červené řepy, různé zdravé sušenky a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27777
12.1.22 21:15

Já mám ráda čaje a potěší i cokoliv ke snědení (teda nedávat veganovi klobásu apod ).
Udelal mi radost i svazek českého česneku, látkova nebo skládací taška s oblíbeným motivem, kvalitnější vonná svíčka (a nemusí to být hned yenkee candle), med od včelaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55918
12.1.22 21:16

Jedlé dárky nebo tekuté. Krémy nebo kosmetický balíček. Kalendář se vždy hodí, propisky. Prostě něco praktického.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19731
12.1.22 21:17
@Anonymní píše:
Ještě v rodině dojíždíme vánoční návštěvy. A tak mě napadá, co dáváte vzdálenějším příbuzným nebo třeba přátelům, když je nechcete odbýt blbostí, ale zároveň na tom nenechat výplatu? A co třeba rádi dostáváte? Většinou to řeším nějakým značkovým mýdlem a sypaným čajem, sušeným ovocem apod. Pár let jsem vyráběla vaječné likéry, domácí nakládané sýry apod. Ale jaksi mám pocit vyhoření. Ocení to vůbec někdo? :think:

Jde o to, aby darce vedel, co obdarovaneho potesi.
Me treba vonave svicky anebo peceny caj potesi vzdy. Ale toho, kdo svicky a vosky nepali a caje nepije, takovy darek fakt nenadchne.
Osobne lahev vina nebo lihoviny jako abstinent neocenim. Presto mi to porad nekdo dava :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27777
12.1.22 21:17
@Kelsey píše:
Jedlé dárky nebo tekuté. Krémy nebo kosmetický balíček. Kalendář se vždy hodí, propisky. Prostě něco praktického.

Kalendář je takovy tricky. Uziju jeden rodinný nástěnný a jeden diář do kabelky. Tři se mi sejít nemusí. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55918
12.1.22 21:22
@Svistice píše:
Kalendář je takovy tricky. Uziju jeden rodinný nástěnný a jeden diář do kabelky. Tři se mi sejít nemusí. :lol:

Dostala jsem letos dva stolní od Ježíška pro sebe a jeden rodina. Jeden tady v kalendáři. A každý má místo. Mám totiž v práci víc stolů, kde mám sídlo a průběžně se pohybuji. Takže na každý stůl jeden kalendář se hodil :mrgreen:. Třetí mi chybí. Ale to neva.
Rodinný zůstal doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
12.1.22 21:22
@Svistice píše:
Já mám ráda čaje a potěší i cokoliv ke snědení (teda nedávat veganovi klobásu apod ).
Udelal mi radost i svazek českého česneku, látkova nebo skládací taška s oblíbeným motivem, kvalitnější vonná svíčka (a nemusí to být hned yenkee candle), med od včelaře.

To jsou krásný nápady :potlesk:. Svíčku si přeju pravidelně od syna k vánocům, ta nikdy nezklame. I když mi jich vždycky bylo líto je zapálit, právě proto, že jsou darované, ale letos jsem do nich šla hned :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 21:28

Já to vidím jako většina z vás - nejlepší jsou jedlé dárky, žádné pracholapy. A dávám si s výběrem záležet, aby se to trefilo do vkusu. Ale moje rodina se na všechno tváří, že to v životě neviděli a fakt to nepotřebují..a my od nich pravidelně dostaneme nějaký kýč, kalendář s andělíčkama a podobně. Tak už nevím, jestli to neodpískat úplně a vidět se radši až na jaře. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
36182
12.1.22 21:28
@Kelsey píše:

Kalendář néé, ten si každý koupí podle svého vkusu a stačí mu jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
12.1.22 21:31

Určitě něco co se dá spotřebovat. Nejlépe něco co se dá sníst nebo vypít :)
Lepší káva, čaj, alkohol, džem, med, čokoláda. I losy jsou fajn a milej dárek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3393
12.1.22 21:32

Vyrabim spoustu potravin a veci - semolinove testoviny, liker, motane svicky ze vceliho vosku, klidne domaci bramburky do celofanu, cokoladove pralinky s marcipanem, polotvrdy bylinkovy syr, obrovskou radost delal domaci kvasovy chleba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20263
12.1.22 21:33

Caje, kvalitni kava, vino, svicky. Hlavne zadne dekorace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34112
12.1.22 23:23
@Anonymní píše:
Já to vidím jako většina z vás - nejlepší jsou jedlé dárky, žádné pracholapy. A dávám si s výběrem záležet, aby se to trefilo do vkusu. Ale moje rodina se na všechno tváří, že to v životě neviděli a fakt to nepotřebují..a my od nich pravidelně dostaneme nějaký kýč, kalendář s andělíčkama a podobně. Tak už nevím, jestli to neodpískat úplně a vidět se radši až na jaře. :lol:

Anebo se vidět a odpískat dárky :)

My si v širší rodině ty veteše už dávno nepřesunujeme a to je pro mě ten nej vánoční dárek, nedostávat zbytečnosti, nemuset nad tím dumat atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat