Jaké menstruační vložky pro desetiletou slečnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.17 09:40
Jaké menstruační vložky pro desetiletou slečnu?

Ahoj maminky, má desetiletá dcera dostala první menstruaci. Můžete mi prosím poradit, jaké pro ni budou nejlepší vložky - ať už po zdravotní stránce, tak i po stránce pohodlí :think:. Já sama menstruuji max. 2 dny, takže mi na vložkách úplně tak moc nesejde. Ale předpokládám, že dceřiny začátky budou krušné a dlouhé stejně tak, jako jsem je měla já. Tak bych ráda, aby měla kvalitní, zdravotně nezávadné pomůcky. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

IvePr
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 28.10.17 09:50

Asi jsem divná já i moje mamina… Ale při mojí první ms ve 14 letech mi žádný speciální vložky nekupovala… Prostě mi dala ty co zrovna byli doma… Úplně obyčejný ze supermarketu…a to jsem mívala ms dlouhou… Později jsem sama přešla na tampony…jsou pro mě pohodlnější ;)

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 28.10.17 09:51

Zkus klasiku - Always, ty jsou odzkoušený a řekla bych, že jedny z nejlepších

Šouminka
Kecalka 178 příspěvků 28.10.17 10:00

Taky bych sla do always

Plavuše
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 28.10.17 10:04

Mne nejvic vyhovuje povrchovy material u vlozek Ria, takze za me ty.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8430 příspěvků 33 inzerátů 28.10.17 10:08

Always. Dobre sajou, jestli to bude mit silnejsi oceni, ze se to opravdu rychle vsakne. Delaji tenke, ale pak i o neco i silnejsi, ruzne velikosti.

kristyn.g
Závislačka 2732 příspěvků 28.10.17 10:10

Já bych doporučila always cotton nebo jak se to jmenuje, růžové s takovým hebkým povrchem, jsou tenké… já když jsem prvně dostala, na dovolené v chorvatsku, tak tam měli jen tlusté vložky.. hrůza

IvePr
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 28.10.17 10:22

Ale byly to klasicky Always.. Nic extra… Ale par dobracek urcite zmini vlozky Tiande… :mrgreen: :mrgreen:

hehehe
Extra třída :D 11514 příspěvků 28.10.17 10:23

Já tedy naopak rozhodně nedoporučuji Always, ty jsou jedny z nejhorších co se týče právě té zdravotní nezávadnosti. Velmi doporučuji vložky Natracare, ale jsou dražší, krabička 99Kč, ale naprosto přírodní. Pokud by to na tebe bylo moc, pak zajdi do DM pro intimky Jessa nature a pak i klasické vložky Jessa Ultra, jsou úžasně tenké, bez parfému a prodyšné, příjemné na kůži.

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 28.10.17 10:27

DHV Anionlady, mají aniontový pásek, který má pozitivní vliv na zdraví, jiný už bych nikdy nechtěla, nedá se to srovnat.

lokynka
Kelišová 5216 příspěvků 28.10.17 10:30

Řešila jsem o prázdninách, kdy dcera 11 let dostala ms, je to nepříjemné, takto v ranném věku. Nejvíce jí vyhovuji libresse, zelené s křidélky, jsou delší. Mívá problém, že u těch kratší jí to proteče vzadu. Nebo ještě naturella, také delší. Koupila jsem i ty nejdelší na noc, ať má pohodlí a nemusí se stresovat kvůli skvrám na posteli

Kriss Tina
Závislačka 4525 příspěvků 1 inzerát 28.10.17 10:33

Me vyhovujou z lidlu, ty maj prijemnej povrch, vyhla bych se parfemovanym kuli alergii, kdyz vezmu zkusenost se znamejsima znackama tak treba naturelly se mi uplne zcuckateli jak kousky vaty, always mi zas nektere prisli dost tvrde/hrube a drazdili mi pokozku.

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 28.10.17 10:34

@IvePr no jo jenže tenkrát taky nic moc nebylo že? pmatuju si šílený Lidie, a je to teda cca 20 let zpět. dneska je spousta druhů, nemusí to být nic spešl, ale proč nedopřát nějaké lepší. když to jde.

za mě asi RIA. Always mi třeba už dlouho nevyhovují.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.17 10:45

@IvePr
Díky, přesně o tuhle radu jsem tady žádala :zed: :zed: :zed:.
Za mého dětství byly obyčejné vatové a po čase Lidie, nebo jak se to jmenovalo. Takže je asi blbost srovnávat dobu co bylo tenkrát, a co je teď.
A tampony? Jo, bezva věc, čas od času pro dospělou (nebo vyspělou). Těžko na ně budu učit desetiletou holčinu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.17 10:47

Ostatním moc děkuji za rady. Dříve mi také vyhovovaly always, ale poslední dobou mi nějak vadí. Jsou takové moc umělé, nebo jak to říct. Pro holčinu bych raději něco přírodního, ne úplně chemického. Přeci jen je to fakt ještě dítě a MS na ní přišla moc brzy. Kdyby byla o dva, tři roky starší, už bych z toho asi nebyla tak paf. Ale opravdu bych ráda, aby ve svém věku nemusela používat něco, co je plné chemie :?.
Zakladatelka

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama