Jaké nosítko pro 2 měsíční miminko na léto?

425
25.5.18 14:16

Jaké nosítko pro 2 měsíční miminko na léto?

Dobrý den, už jsem něco pročetla, ale chtěla bych aktuální info. Momentálně máme doma Storchenwiege, ale malé se tam moc nelíbí. Pořádně ještě nedrží hlavičku a pořád ji zvedá a potom narazí obličejem na mě. Na boku jí mít nechce a přes ty popruhy pořádně nevidí. Taky ten materiál mi přijde nějaký moc hrubý :nevim: Do šátku, ale jít nechci poradíte někdo něco jiného. Jsme celkem velcí momentálně něco přes 5 kilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.5.18 14:20

@zuzka6 Manduca, Kibi, Tula, Ergobaby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3713
25.5.18 14:31

Já mám 4 měsíční a objednala jsem si manducu new style a je super :palec: Teda přišla nám teprve včera, ale nosila jsem v ní malou celé odpoledne a dneska taky skoro celý den a nemůžu si stěžovat :) Malá je v ní spokojená a pěkně na všechno vidí, což je super, protože je moc zvědavá :lol: A pro mě je super, že vůbec necítím, že mám na těle skoro 6kg. Má i novorozeneckou vložku, tak lituji, že jsem si ji nekoupila dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
25.5.18 14:36

Manducu. Nosila jsem v ní hodně dlouho syna a to měl při narozeni 4,5 kila, takže pět kilo ve dvou měsících je jak pirko oproti němu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
25.5.18 14:51

Není na Manducu ještě ve dvou měsících malá? Do té vložky ji dávat nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
25.5.18 14:54

@zuzka6 Ja v ni nosila uz ve 14 dnech ;) jediné co mu pomáhalo na bříško. Ta vložka vůbec ničemu nevadí, dítě tam proste jen lepe zapadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3713
25.5.18 14:59

@zuzka6 Pro tak malinké miminko bude asi lepší šátek. Já mám jeden doma, ale nebyla jsem schopná ho vyzkoušet, protože jsem byla líná učit se ho vázat :oops: :lol: Ale ta Manduca, co máme je vhodná od 3,5kg a je to vítěz D-testu, tak snad miminku neublíží. Nebo ji začni používat od 3.měsíce, až bude miminko lépe držet hlavičku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6103
25.5.18 15:12

Pro dvouměsíční jediné ti nejnovější tulu. Ale za sebe doporučuji satek. Nebo ještě chvíli počkat a pak koupit nositko, když už budeš moc líp vybírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.18 15:13

@zuzka6 Manduca je vhodná až od 4m a novorozenecká vložka se rozhodne nedoporučuje! Přidej se na FB do skupiny Nosíme děti a holky Ti poradí, ono na tyto malinká miminka těch nosítek moc není a v létě bude teplo ve všem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
25.5.18 15:16

Ja se rozhodla pro znacku, ktera u nas tak znama neni, jpmbb (physiocarrier) a nemohla bych byt spokojenejsi. Taky ma odnimatelne rozsireni na novorozence a na leto je super rolovatelny odvetravaci otvor i stinitko na hlavu.

Znacek je spousta, nejdulezitejsi je pohlidat, aby melo bederni pas a kvalitni ramenni pasy - kvuli tobe a kvuli diteti siroke sezeni a flexibilni zada, je hrozny videt mimina sedici jak na zidli a visici za rozkrok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
25.5.18 17:12

Nosítek na 2m děti opravdu moc není. Já osobně znám MoniLu UNI (rostoucí) a to je od 2m (56 cm dítěte) a je super. Dá se krásně nastavit i pro malinká mimča.
https://youtu.be/zMEngpKZsmo

Manduca atd. je vhodná opravdu až od cca 4m. Novorozenecké vložky nejsou moc vhodné. To už je lepší na nosítku, co je dítěti velké, stáhnout sed stužkou, pokud to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
25.5.18 17:20

Tady je MoniLu UNI s 6týdenním mimčem. Je to nosítko vyrobené z šátku na nošení dětí, což je mnohem lepší, jak obyč látka.

Všimni si, jak krásně je mimčo podsazené a má kulatá záda. Toho v Manduce u takového prcka nikdy nedosáhneš (vlastní zkušenost).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
25.5.18 17:25

A vy ho asi nebudete prodávat, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
25.5.18 17:37

Ja jsem mela satkove nositko Caboo, ale v horku nevim, to maly jeste nebyl na svete

@Capretta kde jsi ho kupovala? libi se mi, ale na netu jsem moc obchodu, kde by ho meli, nenasla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
25.5.18 19:04

@dupejj00 na amazonu (vybirala jsem na zaklade doporucenych modelu z fb skupiny o noseni - tenhle byl jeden z mala, co mimo satku doporucovali i pod 3mesice).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama