Jaké největší vajíčko nasadím na kočár Tako?

358
17.3.16 14:18

Jaké největší vajíčko nasadím na kočár Tako

Můžete poradit, která velká vajíčka/autosedačky pasují na kočárek Tako? Mám adaptér na Karwalu, ale ta je malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1824
17.3.16 14:28

Já mám adaptéry na MaxiCosi (Cabriofix), nevím jestli je velké, v porovnání s kamarádčinou Romerkou jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2748
17.3.16 14:43

Najděte si adaptéry, které se vyrábí ke kočárku tako a víte, které typy sedaček můžete použít. Z nich pak vyberte největší.
Já měla sedačku maxi cosi cabriofix a stejně jsme ji museli dát kolem 9 měsíce dítka pryč, protože mu byla malá na délku, váhově by se tam v pohodě vešel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15093
17.3.16 14:48

Dobrý den,

autosedačky a vajíčka najdete také v Bazaru eMimina. A za skvělé ceny!

Přeji šťastnou ruku při výběru :kytka:
adminka Eliška

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
17.3.16 15:25
@smudlinky píše:
Najděte si adaptéry, které se vyrábí ke kočárku tako a víte, které typy sedaček můžete použít. Z nich pak vyberte největší.
Já měla sedačku maxi cosi cabriofix a stejně jsme ji museli dát kolem 9 měsíce dítka pryč, protože mu byla malá na délku, váhově by se tam v pohodě vešel.

Kdyby nám vajíčko vydrželo do 9 měsíce, byla bych ještě ráda… Malýmu je 2,5 měsíce, je hodně dlouhý a má 7 kg. Do té, která byla u trojkombinace se už nevejde.
Fotky buhužel hodně skreslují. Byla bych radši za zkušenosti Vás mamin. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
17.3.16 15:31
@Zireael píše:
Já mám adaptéry na MaxiCosi (Cabriofix), nevím jestli je velké, v porovnání s kamarádčinou Romerkou jo.

A kamarádka má Romer plus vajíčko do 13 kg? Mám možnost ji koupit použitou. Takže MaxiCosi se Vám zdá větší/delší? To by byla dobrá informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
17.3.16 16:04
@orchidea2016 píše:
A kamarádka má Romer plus vajíčko do 13 kg? Mám možnost ji koupit použitou. Takže MaxiCosi se Vám zdá větší/delší? To by byla dobrá informace.

Přiznám se, že nevím přesně, ale aktuálně má Romer v nabídce jen jedno vajíčko, tak asi jo. Zítra bychom se měly vidět, tak se můžu zeptat. Ale rozhodně bylo naše MaxiCosi větší. Malý v něm vydržel bez problému do roka, a to není žádný drobek, a asi by se ještě chvíli vlezl, ale už ho to tam nebavilo, tak šel v roce do větší.
Jinak bych neplašila předčasně, ony děti nerostou a nepřibírají plynule, takže i když má teď 7 kg a je dlouhý, v roce může být úplně průměrný a v pohodě se vleze. ;) Důležité je, aby nečouhala hlava a pásy nezačínaly víc než 1 cm pod ramínkama (ale to určitě víte).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
17.3.16 16:45

Já vím, jenomže nějaké vajíčko už koupit musím, tak bych raději zvolila to větší, abych to už výhledově nemusela řešit. Jestli si zítra vzpomenete, budu ráda. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20128
17.3.16 16:51

@Zireael Roemer ma 2 vajicka, baby-safe plus a pak primo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
17.3.16 16:55

@Cuddy už jsem taky našla, nejdřív jsem v rychlosti koukla na romershop.cz a tam mají jen baby-safe. Oni ji už stejně mají dýl, takže to je v danou chvíli jedno. Zítra se zeptám, já vím akorát, že je to Romerka, má zebrový vzor a je menší než naše MaxiCosi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7158
18.3.16 07:59

@Zireael to určitě Römer není menší než Maxi-cosi, Römer Baby safe plus( je jedno jaký model) má délku zad 52 cm a Maxi-cosi Cabriofix má 48 cm
Jinak Römer v současné době dělá 4 modely vajíček, Baby safe plus, Baby safe plus II, Baby safe plus II SHR a Primo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
18.3.16 08:16

@steeve neměřila jsem, ale fakt mi přišlo o dost menší, ale mohlo se mi to zdát. S místním odborníkem se přít nebudu. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
18.3.16 13:37

Tak kamarádka má tu Romerku některou BabySafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
20.3.16 13:57

Tak jsem dopadla tak, že na Romerku nikdo nemá adaptéry k Taku. Koupili jsme Cybex Aton a adaptéry pasují od Dorjanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat