Jaké menší VENUŠINY KULIČKY pro posílení pánevního dna?

Anonymní
12.10.20 17:26

jaké menší VENUŠINY KULIČKY pro posílení pánevního dna?

Nemám v této věci žádné zkušenosti, tak prosím o radu, abych nevybrala špatně. Chci kuličky za účelem posílení pánevního dna. Nemám žádný problém a nejsem ani po porodu, ale třeba přerušované močení mi nejde, tak usuzuji, že pánevní dno mám povolené. Ale hlavní důvod je, že mi přítel upřímně sdělil, že mě při sexu po chvíli už moc necítí, resp. asi by si představoval užší… :,( (asi kombinace povoleného dna a průměrného přirození… :roll: :lol: ). Já ho cítím, tak nevím, kde je chyba. Ale trošku se posílit asi nebude na škodu. Potíž je v tom že já uvnitř špatně snáším cokoliv, co tam nepatří :lol: včetně tamponů, vibrátorů atp. Tudíž bych potřebovala asi nějaké menší kuličky, třeba průměr 3.8 u You2Toys twin balls se mi zdají obří. děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.10.20 18:14

Malé kuličky bývají vyrobené ze skla, nebo kovu a jsou dost těžké. Jsou už pro opravdu pokročilé. Pokud máte svaly tak moc povolené, že nedokážete přerušit ani močení, tak opravdu nedoporučuji. Viděla bych to pro začátek na něco takového https://mujkalisek.cz/…8380054.html a pro snazší zavedení si můžete pomoci lubrikantem. Já neměla nikdy tak moc svaly povolené, ale udržet v sobě malé kuličky jsem měla problém i v době, kdy jsem zvládla cíleně sevřít partnera…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 18:23

Whoop.de.doo kuličky a nebo aniball je k posílení pánevního dna.. nevím tedy kolik ti je let, ale každá frnda je jinak velká, široká a pochybuji, že se ti tím zúží :wink: prostě, někdy to nepasuje 😂 Joo kdyby byl u tebe problém, že ho necítíš, tak by rada byla, najdi si větší penis 😃 jestli ti to hodně vadí.. nebo použijte vakuovou pumpu :wink: dělají pro muže i ženy :wink: a to je super zpestření :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 22:37

Zkus vaginální činku. Mám po dvou porodech a po pár dnech cítím změnu. Moc na WC dokážu plně zastavit, driv mi to nešlo. Mám zatim lehčí, potí přejdu na těžší. I ta lehčí zezacatku mi dala zabrat :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 07:23
@Anonymní píše:
Zkus vaginální činku. Mám po dvou porodech a po pár dnech cítím změnu. Moc na WC dokážu plně zastavit, driv mi to nešlo. Mám zatim lehčí, potí přejdu na těžší. I ta lehčí zezacatku mi dala zabrat :D

Taky jsem si ted cerstve poridila malou cinku, takove vajicko. Ma obvod jen 8,5 cm (vizualne 2,5) a vazi jen 33 g. Pry je vhodna pro zacatecnice, tak uvidim :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
6187
13.10.20 08:15

Já mám Geisha Balls 2 a ty jsou super, jsou 4, každá jinak těžká, mají malý průměr a buď jdou používat bez pouzdra na vydávání nebo s pouzdrem jako činka. Já je vybrala kvůli možnosti používat jen samostatné kuličky, nemám ráda když mi dole něco trčí, vadil mi i provázek od tamponu. Používám je při cvičení, pomáhá to abych držela zpevněné „core“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama