Jaké množství navíc je v peru GONAL F 900?

Anonymní
4.8.21 08:32

Jaké množství navíc je v peru GONAL F 900?

Ví prosím někdo, jaké množství navíc je v peru GONAL F 900? Aplikuji 400 jednotek denně. Dnes poprvé mi nevyšla celá dávka a musela jsem dopíchnout z dalšího pera. Po vytáhnutí se zobrazila zbývající dávka 225. Po chvilce (nevím, jak se mi to podařilo), přeskočila hodnota na 212,5. Říkala jsem si, že se to předtím asi nějak zaseklo a pak to přeskočilo na správnou hodnotu. Píchla jsem si tedy těch 212,5, ale teď prostě nevím jestli jsem si neaplikovala o těch 12,5 jednotek míň :think: Já to věděla, že se mi určitě stane nějaký problém :roll: poraďte prosím :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
696
4.8.21 09:26

Nemela bys spis zavolat do ivf centra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22379
4.8.21 09:28

Při tom množství co bereš, je 12 jednotek vcelku zanedbatelných. Pokud chceš mít jistotu, tak zavolej do caru, určitě nejsi první, komu se to stalo. Ty jsi dárkyně nebo máš tam špatný amh?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 09:40

@Janli Děkuji za odpověď a ano mám nízkou hodnotu AMH…1,18. Sama jsem zvědavá, jak na tyto dávky budu reagovat.

• Citovat
  • Nahlásit
22379
4.8.21 09:47
@Anonymní píše:
@Janli Děkuji za odpověď a ano mám nízkou hodnotu AMH…1,18. Sama jsem zvědavá, jak na tyto dávky budu reagovat.

Tak úplně nízkou zas nemáš. Já měla 0,9, píchala jsem si 300 a měla jsem 9 folikulů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 10:06

@Janli a kolik jsi měla vajíček z těch 9 folikulů? Já doufám, že zareaguji dobře a bude jich co nejvíc :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
22379
4.8.21 10:58
@Anonymní píše:
@Janli a kolik jsi měla vajíček z těch 9 folikulů? Já doufám, že zareaguji dobře a bude jich co nejvíc :palec:

vajíček bylo osm, ale jedno nepoužitelný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat