Jaké nosítko po 10měsíční dítě?

13459
7.4.17 23:08

Jaké nosítko po 10ti měsíční dítě?

Jaké nosítko byste doporučili pro 10ti měsíční dítě? Mám v úmyslu v létě lítat po lese a u prvního jsem to dělala tak, že sice už ťapalo /mělo 16 měsíců/, ale moc neušlo, takže jsem to ve finále tahala v náručí a to byla hrozná darda na záda a vůbec…určitě by bylo lepší nosítko…ale jaké, když dítě bude mít již -+ 10 kg?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12100
7.4.17 23:12

@JaniceB za mě manduca ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
7.4.17 23:15

@saadet Ty ale to nema nijak vyztuzeny zada ne? To je satek? Ja myslela spis nejaky ruksak, ktery se da dato dopredu, kde si sedne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12100
7.4.17 23:16

@JaniceB to neni satek ale ergonomicke nositko ;) nosis vepredu nabo na zádech a naopak v nem ma dite idelani oporu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11401
7.4.17 23:19

Manduca bude brzy malá. Chce to větší nosítko, třeba Kibi, Tula, Noiga,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
7.4.17 23:20

@saadet Aha…a je to pohodlne i pro hubenejsi matky? Nejsem extra velka a ani extra vahu…ale tu rok a pul starou jsem fakt tahala normalne v naruci a neuveritelne, kam jsem ji dokazala dovlacet timhle zpusobem a se vsim tim v ruce a batohem na zadech…holt kdyz musis…akorat jsem mela po dvou mesicich zada na odpis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12100
7.4.17 23:22

@JaniceB Ano je velmi pohodlna a vydrzi dlouho, ma nosnost na dite do 20kg myslim…hlavne se krasne rychle nanda a kdyz je prcek vetsi das na zada ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
7.4.17 23:22

@Fjodorka Me staci, kdyz to vydrzi cervenec a srpen…pocitam, ze pak temer dvoulete dite uz zvladne jit po svych a nese se jen obcas…takze ted na dite rok stare. No…mozna mam iluze a treba nebude smajdat ani ve dvou letech samo poradne… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
7.4.17 23:23

@saadet Super. Tak ja pohledam, protoze jsem se tim zatim vubec nezabyvala…jen ciste teoreticky. U prvniho jsem mela nejake chicco a to slo hned z domu, nebylo na nic…dite jeste nesedelo a pak uz bylo tezke pro toto nositko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 23:35

@JaniceB nositka nejlepe nekde vyzkouset i s ditetem..ja jsem drobna 164 a kolem 48 kg, ted spis min a u prvniho mi nejlepe sedel Beco soleil a ted u druheho ditete mi uz vic vyhovuje Kibi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
8.4.17 00:21

Doporučuju řádně zkusit, manduca je max do roka, nebo na drobka, hodně univerzální je kibi, ale to se zas nelíbí naší proncezně, řeším momentlě to samý a nakonec jdu do fidely fly tei

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
8.4.17 00:29

@mattule No tak drobka nemam…jako na vahu relativne, ale ma 8 mesicu a 73 cm. Malej mi teda neprijde oproti prvnimu…tezko rict, jak se jeste za ty dva mesice vytahne… Ale uz ted mu pomalu z autosedacky Romer couha hlava ven. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
8.4.17 06:54

@JaniceB záleží,kam to dvouleté má dojít. na x kilometrů potřebuje poponést. my třeba taháme na „celodenní“ tůry (tam, kde si bude potřebovat zdřímnout) krosnu. vypadá tot ak, že celý den tahá chlap krosnu, na deset minut si tam malý zdřímne a zbytek dne je krosna prázdná a malý, když pořebuje, jde na ramena. do krosny ho nenatlačíme. manduca nehrozila, tu jsme použili asi 3× a straší doma. to byl výhodný kup :-D ale nakonec je jednodudšší ho hodit na ty ramena a zase hned dolů, než ho dát na chviličku do nosítka/krosny a za pět minut zase chce lítat a za dalších deset zase nahoru (kopec atd…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
8.4.17 06:59

Vzala bych batolecí ergonomické nosítko např. Skaldino. Občas v něm poponesu i 2,5 leté dítko. Už má skoro 13 kg a stále je to celkem pohodlné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
8.4.17 09:05

@JaniceB Z Romeru, pokud je to to klasické vajíčko Baby Safe plus, tak mu hlava čouhat nemůže, náš malý má 9 měsíců a pár dnů, měří kolem 80 cm a má stále místa dost. Nosítko máme Kibi a vleze se tam v pohodě, místa má ještě hodně.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama